|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195 |
Dwa ostatnie typy mnie zawiodly.Elgato swietny typ na Zalaegerszeg,powodzenia i takich typow zycze Ci w nastepnych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111 |
Ehh lexm fakt - to przez pospiech bo musialem szybko leciec i nie popatrzylem ze ten mecz jest w poniedzialek No trudno Trafilem tylko 1 kupon za 3.8 czyli -158 rezultat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A ile miales lexm? tak dla wiadomosci bo nie chce mi sie szukac tych typow.... A gdybym zatypowal ten remis lakers-houston poczatkowo mialem taka chec ale zatypowalem inny mecz... Gratuluje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766 |
Trafiłem 4 spotkania: 1. 2.30 2. 2.30 3. 1.85 4. 3.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Oryginalnie wysłał Motonita: [qb]Dwa ostatnie typy mnie zawiodly.Elgato swietny typ na Zalaegerszeg,powodzenia i takich typow zycze Ci w nastepnych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.[/qb] Ja rowniez dziekuje za walke, bylo blisko bo ujpest prowadzil , no ale co sie odwlecze to nie uciece czy jakos tak. Mam nadzieje ze nie bede mial tak trudnych, przeciwnikow w nastepnych rundach. Z wyrazami szacunku Elgato
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527 |
Pojedynek BLACK-orient 2 awansowalem i pozdrawiam przeciwnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Witam
raiders: -500
PAWI: #1 1.60 +44 #2 3.00 -100 #3 2.20 +98 #4 2.30 +107 #5 13.0 -100 razem: +49
awans: PAWI raiders dzieki za gre, gdyby Ci wszedl ten remis to hoho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155 |
Witam awans erykpp $$$ dzieki za gratulacje i gre.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Nie wierzę ARKO - remis! I to jeszcze 2-2 a na taki po cichu liczyłem...
Dzięki za grę byłeś bardzo wymagający ale szczęście dwukrotnie się uśmiechnęło do mnie (Celje 3-3 i ten remis)
ARKO może w następnej edycji będziesz miał okazję do rewanżu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 100 |
Wygląda na to ze mimo fatalnego bilansu to ja awansowałęm to następnej rundy poniewaz moj przeciwnik Arrow nie przystąpił do rywalizacji(jego strata).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
iogurt-terminator 1 dzięki za gre byłeś trudnym przeciwnikiem a gdyby Verona nie strzeliła trzeciego gola... Twoja zdolność typowania remisów jest niesamowita(przynajmniej dla mnie) Życzę wielkich wygranych!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
WITAM wszystkich moj przeciwnik chyba skreczował malibu #1 049 HELLAS VERONA-CHIEVO VERONA "2" [-100] #2 524 TPS Turku-IFK Helsinki "1" [+68] #3 937 Ottawa-Carolina "1" [-100] #4 ????????????????? [-100] #5????????????????? [-100] SLAW #1STS-515-HERTA-WOLFSBURG 1 [+65] #2 STS-363-C.P-CREWE 1 [+55] #3 STS Sibenik - Zadar 1 [+140] #4 STS JUVENTUS-PARMA 1 [+60] #5 NORNBERG-ROSTOCK 1 [+130]
TAK WIEC JA +440 MALIBU --332 UWAGA: TYPY NIE UWZGLEDNIAJA PODATKU
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Oryginalnie wysłał wesul: [qb]Pojedynek wesul - Jedrzej zakonczyl sie
Jedrzej #1 -100 #2 +134 #3 +35 #4 +152 #5 +53 (lub +120,5) razem 274 (lub 341,5) wesul #1 +93,5 #2 +138,5 #3 +188 #4 -100 #5 +16,1 razem 336,1
Tak wiec teoretycznie ja awansowalem, ale wszystko zalezy od kursu na mecz Sibenik - Zadar. Moj przeciwnik zagral po kursie 2,45 (post z 16-11-2001 14:48), a wowczas kurs wynosil 1,7 (natychmiastowa odpowiedz Ufo informujaca o tym). Tak wiec Conrad czekam na Twoje wyjasnienia kto powinien awansowac.[/qb] Witam wszystkich a przede wszystkim mojego szanownego przeciwnika Wesula, z którym miałem przyjemność stoczyć bardzo emocjonujący pojedynek. Szkoda, że sytuacja końcowa jest trochę niejasna. Nie wiem jaki był kurs w Profie w momencie wysyłania mojego typu, a nie sprawdziłem bo właśnie wróciłem z Profa w którym ten mecz zagrałem po kursie który podawałem. Nie mam powodów nie wierzyć, że już spadł i na poewno tak było. Z drugiej strony granie jakiegokolwiek meczu w sytuacji jaka była w naszym pojedynku po kursie 1,7 było bezsensowne, szczególnie, że ten sam mecz mogłem zagrać po takim samym kursie w STSie. Sam nie wiem co zrobić, bo zaliczenie mi tego meczu po kursie 2,4 też nie wydaje mi się sprawiedliwym wyjściem, gdyż wtedy Wesul grałby jako swój ostatni typ zupełnie inny mecz. Może salomonowym wyjściem będzie szybka dogrywka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pozdrawiam Jędrzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Ja sie zgadzam. Mozemy zagrac dogrywke. Ustalmy, ze wynik musi byc znany do jutra (20. XI) do 12.00. Co ty na to? I co o tym mysli administrator???
