Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#713754 08/11/2006 18:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

Bonus: Unibet
#713755 08/11/2006 20:34
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Mam takie pytanie
Chodzi mi o to że ktoś do mnie pisze jako "nieznajomy" i nie chce sie ujawnic kim jest.
Patrzyłem po numerze w "szukaj znajomych" i w generacji gg, ale nigdzie ta osoba nie podała danych.
Czy jest jakiś sposób żeby sie dowiedzieć?

#713756 08/11/2006 20:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Lipiniorz w takich sytuacjach się zlewa takie osoby.
Nie chce powiedzieć kim jest to dziękuję. I nara.

tzn. ja tak robię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713757 08/11/2006 20:43
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
lub blok :]

#713758 08/11/2006 20:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
strasznie to wqrwiające jest. Często pisze do mnie taki osobnik i pisze coś w stylu: 'nie znasz mnie, ale ja znam ciebie' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#713759 08/11/2006 20:52
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Jesli kogos nie mam na liscie to nie jest mile widziana i tyle. Napisz, ze albo sie przyzna albo out.

#713760 08/11/2006 21:05
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
No ja sobie zapisałem numer i może po opisach wyczaje kto to jest<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Też najczęściej "zlewam" takich osobników, ale tym razem kilka rozmów już było a nawet nie wiem z kim gadam<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713761 08/11/2006 21:07
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
W takich sytuacjach to krótka piłka:
Przykład:
1. Siemasz, poklikasz?
2. Kto ty?
1. Ania.
2. Z kąd?
1. Z Warszawy.
2. Nara. (+zablokuj)

Skuteczne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS. Warszawa podana została zupełnie przypadkowo.

#713762 08/11/2006 21:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
jak do mnie ktoś pisze z kąd to też olewam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


fajne są też niektóre panny, np dzisiaj na początek: czesc kochanie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#713763 08/11/2006 21:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
Quote
W takich sytuacjach to krótka piłka:
Przykład:
1. Siemasz, poklikasz?
2. Kto ty?
1. Ania.
2. Z kąd? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
...

albo ona Ciebie szybciej zablokuje

#713764 08/11/2006 21:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
fajne są też niektóre panny, np dzisiaj na początek: czesc kochanie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Cześć kochanie skond klikash mam 13 lat...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713765 08/11/2006 21:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
wieku właśnie skubane nie podają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale to można szybko wywnioskować po prowadzonej rozmowie

#713766 09/11/2006 09:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
U mnie jest tak, ze ktos sie musi szybko przedstawic i pow co cche, inaczej bloks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713767 11/11/2006 07:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
www .jettechcorp.com/link13776.jpg
www .jettechcorp.com/link16917.jpg
Dostałem takie linki na gg, jakies wirusy i do tego automatycznie sie rozsyłają. I nie działa mi przez to, wie ktoś może jak to usunąć?

#713768 11/11/2006 22:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
musisz poczekać, masz pewnie blokade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


mi też znowu zablokowali, za co? za wklejenie zdjęcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

jakoś w starszych wersjach nie było takich cyrków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#713769 12/11/2006 10:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja mam wersje 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713770 12/11/2006 10:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Wersja 6.0 i gitara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#713771 12/11/2006 10:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
6.0; a jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713772 12/11/2006 11:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
6.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehehe przy nowyszch mi sie pieprzylo scinalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713773 12/11/2006 12:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
6.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Teraz za duzo bajerów które nie sa do niczego potrzebne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, Lukasz111, alfa, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,569 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1