|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Majstrem też jesteś...
Witam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858 Likes: 10 |
Majstrem też jesteś...
Witam Nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
http://kkslech.com/2018/04/13/wypowiedzi-trenerow-po-meczu-172/  polecam wypowiedź schizofrenika, ja pierdole To nie był nasz mecz, Korona wygrała szczęśliwie i chciałbym kiedyś wygrać z Lechem tak szczęśliwie, jak dziś wygrała Korona. W naszej grze nie ma żadnego problemu. Problem by był gdyby nas rywal zdominował, miał wiele strzałów czy wysoko wygrał. Przegraliśmy, lecz taka jest piłka. Trener Lettieri twierdzi, że jego taktyka była super, ponieważ wygrali. Gdyby przegrali, to by tak nie mówił.leże  a wy się Probierza czepiacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
http://kkslech.com/2018/04/13/wypowiedzi-trenerow-po-meczu-172/  polecam wypowiedź schizofrenika, ja pierdole To nie był nasz mecz, Korona wygrała szczęśliwie i chciałbym kiedyś wygrać z Lechem tak szczęśliwie, jak dziś wygrała Korona. W naszej grze nie ma żadnego problemu. Problem by był gdyby nas rywal zdominował, miał wiele strzałów czy wysoko wygrał. Przegraliśmy, lecz taka jest piłka. Trener Lettieri twierdzi, że jego taktyka była super, ponieważ wygrali. Gdyby przegrali, to by tak nie mówił.leże  a wy się Probierza czepiacie u was na wchodzie już odwilż ? kumpel ostsatnio był w augustowie, okolice świąt wielkiej nocy, i był w szoku. po kolana ...to tak na OT
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
zamiast za 250,000 poszło 2500,00 u kangura o3,5
kontrować ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Majstrem też jesteś...
Witam Nie Tak myślałem. ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/JKGadBAQpaVws/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858 Likes: 10 |
zamiast za 250,000 poszło 2500,00 u kangura o3,5
kontrować ? Trzyma Cię od wczoraj czy jeszcze się nie położyłeś ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
poprawił na drugą dziurę i siedzi dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
http://kkslech.com/2018/04/13/wypowiedzi-trenerow-po-meczu-172/  polecam wypowiedź schizofrenika, ja pierdole To nie był nasz mecz, Korona wygrała szczęśliwie i chciałbym kiedyś wygrać z Lechem tak szczęśliwie, jak dziś wygrała Korona. W naszej grze nie ma żadnego problemu. Problem by był gdyby nas rywal zdominował, miał wiele strzałów czy wysoko wygrał. Przegraliśmy, lecz taka jest piłka. Trener Lettieri twierdzi, że jego taktyka była super, ponieważ wygrali. Gdyby przegrali, to by tak nie mówił.leże  a wy się Probierza czepiacie u was na wchodzie już odwilż ? kumpel ostsatnio był w augustowie, okolice świąt wielkiej nocy, i był w szoku. po kolana ...to tak na OTnie mieszkam aktualnie na podlasiu, ale w okolicach świąt spadł śnieg, ale teraz już gorąco tak jak w całym kraju
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
zamiast za 250,000 poszło 2500,00 u kangura o3,5
kontrować ? Trzyma Cię od wczoraj czy jeszcze się nie położyłeś ?  mam lola.. kończę zaczęte winko ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
poprawił na drugą dziurę i siedzi dalej  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
http://kkslech.com/2018/04/13/wypowiedzi-trenerow-po-meczu-172/  polecam wypowiedź schizofrenika, ja pierdole To nie był nasz mecz, Korona wygrała szczęśliwie i chciałbym kiedyś wygrać z Lechem tak szczęśliwie, jak dziś wygrała Korona. W naszej grze nie ma żadnego problemu. Problem by był gdyby nas rywal zdominował, miał wiele strzałów czy wysoko wygrał. Przegraliśmy, lecz taka jest piłka. Trener Lettieri twierdzi, że jego taktyka była super, ponieważ wygrali. Gdyby przegrali, to by tak nie mówił.leże  a wy się Probierza czepiacie u was na wchodzie już odwilż ? kumpel ostsatnio był w augustowie, okolice świąt wielkiej nocy, i był w szoku. po kolana ...to tak na OTnie mieszkam aktualnie na podlasiu, ale w okolicach świąt spadł śnieg, ale teraz już gorąco tak jak w całym kraju rozumiem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Wiedziałem, że ta odnowa skończy się jakiś cudem... Manna z nieba spadnie, albo Bałtyk się otworzy i zrobi przejście do Szwecji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
To jeszcze Ty mnie Jacek powiedz gdzie najlepiej się zamelinować w Górach Stołowych. a jaki styl wypoczynku Cie interesuje? spacery, rowery? czy ładny widok za oknem? czy miejscówka na baze wypadowa po okolicy? Baza wypadowa w góry i jakieś wycieczki po okolicy z dzieciakami. Radków? Czy lepiej coś bliżej Śnieżnika szukać o dojeżdżać stamtąd? Pytam, bo nigdy w Kotlinie Kłodzkiej nie byłem. Bym pomógł, bo Kotlina Kłodzka mam na drugie, ale ni chuja..milczę ![[Linked Image from images.newrepublic.com]](https://images.newrepublic.com/274289794ca5f25aa4789d203f7e9905f2aac449.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Nie kazdy chlop z trojzebem to posejdon... [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|