Tym bardziej, ze nasze wyniki dalyby zwyciestwo w pojedynku z niejednym konkurentem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253 |
Results:
tupas 271 Monaco - Marsylia 1 1,80 (1:1) - 476 Lens -Sedan 1 1,55 (1:0) + 331 Groclin - Zagłębie Lubin 1 1,90 (1:2) - 655 FC Kopenhaga - Viborg 1 1,65 (2:1) + 777 L.A. - Sacramento 2 3,10 (93:85) - Total 1,65+1,55=3,2
mwiac 741 Como - Palermo 1 2,6 (3:0) + 111 Czechy - Belgia 1 1.60 (0:1) - 657 Vejle - Aarhus 2 3,2 (0:3) + 663 Ofi Crete - AEK 1 3,35 (0:1) - 718 Prevajle - Primorje 1 3,7 (1:2) - Total 2,6+3,2=5,8
Final score after tax: tupas 3,2*0,9-5=-2,12 mwiac 5,8*0,9-5=+0,22
Qualified: mwiac
Tupas thanks and good luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Jezeli akceptujesz to rozwiazanie to ja gram
#6 (dogrywka) prof 20.XI - 1.30
923 Atlanta-Buffalo X 3.9
Nie ma wyjscia trzeba zaryzykowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
DJ SOSNA VOS POROBAŁES SKAD WZIĄŁEŚ TE WYNIKI JA MAM 369 chyba nie!? tu były mbtronics skad to wziąłes a tym bardziej twoje 776!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2001
Posty: 99 |
O ile sie nie pomylilem (a tak sadze), to ja jestem w drugiej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki pletwal za gre !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Mimo fatalnego wyniku awansowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mój przeciwnik, luker, niewyslal zadnego typu :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
Oryginalnie wysłał Vicente: [qb] Wielkie dzięki Carnby [/qb] Dzieki rowniez. I powodzenia w dalszej grze! (Licze, ze dojdziesz wysoko, dowodzac, ze z byle kim nie odpadlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Radj:
#1 STS 717 Celje - Domzale 1 @ 1.55 [18.11 - 14:00]
#2 STS 468 Cakovec - Varteks 2 @ 2.60 [17.11 - 14:00]
#3 STS 369 Dagenham (V) - Southport (V) 1 @ 2.60 [17.11 - 16:00]
#4 Prof 496 Krylia Sov. - Dynamo M. 2 @ 2.15 [14.11 - 16:30]
#5 STS 111 Czechy - Belgia 1 @ 1.60 [14.11 - 20:15]
Wyniki:
#1 -100 #2 -100 #3 +134 #4 +93,5 #5 -100
Razem= -72,5
GROOBY: #1 15.11.2001 23.50
938 Philadelphia-Washington "1" 1.78
#2 Prof 16.11 23.30 922 Atlanta-Nashville - 1 (2.3)
#3 STS 749 23:55 New Jersey - Colorado 1 2.10
#4 STS 750 23:55 Minnesota - Los Angeles 1 2.00
#5 STS 751 23:55 NY Rangers - Atlanta 1 1.70
Wyniki:
#1 +60,2 #2 -100 #3 -100 #4 -100 #5 +53 Razem= -186,8
AWANSOWAŁ: Radj
Pozdrawiam GROOBY. Szkoda, ze Twoje 3 typy zostały podane w ostatnim momencie (chyba nic innego w ofercie nie bylo).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|