Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 149 z 153 1 2 147 148 149 150 151 152 153
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Kura
tak Tazen, ale zagraliśmy mega chujnie przegraliśmy z Górnikiem który wygrał ostatnio tylko z Niecieczą to wstyd, drużyna gra jak by miała wyjebane na mistrzostwo

nie wiem jak Legia grała nie oglądałem ale Lech wyglądał o wiele lepiej niż nasza drużyna
Ja już nawet nie patrzę na mecze z Koronami, czekam na Lecha i Legię, tu się wszystko wyjaśni. A u nas musi być rewolucja w składzie, bo odjebało niektórym już

Frankowski powołanie, pochwały i ego na poziomie mount everest. Pajac

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
i ja już nie patrzę na grę, bo co z tego, że ktoś gra lepiej/gorzej/ma więcej sytuacji? Z Zagłębiem mieliśmy ich ogrom i 0-1. Z Górnikiem też parę może nie setek i 1-2. Tu nikt nie wykorzystuje przewagi osiągniętej z gry, jedynie spryt i cwaniactwo

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
liczy się kto lepiej zamuruje w meczach czołówki i wciśnie bramkę plecami albo po drukowanym karnym

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Niektórym grajkom mam nadzieję Kulesza skutecznie utrudni transfer za granicę jeśli nie będzie MP, bo to oni są winni tej sytuacji jaka jest

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
co za mecz u kangorow i jaka ciekawa sytuacja, Western Sydney musi wygrac zeby zagrac w playofach i robia 1-0 po karnym, pozniej 1-1 1-2 2-2 i przestrzelony karny w 45, @ 2,25 warte ryzyka

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Tazen tak jak pisałeś że trzeba się liczyć z Wisłą Płock, jak wygrają jutro to tylko 3 pkt. do Lecha

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,360
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,360
Likes: 11
Przepraszam Wszystkich za moje piatkowe zachowanie. NIetety za dużo Ouzo nie jest wskazane w takie ciepło.

pawel01979 mam nadzieje,ze sie bardzo nie gniewasz frown Obiecuje juz nie zagladac na forum podczas imprezy

Co do Chorwacji to naprawde omijanie autostrady to najglupsze co mozna zrobic bo caly wyjazd mozna sobie tym spierniczyc, w zaleznosci od tego gdzie by sie ja omijało




Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
piwo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by gwestefan
co za mecz u kangorow i jaka ciekawa sytuacja, Western Sydney musi wygrac zeby zagrac w playofach i robia 1-0 po karnym, pozniej 1-1 1-2 2-2 i przestrzelony karny w 45, @ 2,25 warte ryzyka
redtube

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by rafal08
Przepraszam Wszystkich za moje piatkowe zachowanie. NIetety za dużo Ouzo nie jest wskazane w takie ciepło.

pawel01979 mam nadzieje,ze sie bardzo nie gniewasz frown Obiecuje juz nie zagladac na forum podczas imprezy

Co do Chorwacji to naprawde omijanie autostrady to najglupsze co mozna zrobic bo caly wyjazd mozna sobie tym spierniczyc, w zaleznosci od tego gdzie by sie ja omijało
normalnie szyk i elegancja

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Originally Posted by rafal08
Przepraszam Wszystkich za moje piatkowe zachowanie. NIetety za dużo Ouzo nie jest wskazane w takie ciepło.

pawel01979 mam nadzieje,ze sie bardzo nie gniewasz frown Obiecuje juz nie zagladac na forum podczas imprezy

Co do Chorwacji to naprawde omijanie autostrady to najglupsze co mozna zrobic bo caly wyjazd mozna sobie tym spierniczyc, w zaleznosci od tego gdzie by sie ja omijało
normalnie szyk i elegancja
aplauz

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
27 mecz sezonu Western Sydney, decydujacy mecz o awansie do playofow i pierwsza czerwona kartka w sezonie wlasnie w tym meczu i do tego zwalony karny, juz nie wiem czy polska czy australijska liga bardziej jebnieta

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ale kolejka, to jakiś cyrk. smile

Trzech kandydatów do MP w meczach u siebie...
grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Brawo Rafał.

Obiecałeś napisać jeszcze trzy małe miejscowości z prawdziwym chorwackim klimaten a nie turystyczne kołchozy z gruchą do zajebania z kopa i cymber gajami.

Dzień dobry piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
przeca nawet murzyni na wyspach w naziemnych wiedzieli, ze ta kolejka to ustawka buków (sts, fortuna)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Aha, i daj znać z kim gadać, żeby ktoś z nas dostał możliwość banowania i usuwania postów tych wysprzęgleńców.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,360
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,360
Likes: 11
Originally Posted by quincy
Aha, i daj znać z kim gadać, żeby ktoś z nas dostał możliwość banowania i usuwania postów tych wysprzęgleńców.

Conrad to ogarnie na dniach

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by rafal08
Przepraszam Wszystkich za moje piatkowe zachowanie. NIetety za dużo Ouzo nie jest wskazane w takie ciepło.

pawel01979 mam nadzieje,ze sie bardzo nie gniewasz frown Obiecuje juz nie zagladac na forum podczas imprezy

Co do Chorwacji to naprawde omijanie autostrady to najglupsze co mozna zrobic bo caly wyjazd mozna sobie tym spierniczyc, w zaleznosci od tego gdzie by sie ja omijało
trzeba miec klase, zeby przeprosic.
wciaz uwazam, ze autostrada jest droga w Chorwacji. czy omijajac ja jest lepiej, nie wiem, nie probowalem. napisalem tylko, ze mnie cena zszokowala.
nie jestem obrazalski
piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Wisła Płock wygrywa dwa najbliższe mecze i może zrównać się z liderem.

To je circus i idealne podsumowanie poziomu ekstraklasy.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Ojro
przeca nawet murzyni na wyspach w naziemnych wiedzieli, ze ta kolejka to ustawka buków (sts, fortuna)

Przyznam że też tak głęboko w myślach nad tym się zastanawiałem.

Ale nie dajmy się zwariować. smile

Strona 149 z 153 1 2 147 148 149 150 151 152 153

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1