Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
#713224 13/11/2006 20:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
Facet w Stanach mial kurza fermę, wszystko szlo dobrze az do
czasu jak zdechl glówny kogut rozplodowiec. Farmer wybral się na targ
celem zakupu nowego koguta. Chodzi, chodzi ale nic godnego
uwagi nie widzi - wtem zaczepaia go niesmialo jeden malutki czleczyna
i powiada, ze posiada odpowiedniego koguta-rozplodowca. Farmer nie
przekonany prosi o jakis opis mozliwosci i mozliwe referencje kogucika.
Czleczyna zaczyna opowieśc o wspanialym i bujnym zyciu seksualnym
koguta, jak to zaplodnil wszystkie jego kury, a mial ich duzo, i nie
dosc mu bylo, więc sie zaczal dobierac do zony opowiadajacego a to
juz przesada, wiec go sprzedaje.
Farmer pomyslal - Jestem samotny wiec nie problem, rzekl: OK, biore! Zawiozl
go na swoja farme i powiada: Masz tu kogucik 3000 kur do obrobienia, zaczynaj
prace!
Wraca po 2 godzinach i co widzi? Wszystkie kury w siódmym niebie,
maja dosc, kogucik biedny lezy na srodku prawie niezywy, oczka zamkniete,
ledwie oddycha, kraza juz nad nim sepy. Farmer ze lzami w oczach
podchodzi i uzala sie:
Biedny koguciku nie musiales tych wszystkich kur od razu, Po co bylo sie
tak przemeczac, teraz zdychasz i co ja zrobie?!
Kogucik odchyla jedna powieke i syczy:
Spier*alaj bo mi sepy sploszysz!

Bonus: Unibet
#713225 13/11/2006 20:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
Ruski mafioso wybral sie na ryby i jak to ruski mafioso miał ze dwa
zlote lancuchy (po pol kilo kazdy) na szyi, na kazdym palcu zloty
sygnet, a w kieszeni gruby rulon dolarow czywiscie same setki. Wzial ze
soba trzy flaszki. Zimno bylo wiec obrocil je po kolei. Oczywiscie upil
sie i usnal. Budzi sie, a tu nie ma lancuchow, sygnetow, ani dolarow.
Zadzwonil z komorki po swoich ludzi i nie minelo pol godziny, a
podjechaly cztery czarne mercedesy w kazdym po pieciu ludzi, wszyscy z
kalachami. Stwierdzili ze to najprawdopodobniej ktos z okolicznej wsi
obrobil szefa. Wpadaja do wsi i pytaja o soltysa. Ktos z miejscowych
wskazal dom po srodku wsi. Wpadaja do soltysa a tam na ganek wychodzi
facio w kufajce, na szyi ma dwa zlote lancuchy na kazdym palcu sygnet,
a z kieszeni kufajki wystaje mu rulon 100 dolarowek. Przeladowali bron
i pytaja skad to wszystko ma. Soltys mowi:
- no nie uwierzycie chlopaki. Ide sobie przez las z psem na spacerze a
tu nad brzegiem jeziora lezy jakis facet w trupa pijany i ma to wszystko
przy sobie. No to go obrobilem, na koniec zerznalem w dupe i poszedlem
do domu. Chłopaki patrza pytajacym wzrokiem na szefa.
Szef podchodzi do soltysa, przyglada sie chwile blyskotkom i mowi:
- to nie moje.

#713226 13/11/2006 20:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
sory ze 3 posty...


W pewnej rodzinie urodziła się sama główka. Po iluś tam latach w wigilię siedzą wszyscy dookoła stołu. Główka oczywiście też siedzi ze wszystkimi i żre zupkę. Zzarła. Potoczyła się pod choinkę, rozwija prezent i mówi:
- kurwa! Znowu czapka!



dwóch gejów leci samolotem..
jeden do drugiego: ty misiek, chodz sie ciachniemy, mam ochote
na to ten drugi: Ty ale w samolocie, ludzie patrzą!
pierwszy na to: no co ty. oni nawet nie zwroca nas nas uwagi.
poczym wstaje i pyta oficjalnie: przepraszam, czy ma ktos dlugopis?
CISZA...
No widzisz nikt na nas nie zwraca uwagi.
Zrobili co swoje, nadszedl koniec lotu, wszyscy wyszli z samolotu. pozostal tylko starszy dziadek. Siedzi cały zarzygany...
stewardesa do niego: dziadku... bylo poprosic o cos, dalabym ci reklamowke i husteczke.
na co ten odpowiada: tak, jeszcze czego, jeden poprosil o dlugopis to go w dupe wyruchali!




