|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
a jak pisze że " uzytkownik ma wyłączoną opcję połączen bezpośrednich" to co wtedy?
dalej niewiadomo? Jeżeli masz tlena to zainstaluj wtyczki do przesyłania plików (ekipa.tlen.pl)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
my tu gadu gadu o problemach technicznych pierwszego polskiego komunikatora internetowego, a żadnych opisow nitk juz niepodaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...Adammma znajomi coś się nie staraja więc postaram się uratować sytuacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
=) >>BooŚka Dla MoYyego NiooŚśka=*
mam internet!!!:)
PrzecieżZdarzaSię,ŻeNajwiększyŻarCiskaWulkan,coNibyDawnoZmarł
Planuję jakiś wieczór <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> długi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> który skończy sie rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale ja jestem zajebista:D:D (wmawiam sobie bo jest mi z tym lepiej:P)
...i to by było na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
staraja sie tylko ze jakos nie wklejalem, czas nadrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> :
*:<3"See...all I want you to do is be my sweetheart"<3:*//dziefcynki:*
:** rozplywam sie... :**
[ MA:** ] cziken :* / czarodziej
[kochulkam:*]
jestem najlepszejsza hehe :*
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no to ode mnie:
WcInam ObIaDek..SZpaGeTTTiii:D..KanguRRo TIMOT!Skarbuś=*
ChCiAłByM CoFnĄć CzAs ! ZaCzĄć WsZyStKo JeSzCzE RaZ ... ;(
nie ma litosci dla skurwysynow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
/s\_/p\_/i\_/e\_/m\...;-(...|s'|n'|i|'e'|m'|
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jakbym mial cos takiego, to bym zbanowal od razu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
1. to fajna dziewczyna, fakt, że niezbyt rozgarnięta, ale sympatyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
4. koleś z tego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Zróbcie sobie opis: "Ten pode mną to debil". Ja w kilka minut dostałem całą listę inteligentych inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
ja sobie napisalem i mnie 3 osoby zbanowaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba sie na zartach nie znaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
"Oddaje Ci Wolnosc Nie Wiem Co Bedzie Dni Plyna Wolno:)/Spie/Praca[O]:*" Koleś 21 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
"Oddaje Ci Wolnosc Nie Wiem Co Bedzie Dni Plyna Wolno:)/Spie/Praca[O]:*"
"Gdy całujesz mnie- wstrzymuję oddech i drżę. Potrzebuję Cię dzisiaj..." Koleś 24 lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale nie ma pokemonowego pisma przynajmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
"mamo! oni sie patrzą na mój opis!!! " - kolega, lat 23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
barowa luta w barowym barze !!! bede jutro !!! <<<<XXXXXXX>>>>> On JesT CuDoWnYY:*:* Malina:*:* <<jeje>> oTuL TwArZą MoJą TwArZ .. cHcĘ pOcZuĆ kAżDy OdDeCh TwÓj ;* Tel... JeSteM nA 18nAsCe..:D :*** 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Kupię sweter taki jaki ma Kononowicz kto nie głosuje ten Policja  SłOdZiUtKo SpIe SoBiE i SnlE o PeWnEj OsObIe...CzYlI o ToBiE :* :*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
"nie jestem pedalem, to moj chlopak nim jest" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D hah --- kumpla opis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bekowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
koMmPuSsiaMm SieMm =) --- bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
rozpierdala mnie inteligencja co poniektórych osób ... [ Linked Image] sam nie jestem jego fanem ale takie cos..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
rozpierdala mnie inteligencja co poniektórych osób ... [ Linked Image] sam nie jestem jego fanem ale takie cos.. Bo teraz narzekanie i przeklinanie na Giertycha jest spoko, cool, trendy i w modzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
chociaz zeby to byla konstruktywna... SENSOWNA krytyka a nie "ty cioto" ja pierdole źle sie dzieje w panstwie słowiańskim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
- Kiedy tak na siebie patrze to jestem fajny aajjjjj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))))))))
- Pokaż swoją twarz choć zjebaną ją masz
- Samoobrona i Cracovia - takie same pasy, taki sam poziom... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
- SmutnoMiBoSieNajebałemMamaBedzieKrzyczećMamoNieChciałem !
- Mam Cię w dupie! Tak, Ciebie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [*]www.jakcośto.com lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
[*]www.jakcośto.com lol leżę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
[*]www.jakcośto.com lol leżę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dopiero wstałem, jestem zaspany jeszcze i szczerze mówiąc nie kumam o co kaman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|