|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Mam takie pytanie Chodzi mi o to że ktoś do mnie pisze jako "nieznajomy" i nie chce sie ujawnic kim jest. Patrzyłem po numerze w "szukaj znajomych" i w generacji gg, ale nigdzie ta osoba nie podała danych. Czy jest jakiś sposób żeby sie dowiedzieć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Lipiniorz w takich sytuacjach się zlewa takie osoby. Nie chce powiedzieć kim jest to dziękuję. I nara.
tzn. ja tak robię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
strasznie to wqrwiające jest. Często pisze do mnie taki osobnik i pisze coś w stylu: 'nie znasz mnie, ale ja znam ciebie' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Jesli kogos nie mam na liscie to nie jest mile widziana i tyle. Napisz, ze albo sie przyzna albo out.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
No ja sobie zapisałem numer i może po opisach wyczaje kto to jest<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Też najczęściej "zlewam" takich osobników, ale tym razem kilka rozmów już było a nawet nie wiem z kim gadam<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996 |
W takich sytuacjach to krótka piłka: Przykład: 1. Siemasz, poklikasz? 2. Kto ty? 1. Ania. 2. Z kąd? 1. Z Warszawy. 2. Nara. (+zablokuj)
Skuteczne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. Warszawa podana została zupełnie przypadkowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jak do mnie ktoś pisze z kąd to też olewam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
fajne są też niektóre panny, np dzisiaj na początek: czesc kochanie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
W takich sytuacjach to krótka piłka: Przykład: 1. Siemasz, poklikasz? 2. Kto ty? 1. Ania. 2. Z kąd? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> ... albo ona Ciebie szybciej zablokuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
fajne są też niektóre panny, np dzisiaj na początek: czesc kochanie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Cześć kochanie sk ond klika sh mam 13 lat... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
wieku właśnie skubane nie podają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale to można szybko wywnioskować po prowadzonej rozmowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
U mnie jest tak, ze ktos sie musi szybko przedstawic i pow co cche, inaczej bloks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
www .jettechcorp.com/link13776.jpg www .jettechcorp.com/link16917.jpg Dostałem takie linki na gg, jakies wirusy i do tego automatycznie sie rozsyłają. I nie działa mi przez to, wie ktoś może jak to usunąć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
musisz poczekać, masz pewnie blokade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
mi też znowu zablokowali, za co? za wklejenie zdjęcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
jakoś w starszych wersjach nie było takich cyrków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja mam wersje 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Wersja 6.0 i gitara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
6.0; a jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
6.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehehe przy nowyszch mi sie pieprzylo scinalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
6.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz za duzo bajerów które nie sa do niczego potrzebne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|