Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#713304 17/11/2006 08:16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 928
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 928
;]

Bonus: Unibet
#713305 17/11/2006 09:07
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
http://video.google.pl/videoplay?docid=1413057538004891009&q=pi%C4%85t

lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#713306 17/11/2006 09:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
http://video.google.pl/videoplay?do...p;amp;q=%C5%9Awiat+Wed%C5%82ug+Kiepskich

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713307 17/11/2006 11:12
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234

#713308 17/11/2006 11:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Było już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713309 17/11/2006 12:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

#713310 17/11/2006 14:01
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Gdzie są pieniądze za las <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

http://gdzie.pieniadze.patrz.pl/

#713311 17/11/2006 14:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
http://sex.oralny.zielin.patrz.pl/

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> piekne slowo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D

#713312 17/11/2006 14:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sorry jeszce jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
http://na.swieta.rybka.patrz.pl/

#713313 17/11/2006 14:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Nie wiem czy bylo ale co tam
http://patrz.pl/?7033 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

http://kot.cwaniak.patrz.pl/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713314 17/11/2006 17:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
http://www.allefilm.pl/filmik-480.html

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713315 17/11/2006 18:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
http://www.allefilm.pl/filmik-480.html

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
HEHEHEHHE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> swietne

#713316 17/11/2006 18:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Quote
http://video.google.pl/videoplay?do...p;amp;q=%C5%9Awiat+Wed%C5%82ug+Kiepskich

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
hehe, miło było sobie przypomnieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ŚWIETNE !

#713317 17/11/2006 18:36
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
[b] hahaha dobre!!!!!!!!!!

#713318 17/11/2006 18:41
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
KIEPSCY są świetni!:D

#713319 17/11/2006 20:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
[b] O LOLLLLLLLLLLLL


#713320 17/11/2006 20:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Quote
[b] O LOLLLLLLLLLLLL

no lol bo to było już ze 100 razy teraz kurwa przeproś;p

#713321 17/11/2006 20:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
Quote
Quote
[b] O LOLLLLLLLLLLLL

no lol bo to było już ze 100 razy teraz kurwa przeproś;p
to, że było też było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713322 17/11/2006 20:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Quote
Quote
O LOLLLLLLLLLLLL

no lol bo to było już ze 100 razy teraz kurwa przeproś;p
łehehehehehe, jeszcze powiedz na ktorej podstronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#713323 18/11/2006 00:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Zygmunt Solorz (Polsat Cyfrowy) wsiada do jedynej, stojącej na postoju taksówki:
- Na Okęcie proszę, ale jak najszybciej.
Taksówkarz długo przygląda mu się w lusterku i odpowiada :
- 500 złotych.
- Ile? - pyta zaskoczony właściciel Polsatu
- Teraz jest prime-time - rozkłada ręce sałaciarz - Korki w całym mieście.
- Dobra - odpowiada Solorz z błyskiem w oku - płacę, ale już jedźmy!
- Sponsorem dzisiejszej jazdy jest Zygmunt Solorz - krzyczy
przez otwarte okno kierowca. Potem odwraca się do pasażera i puszczając zawadiackie oko informuje:
- Moja żona zawsze dodaje do obiadu "Ziarenka smaku - Winiary". Winiary - Dobre pomysły lepszy smak.
- Panie jedź pan do nędzy, śpieszę się - wrzeszczy medialny magnat
- Ok, Ok. już jedziemy - taksiarz wrzuca bieg i nagle odwraca się
- "Skoda Octavia tour" to dobre auto w kredycie 50 na 50 bez odsetek i prowizji zapłaciłem tylko 21 753 złotych druga rata po roku, to agresywna wyprzedaż. Solorz z głupią miną przygląda się kierowcy.
Wreszcie ruszają ale taksówka skręca na Starówkę.
- Panie lotnisko w przeciwną stronę - ryczy pasażer
Taksówkarz z uśmiechem odpowiada - Za tydzień będę miał kurs na Starówkę, to nic, że 100 razy tam byłem ale to dla pasażera będzie pieprzony MEGA HIT! Solorz zaczyna szarpać się z drzwiami.
- Spokojnie już jedziemy na Okęcie uspokaja go kierowca i zawraca w dobrym kierunku. Nagle po dwustu metrach samochód staje a kierowca z uśmiechem mówi:
- Kiedy dopadnie cię Mały Głód zjedz serek "Danio" firmy Danone - wyjmuje opakowanie i spokojnie zaczyna jeść. Solorz wygląda jakby miał zawał
- Panie, pan się nade mną znęca! - pyta załamany pasażer
- Ależ skąd, kochany!. Jeszcze tylko "Manti" i już w porządku mój żołądku - z diabelskim uśmieszkiem mówi złotówa.
- Panie - błaga Solorz pokazując na zegarek - Samolot. Ja muszę zdążyć. Ja się poskarżę w zrzeszeniu taksówkarzy!!
- Wiesz pan co? - mówi taksówkarz - Ja wczoraj miałem pierwszy raz w tym miesiącu wolny wieczór i też chciałem odpocząć oglądając film na Polsacie. Tak sobie normalnie
obejrzeć. No... to sobie obejrzałem nie za bardzo wiem co bo wątek straciłem a trwało to ze 3 godziny. No to teraz siedź pan więc spokojnie i nie mnie pan. I tak żadnej taksówki w pobliżu nie ma. Pociągnę jeszcze tylko łyk "Polo
Cocty Plus", królewski rozmiar firmy Zbyszko, wezmę coś na zatwardzenie, wzdęcia i prostatę. Wymienię sobie kurewsko cienką podpaskę, umyję zęby, odświeżę powietrze aerozolem Briz i pojedziemy dalej. A ty masz pan Etoran - uderza w ból i Energovital - Siła dwóch serc! Bo coś kiepsko wyglądasz!

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (bukma, rafal08, forty, rymoholik, latajaca_holenderka, kamel, burbon, Lukasz111, Sensei), 1,093 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1