Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu IV RP zdarzył się tragiczny wypadek: zawalił się budynek Sejmu, grzebiąc wszystkich parlamentarzystów. Przestał istnieć Rząd, zginęli najwybitniejsi mężowie stanu - Lech i Jarosław Kaczyński, Andrzej Lepper, Roman Giertych. W uznaniu zasług wszyscy trafili do nieba. Na wieść o tym smutnym, a zarazem wesołym wydarzeniu, Pan Bóg pospieszył wyjść na spotkanie nowo przybyłym. Skacząc z jednej chmurki na drugą spotkał Adama i Ewę z walizkami w rękach. - Cześć Adam, cześć Ewa, a wy gdzie się wybieracie? - zapytał Pan Bóg. - Do Irlandii!
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
[
Linked Image ]
mayday2006? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
[
Linked Image ]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
KONONOWICZ Białystok 4 miejsce 3.3% hehehehe
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
W Holandii zrobiono ukłon w stronę samotnych ludzi. Zalegalizowano śluby z ręką...
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Kiedyś podobna historia była z hasłem Bober <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
[
Linked Image ]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> taka ciekawostka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[ Linked Image ] [
imageshack.us ]
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> taka ciekawostka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[ Linked Image ] [
imageshack.us ]
Ze niby co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Ze niby co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
oj, Kylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
popatrz na obrazek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
pettersen , to nic nowego , Kylo już taki jest , czepia się o byle gówno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ze niby co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
oj, Kylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
popatrz na obrazek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
no fakt zupelnie nie skojarzylem, myslalem o kursach, ze cos nie teges.
Bursztyk puknij sie w lepetyne. Kiedy sie czepiam, wtedy sie czepiam w tym przypadku to byla czysta ciekawosc, a to ze przeoczylem inna sprawa.
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kolo wymiata głosem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
VIDEO
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
lupus 21:03:49 co mi kupisz na gwiazdke?;d lupus 21:03:57 eh kurwa nie do Ciebie :PP lupus 21:04:04 sorry;d sorry ziom, ale nie mogłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
Link skopiowany do schowka