|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Tytul idioty roku zapewniony, tacy ludie moga byc tylko w pis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zamienil stryjek siekierke na kijek [ wiadomosci.gazeta.pl] Tytuł idiotki roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tacy ludzie mogą być tylko z PO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=20830&id_dz=14
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Tytul idioty roku zapewniony, tacy ludie moga byc tylko w pis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zamienil stryjek siekierke na kijek [ wiadomosci.gazeta.pl] http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,3738110.html Ta baba z PO narobila wiekszego hałasu :/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Haha król i królowa Wyborów Samorządowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
nie śmieszne, ale ciekawe o krok od śmierci [ akuku.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
chyba w polsce nie jest jeszcze az tak zle, zobaczcie co sie w rosji dzieje ruska szkoła [ youtube.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
<a href="www.fotosik.pl" target="_blank">[ Linked Image]</a> Dlaczego warto uczyc sie jezykow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by Biszop; 16/11/2006 11:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Lubię tu zaglądać, zawsze jest coś co pomaga się wyluzować, tak że i ja moze cos od siebie skreślę i mam nadzieję ze będzie choc trochę śmieszne:) Na pewno tego nie było bo sa to historie z zycia wzięte o moim dawnym znajomym ksywa Pudel. Kolo nie jest zbyt bystry czy błykotliwy ale jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1) Stoi kiedyś mój brat w aptece, wchodzi Pudel staje za nim i pyta: - co kupujesz? Brat odpowiada: - durex Pudel: - ta ja tez coś na gardło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2) Pudel miał działkę budwlaną na oś. domków jednorodzinnych, jako że nie miał zbyt kasy ale był budowlańcem własnym sumptem cos tam grzebał i pociagnął dom prawie pod dach(stan surowy oczywiście). Jednak przyjeżdża jakiś kolo, patrzy a na jego działce buduje się dom, okazało się że Pudel pomylił działki i na kolesia budował, ale kolo był ugodowy Pudel pokrył koszty zamiany działek i skończyło się pozytywnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To drugie dobre żarcik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To ja tez coś napisze z życia:
1. Kumpel zamówił se hot-doga, a drugi mu powiedział żeby wziął z ketchupem. Tamten poszedł do budki:
pani w okienku: z czym mały hot-dog? kumpel: z ketchupem samym.
kumpel wraca do stolika z bułką, parówką i full ketchupu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Stanął koło stolika, patrzy na to swoje żarcie i "kurwa gdzie moje surówki".
2. Nie jest to powód do ddumy zaznaczam, ale na lekcji w szkole piliśmy sobie wino (angielski+PO). Z koleżanką piliśmy z kartonika po soku i trzeba przyznać szybko się skończyło, a trzeba przyznać, że ona po winie to oooooo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . No i zaraz miała się lekcja skończyć i Marta miała biec po coś tam do koleżanki. Ja mądry przywiązałem jej krzesło do takiego sznureczka na dole kurtki. Dzwoni dzwonek, Marta wstaje i leci przez środek klasy z krzesłem przywiązanym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ona biegnie a 2 metry za nią krzesło. Nauczyciel coś tam wrzeszczy "stój, stój", a ona już na schodach. No potem z nią rozmawiam i padło pytanie czy nie czuła że ciągnie za sobą krzesło, a Marta na to: no słuchaj, bo ja myślałam, że się przedzieram przez tłum.
3. Była wycieczka do Częstochowy w 3 liceum, ale ksiadz stanowczo powiedział, ze jak zobaczy kogoś z piwem to wywala z autokaru to moja pomysłowa klasa oczywiście musiała sama sobie zorganizować wyjazd pociągiem. Jechaliśmy całą noc i spóźniliśmy się 5 minut na odsłoniecie obrazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo kazdy po wyjściu z pociągu marzył tylko o delikatesach i wodzie mineralnej. Potem dwóch kumpli poszło do kościoła bo szukali księdza, nie znaleźli, więc postanowili poczekać w ławkach. Usneli na klęczkach, ksiądz przyszedł i ich pochwalił, że jako jedyni przyszli się pomodlić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy: - Macie tu jakieś tańsze zwierzaki? - Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł. - 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo? - Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę! Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała: - Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie? - Jak tylko żaba nauczy się gotować - wypierdalasz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399 |
http://www.speedbandits.dk/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
http://img144.imageshack.us/img144/2079/alkowarcabynp3.jpg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
gdzie mozna takie szachy kupic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
gdzie mozna takie szachy kupic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To są warcaby nie szachy. Wystarczy zwykła plansza i kieliszki + oczywiści zawartość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak się wchodzi na królówkę to zwykły kieliszek zamieniamy na 50-tkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|