Wiszą na drzewie trzy leniwce i kłócą się, który jest bardziej leniwy. Pierwszy mowi:
- Wiecie chłopaki, idę sobie ulicą, patrzę, a tu worek złota na ulicy leży, ale nie chciało mi się go podnieść.
Na to drugi:
- No widzicie, a ja ide sobie plażą i patrzę jak Claudia Schiffer leży sobie naga i chce żeby ją przelecieć. No ale nie chiało mi się.
Trzeci:
- A wiecie chłopaki, ja ostatnio byłem w kinie, na strasznie śmiesznej komedii, ale przez cały film płakałem.
- No co ty, na komedii i płakałeś?
- Bo siadłem sobie na jajka i nie chciało mi się wstać poprawić ...




Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko.
Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy:
- Macie tu jakieś tańsze zwierzaki?
- Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł.
- 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo?
- Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę!
Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach.
Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała:
- Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie?
- Jak tylko żaba nauczy się gotować - wypierdalasz

#713227 13/11/2006 21:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Kawały sa Zajebiste !! Zapodaj wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#713228 13/11/2006 22:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
http://www.elblag.policja.gov.pl/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713229 13/11/2006 23:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
[Linked Image]

nowe hobby ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713230 13/11/2006 23:24
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
no zajebiste ma te swetry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713231 13/11/2006 23:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
http://kononowicz.org/2006/11/11/kononowicz-rap-mp3/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

juz nie ma co sie stao <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> teraz jest
co sie stao sie

#713232 14/11/2006 00:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Dobra reklama <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> http://funpic.hu/en.picview.php?id=30853&c=-2&s=dd&p=1

Gangsterzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (3 zdjęcie)
http://www.fotka.pl/osoba.php?id=1444524

#713233 14/11/2006 00:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Gangsterzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (3 zdjęcie)
http://www.fotka.pl/osoba.php?id=1444524

a popatrz na 5 zdjęcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hahaha ...ale nie no, mam nadzieje ze Oni tego posta nigdy nie zoabcza i sie potem nie beda na mnie mścić, za to że się z nich nasmiewamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713234 14/11/2006 01:04
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Obczajcie pseudonim artystyczny...LEMAK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale te pingle na 5 zdjęciu są zajebiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713235 14/11/2006 08:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
5 zjdecie jest swietne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713236 14/11/2006 10:19
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
http://www.elblag.policja.gov.pl/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dobre dobre


Do zatrzymania doszło w piątek kilka minut po północy. Funkcjonariusze skontrolowali VW Golfa, który wydał im się podejrzany. W samochodzie było dwóch mężczyzn kierowca - 36-letni Dawid L. oraz pasażer 24-letni Stanisław S. Policjanci zauważyli w samochodzie 100 kg sera żółtego, który pochodził z kradzieży z jednej z pasłęckiej firmy. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Za kradzież z włamaniem grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713237 14/11/2006 14:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
takie opisy mi sie podobaja

1.Kobiety sa jak szanse ...niewykorzystane lubia sie mscic

2.Jak sie nazywa pociag do Zakopanego? - nekrofilia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ten juz mniej

3.Mezczyzni sa jak plemniki jeden na milion zostaje czlowiekiem

#713238 14/11/2006 15:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
takie opisy mi sie podobaja

1.Kobiety sa jak szanse ...niewykorzystane lubia sie mscic

2.Jak sie nazywa pociag do Zakopanego? - nekrofilia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ten juz mniej

3.Mezczyzni sa jak plemniki jeden na milion zostaje czlowiekiem

Mój znajomy miał kiedys opis:

Idą trzy tampony i spiewaja "było nas trzech w kazdym z nas inna krew" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713239 14/11/2006 15:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Trzymac sie fotela i zwrocic uwage na koncowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

!!

#713240 14/11/2006 16:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
echh Ci gracze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

http://www.speedyshare.com/733857791.html - mp3 do pobrania

#713241 14/11/2006 16:06
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
DOBRE! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713242 14/11/2006 16:09
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Cytat Biszopa z działu o Biathlonie, ale śmiało można go tutaj zamieścić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Cytat miesiąca: Biatlonistka Małgorzata Ruchała:
"Na pewno po ślubie nie będę nosiła podwójnego nazwiska, bo mój narzeczony nazywa się Piotr Bosko"



To im sie trafiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713243 14/11/2006 16:09
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
echh Ci gracze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

http://www.speedyshare.com/733857791.html - mp3 do pobrania

Zakazac takiemu grac, psychol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,133 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,712
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1