|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
tak Tazen, ale zagraliśmy mega chujnie przegraliśmy z Górnikiem który wygrał ostatnio tylko z Niecieczą to wstyd, drużyna gra jak by miała wyjebane na mistrzostwo
nie wiem jak Legia grała nie oglądałem ale Lech wyglądał o wiele lepiej niż nasza drużyna Ja już nawet nie patrzę na mecze z Koronami, czekam na Lecha i Legię, tu się wszystko wyjaśni. A u nas musi być rewolucja w składzie, bo odjebało niektórym już Frankowski powołanie, pochwały i ego na poziomie mount everest. Pajac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
i ja już nie patrzę na grę, bo co z tego, że ktoś gra lepiej/gorzej/ma więcej sytuacji? Z Zagłębiem mieliśmy ich ogrom i 0-1. Z Górnikiem też parę może nie setek i 1-2. Tu nikt nie wykorzystuje przewagi osiągniętej z gry, jedynie spryt i cwaniactwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
liczy się kto lepiej zamuruje w meczach czołówki i wciśnie bramkę plecami albo po drukowanym karnym
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Niektórym grajkom mam nadzieję Kulesza skutecznie utrudni transfer za granicę jeśli nie będzie MP, bo to oni są winni tej sytuacji jaka jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
co za mecz u kangorow i jaka ciekawa sytuacja, Western Sydney musi wygrac zeby zagrac w playofach i robia 1-0 po karnym, pozniej 1-1 1-2 2-2 i przestrzelony karny w 45, @ 2,25 warte ryzyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Tazen tak jak pisałeś że trzeba się liczyć z Wisłą Płock, jak wygrają jutro to tylko 3 pkt. do Lecha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,403 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,403 Likes: 11 |
Przepraszam Wszystkich za moje piatkowe zachowanie. NIetety za dużo Ouzo nie jest wskazane w takie ciepło. pawel01979 mam nadzieje,ze sie bardzo nie gniewasz  Obiecuje juz nie zagladac na forum podczas imprezy Co do Chorwacji to naprawde omijanie autostrady to najglupsze co mozna zrobic bo caly wyjazd mozna sobie tym spierniczyc, w zaleznosci od tego gdzie by sie ja omijało
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
co za mecz u kangorow i jaka ciekawa sytuacja, Western Sydney musi wygrac zeby zagrac w playofach i robia 1-0 po karnym, pozniej 1-1 1-2 2-2 i przestrzelony karny w 45, @ 2,25 warte ryzyka redtube
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Przepraszam Wszystkich za moje piatkowe zachowanie. NIetety za dużo Ouzo nie jest wskazane w takie ciepło. pawel01979 mam nadzieje,ze sie bardzo nie gniewasz  Obiecuje juz nie zagladac na forum podczas imprezy Co do Chorwacji to naprawde omijanie autostrady to najglupsze co mozna zrobic bo caly wyjazd mozna sobie tym spierniczyc, w zaleznosci od tego gdzie by sie ja omijało normalnie szyk i elegancja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Przepraszam Wszystkich za moje piatkowe zachowanie. NIetety za dużo Ouzo nie jest wskazane w takie ciepło. pawel01979 mam nadzieje,ze sie bardzo nie gniewasz  Obiecuje juz nie zagladac na forum podczas imprezy Co do Chorwacji to naprawde omijanie autostrady to najglupsze co mozna zrobic bo caly wyjazd mozna sobie tym spierniczyc, w zaleznosci od tego gdzie by sie ja omijało normalnie szyk i elegancja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
27 mecz sezonu Western Sydney, decydujacy mecz o awansie do playofow i pierwsza czerwona kartka w sezonie wlasnie w tym meczu i do tego zwalony karny, juz nie wiem czy polska czy australijska liga bardziej jebnieta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale kolejka, to jakiś cyrk.  Trzech kandydatów do MP w meczach u siebie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Brawo Rafał. Obiecałeś napisać jeszcze trzy małe miejscowości z prawdziwym chorwackim klimaten a nie turystyczne kołchozy z gruchą do zajebania z kopa i cymber gajami. Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
przeca nawet murzyni na wyspach w naziemnych wiedzieli, ze ta kolejka to ustawka buków (sts, fortuna)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Aha, i daj znać z kim gadać, żeby ktoś z nas dostał możliwość banowania i usuwania postów tych wysprzęgleńców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,403 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,403 Likes: 11 |
Aha, i daj znać z kim gadać, żeby ktoś z nas dostał możliwość banowania i usuwania postów tych wysprzęgleńców. Conrad to ogarnie na dniach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Przepraszam Wszystkich za moje piatkowe zachowanie. NIetety za dużo Ouzo nie jest wskazane w takie ciepło. pawel01979 mam nadzieje,ze sie bardzo nie gniewasz  Obiecuje juz nie zagladac na forum podczas imprezy Co do Chorwacji to naprawde omijanie autostrady to najglupsze co mozna zrobic bo caly wyjazd mozna sobie tym spierniczyc, w zaleznosci od tego gdzie by sie ja omijało trzeba miec klase, zeby przeprosic. wciaz uwazam, ze autostrada jest droga w Chorwacji. czy omijajac ja jest lepiej, nie wiem, nie probowalem. napisalem tylko, ze mnie cena zszokowala. nie jestem obrazalski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Wisła Płock wygrywa dwa najbliższe mecze i może zrównać się z liderem.
To je circus i idealne podsumowanie poziomu ekstraklasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
przeca nawet murzyni na wyspach w naziemnych wiedzieli, ze ta kolejka to ustawka buków (sts, fortuna) Przyznam że też tak głęboko w myślach nad tym się zastanawiałem. Ale nie dajmy się zwariować. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|