Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
#713794 12/11/2006 22:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
a jak pisze że " uzytkownik ma wyłączoną opcję połączen bezpośrednich" to co wtedy?

dalej niewiadomo?

Jeżeli masz tlena to zainstaluj wtyczki do przesyłania plików (ekipa.tlen.pl)

Bonus: Unibet
#713795 13/11/2006 12:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
my tu gadu gadu o problemach technicznych pierwszego polskiego komunikatora internetowego, a żadnych opisow nitk juz niepodaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...Adammma znajomi coś się nie staraja więc postaram się uratować sytuacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

=) >>BooŚka Dla MoYyego NiooŚśka=*

mam internet!!!:)

PrzecieżZdarzaSię,ŻeNajwiększyŻarCiskaWulkan,coNibyDawnoZmarł

Planuję jakiś wieczór <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> długi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> który skończy sie rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale ja jestem zajebista:D:D (wmawiam sobie bo jest mi z tym lepiej:P)


...i to by było na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713796 13/11/2006 13:04
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
staraja sie tylko ze jakos nie wklejalem, czas nadrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> :

*:<3"See...all I want you to do is be my sweetheart"<3:*//dziefcynki:*

:** rozplywam sie... :**

[ MA:** ] cziken :* / czarodziej

[kochulkam:*]

jestem najlepszejsza hehe :*

#713797 13/11/2006 14:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
no to ode mnie:

WcInam ObIaDek..SZpaGeTTTiii:D..KanguRRo TIMOT!Skarbuś=*

ChCiAłByM CoFnĄć CzAs ! ZaCzĄć WsZyStKo JeSzCzE RaZ ... ;(

nie ma litosci dla skurwysynow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

/s\_/p\_/i\_/e\_/m\...;-(...|s'|n'|i|'e'|m'|


pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#713798 13/11/2006 14:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jakbym mial cos takiego, to bym zbanowal od razu.

#713799 13/11/2006 14:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
1. to fajna dziewczyna, fakt, że niezbyt rozgarnięta, ale sympatyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

4. koleś z tego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713800 13/11/2006 15:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Zróbcie sobie opis: "Ten pode mną to debil". Ja w kilka minut dostałem całą listę inteligentych inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#713801 13/11/2006 22:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
ja sobie napisalem i mnie 3 osoby zbanowaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba sie na zartach nie znaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#713802 13/11/2006 22:34
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
"Oddaje Ci Wolnosc Nie Wiem Co Bedzie Dni Plyna Wolno:)/Spie/Praca[O]:*" Koleś 21 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

"Oddaje Ci Wolnosc Nie Wiem Co Bedzie Dni Plyna Wolno:)/Spie/Praca[O]:*"

"Gdy całujesz mnie- wstrzymuję oddech i drżę. Potrzebuję Cię dzisiaj..." Koleś 24 lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale nie ma pokemonowego pisma przynajmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713803 13/11/2006 23:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
"mamo! oni sie patrzą na mój opis!!! " - kolega, lat 23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#713804 14/11/2006 00:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
barowa luta w barowym barze !!! bede jutro !!!

<<<<XXXXXXX>>>>> On JesT CuDoWnYY:*:* Malina:*:* <<jeje>>

oTuL TwArZą MoJą TwArZ .. cHcĘ pOcZuĆ kAżDy OdDeCh TwÓj ;* Tel...

JeSteM nA 18nAsCe..:D :*** blush

#713805 14/11/2006 00:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Kupię sweter taki jaki ma Kononowicz

kto nie głosuje ten Policja tongue

SłOdZiUtKo SpIe SoBiE i SnlE o PeWnEj OsObIe...CzYlI o ToBiE :* :*

#713806 14/11/2006 14:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
"nie jestem pedalem, to moj chlopak nim jest" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D hah --- kumpla opis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bekowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


koMmPuSsiaMm SieMm =) --- bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713807 14/11/2006 15:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
rozpierdala mnie inteligencja co poniektórych osób ...
[Linked Image]
sam nie jestem jego fanem ale takie cos..

#713808 14/11/2006 16:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Quote
rozpierdala mnie inteligencja co poniektórych osób ...
[Linked Image]
sam nie jestem jego fanem ale takie cos..
Bo teraz narzekanie i przeklinanie na Giertycha jest spoko, cool, trendy i w modzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713809 14/11/2006 16:15
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
chociaz zeby to byla konstruktywna... SENSOWNA krytyka a nie "ty cioto" ja pierdole źle sie dzieje w panstwie słowiańskim.

#713810 16/11/2006 04:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
  • Kiedy tak na siebie patrze to jestem fajny aajjjjj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))))))))
  • Pokaż swoją twarz choć zjebaną ją masz
  • Samoobrona i Cracovia - takie same pasy, taki sam poziom... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
  • SmutnoMiBoSieNajebałemMamaBedzieKrzyczećMamoNieChciałem !
  • Mam Cię w dupie! Tak, Ciebie!

#713811 17/11/2006 01:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[*]www.jakcośto.com lol

#713812 17/11/2006 02:07
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Quote
laugh
[*]www.jakcośto.com lol

leżę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713813 17/11/2006 11:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
laugh
[*]www.jakcośto.com lol

leżę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dopiero wstałem, jestem zaspany jeszcze i szczerze mówiąc nie kumam o co kaman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel, ElNinho[mmdea], Sensei), 2,604 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1