Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
Dwa ostatnie typy mnie zawiodly.Elgato swietny typ na Zalaegerszeg,powodzenia i takich typow zycze Ci w nastepnych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
Ehh lexm fakt - to przez pospiech bo musialem szybko leciec i nie popatrzylem ze ten mecz jest w poniedzialek
No trudno
Trafilem tylko 1 kupon za 3.8
czyli -158 rezultat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
A ile miales lexm? tak dla wiadomosci bo nie chce mi sie szukac tych typow....
A gdybym zatypowal ten remis lakers-houston poczatkowo mialem taka chec ale zatypowalem inny mecz...
Gratuluje!

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Trafiłem 4 spotkania:
1. 2.30
2. 2.30
3. 1.85
4. 3.00

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Quote
Oryginalnie wysłał Motonita:
[qb]Dwa ostatnie typy mnie zawiodly.Elgato swietny typ na Zalaegerszeg,powodzenia i takich typow zycze Ci w nastepnych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.[/qb]

Ja rowniez dziekuje za walke, bylo blisko bo ujpest prowadzil , no ale co sie odwlecze to nie uciece czy jakos tak.
Mam nadzieje ze nie bede mial tak trudnych, przeciwnikow w nastepnych rundach.
Z wyrazami szacunku
Elgato

Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
Pojedynek BLACK-orient 2
awansowalem i pozdrawiam przeciwnika

Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Witam

raiders: -500

PAWI:
#1 1.60 +44
#2 3.00 -100
#3 2.20 +98
#4 2.30 +107
#5 13.0 -100
razem: +49

awans: PAWI
raiders dzieki za gre, gdyby Ci wszedl ten remis to hoho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
E
member
member
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
Witam
awans erykpp
$$$ dzieki za gratulacje i gre.Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Nie wierzę ARKO - remis!
I to jeszcze 2-2 a na taki po cichu liczyłem...

Dzięki za grę byłeś bardzo wymagający ale szczęście dwukrotnie się uśmiechnęło do mnie (Celje 3-3 i ten remis)

ARKO może w następnej edycji będziesz miał okazję do rewanżu...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 100
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 100
Wygląda na to ze mimo fatalnego bilansu to ja awansowałęm to następnej rundy poniewaz moj przeciwnik Arrow nie przystąpił do rywalizacji(jego strata).

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
iogurt-terminator 1
dzięki za gre byłeś trudnym przeciwnikiem a gdyby Verona nie strzeliła trzeciego gola...
Twoja zdolność typowania remisów jest niesamowita(przynajmniej dla mnie)
Życzę wielkich wygranych!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
WITAM wszystkich moj przeciwnik chyba skreczował
malibu
#1 049 HELLAS VERONA-CHIEVO VERONA "2" [-100]
#2 524 TPS Turku-IFK Helsinki "1" [+68]
#3 937 Ottawa-Carolina "1" [-100]
#4 ????????????????? [-100]
#5????????????????? [-100]
SLAW
#1STS-515-HERTA-WOLFSBURG 1 [+65]
#2 STS-363-C.P-CREWE 1 [+55]
#3 STS Sibenik - Zadar 1 [+140]
#4 STS JUVENTUS-PARMA 1 [+60]
#5 NORNBERG-ROSTOCK 1 [+130]

TAK WIEC
JA +440
MALIBU --332
UWAGA: TYPY NIE UWZGLEDNIAJA PODATKU

Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Pojedynek wesul - Jedrzej zakonczyl sie

Jedrzej
#1 -100
#2 +134
#3 +35
#4 +152
#5 +53 (lub +120,5)
razem 274 (lub 341,5)

wesul
#1 +93,5
#2 +138,5
#3 +188
#4 -100
#5 +16,1
razem 336,1

Tak wiec teoretycznie ja awansowalem, ale wszystko zalezy od kursu na mecz Sibenik - Zadar.
Moj przeciwnik zagral po kursie 2,45 (post z 16-11-2001 14:48), a wowczas kurs wynosil 1,7 (natychmiastowa odpowiedz Ufo informujaca o tym). Tak wiec Conrad czekam na Twoje wyjasnienia kto powinien awansowac.[/qb]

