Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#713284 16/11/2006 06:41
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642

Bonus: Unibet
#713285 16/11/2006 07:22
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Tytul idioty roku zapewniony, tacy ludie moga byc tylko w pis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

zamienil stryjek siekierke na kijek [wiadomosci.gazeta.pl]

Tytuł idiotki roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tacy ludzie mogą być tylko z PO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=20830&id_dz=14

#713286 16/11/2006 09:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Quote
Quote
Tytul idioty roku zapewniony, tacy ludie moga byc tylko w pis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

zamienil stryjek siekierke na kijek [wiadomosci.gazeta.pl]

http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,3738110.html

Ta baba z PO narobila wiekszego hałasu :/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Haha król i królowa Wyborów Samorządowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713287 16/11/2006 10:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
nie śmieszne, ale ciekawe

o krok od śmierci [akuku.pl]

#713288 16/11/2006 11:00
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
chyba w polsce nie jest jeszcze az tak zle, zobaczcie co sie w rosji dzieje

ruska szkoła [youtube.com]

#713289 16/11/2006 11:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
<a href="www.fotosik.pl" target="_blank">[Linked Image]</a>
Dlaczego warto uczyc sie jezykow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by Biszop; 16/11/2006 11:27.
#713290 16/11/2006 11:24
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Powiekszenie padlo.

#713291 16/11/2006 12:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

#713292 16/11/2006 13:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Lubię tu zaglądać, zawsze jest coś co pomaga się wyluzować, tak że i ja moze cos od siebie skreślę i mam nadzieję ze będzie choc trochę śmieszne:)
Na pewno tego nie było bo sa to historie z zycia wzięte o moim dawnym znajomym ksywa Pudel. Kolo nie jest zbyt bystry czy błykotliwy ale jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1) Stoi kiedyś mój brat w aptece, wchodzi Pudel staje za nim i pyta:
- co kupujesz?
Brat odpowiada:
- durex
Pudel:
- ta ja tez coś na gardło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2) Pudel miał działkę budwlaną na oś. domków jednorodzinnych, jako że nie miał zbyt kasy ale był budowlańcem własnym sumptem cos tam grzebał i pociagnął dom prawie pod dach(stan surowy oczywiście).
Jednak przyjeżdża jakiś kolo, patrzy a na jego działce buduje się dom, okazało się że Pudel pomylił działki i na kolesia budował, ale kolo był ugodowy Pudel pokrył koszty zamiany działek i skończyło się pozytywnie.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro.

#713293 16/11/2006 13:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
To drugie dobre żarcik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

To ja tez coś napisze z życia:

1. Kumpel zamówił se hot-doga, a drugi mu powiedział żeby wziął z ketchupem. Tamten poszedł do budki:

pani w okienku: z czym mały hot-dog?
kumpel: z ketchupem samym.

kumpel wraca do stolika z bułką, parówką i full ketchupu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Stanął koło stolika, patrzy na to swoje żarcie i "kurwa gdzie moje surówki".

2. Nie jest to powód do ddumy zaznaczam, ale na lekcji w szkole piliśmy sobie wino (angielski+PO). Z koleżanką piliśmy z kartonika po soku i trzeba przyznać szybko się skończyło, a trzeba przyznać, że ona po winie to oooooo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . No i zaraz miała się lekcja skończyć i Marta miała biec po coś tam do koleżanki. Ja mądry przywiązałem jej krzesło do takiego sznureczka na dole kurtki. Dzwoni dzwonek, Marta wstaje i leci przez środek klasy z krzesłem przywiązanym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ona biegnie a 2 metry za nią krzesło. Nauczyciel coś tam wrzeszczy "stój, stój", a ona już na schodach. No potem z nią rozmawiam i padło pytanie czy nie czuła że ciągnie za sobą krzesło, a Marta na to: no słuchaj, bo ja myślałam, że się przedzieram przez tłum.

3. Była wycieczka do Częstochowy w 3 liceum, ale ksiadz stanowczo powiedział, ze jak zobaczy kogoś z piwem to wywala z autokaru to moja pomysłowa klasa oczywiście musiała sama sobie zorganizować wyjazd pociągiem. Jechaliśmy całą noc i spóźniliśmy się 5 minut na odsłoniecie obrazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo kazdy po wyjściu z pociągu marzył tylko o delikatesach i wodzie mineralnej. Potem dwóch kumpli poszło do kościoła bo szukali księdza, nie znaleźli, więc postanowili poczekać w ławkach. Usneli na klęczkach, ksiądz przyszedł i ich pochwalił, że jako jedyni przyszli się pomodlić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#713294 16/11/2006 14:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549

#713295 16/11/2006 16:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://video.google.pl/videoplay?docid=-5125603994689603358&sourceid=zeitgeist

Kolejny indyjski hit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713296 16/11/2006 18:44
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy:
- Macie tu jakieś tańsze zwierzaki?
- Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł.
- 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo?
- Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę!
Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała:
- Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie?
- Jak tylko żaba nauczy się gotować - wypierdalasz!

#713297 16/11/2006 20:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399

http://www.speedbandits.dk/

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713298 16/11/2006 21:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
http://img144.imageshack.us/img144/2079/alkowarcabynp3.jpg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713299 16/11/2006 21:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383

#713300 16/11/2006 21:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
gdzie mozna takie szachy kupic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713301 16/11/2006 21:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

#713302 16/11/2006 21:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Quote
gdzie mozna takie szachy kupic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

To są warcaby nie szachy. Wystarczy zwykła plansza i kieliszki + oczywiści zawartość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak się wchodzi na królówkę to zwykły kieliszek zamieniamy na 50-tkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713303 16/11/2006 22:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
[Linked Image]



i jak ktoś nie widział
Kononowicz w tv4 + Huber H. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
http://video.google.com/videoplay?docid=5315647946030876676&sourceid=docidfeed&hl=en

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1