|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
to po co ich grałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
A jak dodasz do tego że nie umieją strzelać, podawać i się mądrze poruszać po boisku to powstaje obraz nędzy i rozpaczy. i europejskie puchary wszystko weryfikują jak odpadamy z Kazachami czy Azerami Bo tamtym chociaż się chce i na ambicji nas jadą, bo umiejętności raczej porównywalne, chociaż ta Astana była dużo lepsza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
to po co ich grałeś  Tampa dobry zespół, dużo strzelają bramek, stabilnie w obronie, do tego szeroka ławka, poza tym forma również stabilna i widać, że w drużynie jest chęć walki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
jeszcze 4 enhaele pewno się coś zjebie chyba że Kretol przypilnuje powiem tak jeżeli powtórzą wyniki z 1 meczu to wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Oglądałem wczoraj Lecha, dzisiaj Jagę a teraz Legię i zaczynam się zastanawiać, czy ja jakiś pojebany jestem? Można dupę wycierać papierem ściernym, można żreć gwoździe na obiad, są entuzjaści różnych debilnych zachowań i jestem też ja, oglądam tych kurwa przepłacanych parodystów kopiących się w czoło i jeden facet na tym boisku rzeczywiście się stara. Jest nim Szymański, zapierdziela, jakby w innej lidze grał, ale pojawia się kwestia, co robi pozostałych 19? Przecież oni człapią po boisku i statecznie się przechadzają. Emocje porównywalne z oglądaniem gotujących się jajek, noż kurwa i ja płacę za to! Chyba czas udać się do psychologa, albo nie wiem, kupić wędkę?! a w jednym zdaniu ? Facet, to nie jest żaden elaborat  czyli kobieta ? dzień dobry więc,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nash już zaczęli a TVP Sport pokazuje jakieś pierdoły Vitesse Borewicz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jeszcze 4 enhaele pewno się coś zjebie chyba że Kretol przypilnuje Nie znam się na NHL, ale kursy takie, że to pewniaki muszą być  A na koniec za radą ssać a możesz skontrowac na Duxks i $$$$$$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
A jak dodasz do tego że nie umieją strzelać, podawać i się mądrze poruszać po boisku to powstaje obraz nędzy i rozpaczy. i europejskie puchary wszystko weryfikują jak odpadamy z Kazachami czy Azerami Bo tamtym chociaż się chce i na ambicji nas jadą, bo umiejętności raczej porównywalne, chociaż ta Astana była dużo lepsza... dzień dobry, jaki klub reprezentujesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Masterku a ja nabyłem to cudo , dziś zrobiłem 25 kilometrów!  Co powiesz ? Rama Aluminiowa 19", Waga 1670g (bez lakieru). Lakierowana proszkowo na kolor czarny mat. Na ramę mogę wystawić paragon bądź fakturę. Amortyzator FOX Float 29 Stery Ritchey Koła DT XR20 Reszta osprzętu Shimano Deore XT Mostek i kierownica FSA Nowe opony Continental Race King 2,0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
edmund powiadasz, sprawdzam! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu, działo się coś ciekawego? Pochwalił się Burb czymś Nowym? Potrafi latać?  Sorry, oglądam Spurs. Niezły dramat sędziego z karnym. rzut wolny i LLoris redtube ? Tak na styku to czerwo, ale Sławek by go wybronił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Rafał daj znać jak będziesz. Trzeba ogarnąć kwestie modów. Jest tu kilka osób, które piszą na kłazi od lat. Daj znać z kim gadać, żeby umożliwić banowanie. Piostar, Kondziu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 trzeba będzie skontrować na kaczory
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
@quincy grasz na trąbce ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Masterku a ja nabyłem to cudo , dziś zrobiłem 25 kilometrów!  Co powiesz ? Rama Aluminiowa 19", Waga 1670g (bez lakieru). Lakierowana proszkowo na kolor czarny mat. Na ramę mogę wystawić paragon bądź fakturę. Amortyzator FOX Float 29 Stery Ritchey Koła DT XR20 Reszta osprzętu Shimano Deore XT Mostek i kierownica FSA Nowe opony Continental Race King 2,0 ![[Linked Image from img01-olxpl.akamaized.net]](https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/591147102_2_644x461_rower-29-omni-fox-xt-dt-dodaj-zdjecia.jpg) wygląda jak rower ..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Biczu z waty ten rower? Coś tam się z wagą nie pojebało?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|