Witam wszystkich a przede wszystkim mojego szanownego przeciwnika Wesula, z którym miałem przyjemność stoczyć bardzo emocjonujący pojedynek. Szkoda, że sytuacja końcowa jest trochę niejasna. Nie wiem jaki był kurs w Profie w momencie wysyłania mojego typu, a nie sprawdziłem bo właśnie wróciłem z Profa w którym ten mecz zagrałem po kursie który podawałem. Nie mam powodów nie wierzyć, że już spadł i na poewno tak było. Z drugiej strony granie jakiegokolwiek meczu w sytuacji jaka była w naszym pojedynku po kursie 1,7 było bezsensowne, szczególnie, że ten sam mecz mogłem zagrać po takim samym kursie w STSie. Sam nie wiem co zrobić, bo zaliczenie mi tego meczu po kursie 2,4 też nie wydaje mi się sprawiedliwym wyjściem, gdyż wtedy Wesul grałby jako swój ostatni typ zupełnie inny mecz. Może salomonowym wyjściem będzie szybka dogrywka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Jędrzej

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Ja sie zgadzam. Mozemy zagrac dogrywke. Ustalmy, ze wynik musi byc znany do jutra (20. XI) do 12.00.
Co ty na to?
I co o tym mysli administrator???

Tym bardziej, ze nasze wyniki dalyby zwyciestwo w pojedynku z niejednym konkurentem

Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
Results:

tupas
271 Monaco - Marsylia 1 1,80 (1:1) -
476 Lens -Sedan 1 1,55 (1:0) +
331 Groclin - Zagłębie Lubin 1 1,90 (1:2) -
655 FC Kopenhaga - Viborg 1 1,65 (2:1) +
777 L.A. - Sacramento 2 3,10 (93:85) -
Total 1,65+1,55=3,2

mwiac
741 Como - Palermo 1 2,6 (3:0) +
111 Czechy - Belgia 1 1.60 (0:1) -
657 Vejle - Aarhus 2 3,2 (0:3) +
663 Ofi Crete - AEK 1 3,35 (0:1) -
718 Prevajle - Primorje 1 3,7 (1:2) -
Total 2,6+3,2=5,8

Final score after tax:
tupas 3,2*0,9-5=-2,12
mwiac 5,8*0,9-5=+0,22

Qualified: mwiac

Tupas thanks and good luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Jezeli akceptujesz to rozwiazanie to ja gram


#6 (dogrywka) prof 20.XI - 1.30

923 Atlanta-Buffalo X 3.9

Nie ma wyjscia trzeba zaryzykowac

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
DJ SOSNA VOS POROBAŁES SKAD WZIĄŁEŚ TE WYNIKI
JA MAM 369 chyba nie!?
tu były mbtronics skad to wziąłes a tym bardziej twoje 776!!!!!!!!!!!

Dołączył: Apr 2001
Posty: 99
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 99
O ile sie nie pomylilem (a tak sadze), to ja jestem w drugiej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzieki pletwal za gre !

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Mimo fatalnego wyniku awansowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mój przeciwnik, luker, niewyslal zadnego typu :eek:

Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Quote
Oryginalnie wysłał Vicente:
[qb]
Wielkie dzięki Carnby [/qb]

Dzieki rowniez. I powodzenia w dalszej grze! (Licze, ze dojdziesz wysoko, dowodzac, ze z byle kim nie odpadlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Radj:

#1 STS
717 Celje - Domzale 1 @ 1.55 [18.11 - 14:00]

#2 STS
468 Cakovec - Varteks 2 @ 2.60 [17.11 - 14:00]

#3 STS
369 Dagenham (V) - Southport (V) 1 @ 2.60 [17.11 - 16:00]

#4 Prof
496 Krylia Sov. - Dynamo M. 2 @ 2.15 [14.11 - 16:30]

#5 STS
111 Czechy - Belgia 1 @ 1.60 [14.11 - 20:15]

Wyniki:

#1 -100
#2 -100
#3 +134
#4 +93,5
#5 -100

Razem= -72,5

GROOBY:

#1 15.11.2001 23.50

938 Philadelphia-Washington "1" 1.78

#2 Prof 16.11 23.30
922 Atlanta-Nashville - 1 (2.3)

#3 STS
749 23:55 New Jersey - Colorado 1 2.10

#4 STS
750 23:55 Minnesota - Los Angeles 1 2.00

#5 STS
751 23:55 NY Rangers - Atlanta 1 1.70

Wyniki:

#1 +60,2
#2 -100
#3 -100
#4 -100
#5 +53

Razem= -186,8

AWANSOWAŁ: Radj

Pozdrawiam GROOBY. Szkoda, ze Twoje 3 typy zostały podane w ostatnim momencie (chyba nic innego w ofercie nie bylo).

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, $-man, forty, 11kera11, rafal08, aker, kamel, JelineK), 1,733 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1