|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
A ja jak dostałem wirusa przez gg, to już tydzień nie mogę wiadomości wysyłać. I kilku moich znajmych też. Nie wiem co jest, ale chyba trzeba będzie nowy nuemr zakładać. Wywal z rejestru wszystko, co dotyczy GG i zainstaluj od nowa. Powinno pomóc. Chyba nie pomogło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
strzel formata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550 |
Mam problem z tym radiem w gg. Co chwilę słyszę że połączenie przerwane i spróbuj później. Pisałem do suportu i dali mi rady żebym przeinstalował winampa a teraz że może zapora windows albo antywirus blokuje mi gg ale niestety to nie pomogło. Może ktoś miał ten sam problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
no i ponownie zostalem zablokowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> tym razem chyba przez to ze wyslalem wiadomosc graficzna kolezance ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
a mnie dopadl ten pieprzony wirus co sie sam rozsyla, tylko dlatego, ze moj brat wchodzi w kazdy glupi link jaki tylko mu sie trafi, debil pieprzony :/ ...ile to trzeba czekac, 1 dzien? 2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Właśnie zostałem zablokowany pierwszy raz! Pewnie za to że przesyłałem koledze linki do tych wirusów żeby nie wchodził. No to sobie poczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
a mnie dopadl ten pieprzony wirus co sie sam rozsyla, tylko dlatego, ze moj brat wchodzi w kazdy glupi link jaki tylko mu sie trafi, debil pieprzony :/ ...ile to trzeba czekac, 1 dzien? 2? yyy na co chcesz czekac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
a mnie dopadl ten pieprzony wirus co sie sam rozsyla, tylko dlatego, ze moj brat wchodzi w kazdy glupi link jaki tylko mu sie trafi, debil pieprzony :/ ...ile to trzeba czekac, 1 dzien? 2? yyy na co chcesz czekac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> pewnie na możliwość wysyłania wiadomości
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
a mnie dopadl ten pieprzony wirus co sie sam rozsyla, tylko dlatego, ze moj brat wchodzi w kazdy glupi link jaki tylko mu sie trafi, debil pieprzony :/ ...ile to trzeba czekac, 1 dzien? 2? yyy na co chcesz czekac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> pewnie na możliwość wysyłania wiadomości Przecież napisał, że wirus mu sie wdarł poprzez kliknięcie w zainfekowany link.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
Przecież napisał, że wirus mu sie wdarł poprzez kliknięcie w zainfekowany link. tak to działa niestety,dostajesz linka na gg,klikasz i masz blokade na wiadomości wychodzące na 10h
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
nia ma zadnego wirusa ... wlasnie skanowalem dysk ... i chodzi o to ze poprzez wcisniecie w ten link gg automatycznie blokuje Twoj numer i nie mozesz wysylac wiadomosci tzn do nikogo nie dochodza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
a najgorsze jest to ze to jest luka w gadu a my musimy przez to cierpiec ... cos automatycznie wysyla te linki najczesciej jak ktos jest niedostepny ... kilka dni temu dowiedzialem sie ze wyslalem do calej mojej listy jakies linki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> oczywiscie bylo to linki z "wirusem"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no i ponownie zostalem zablokowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> tym razem chyba przez to ze wyslalem wiadomosc graficzna kolezance ... też miałem za to niedawno, wysłałem zbyt duże zdjęcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
nia ma zadnego wirusa ... wlasnie skanowalem dysk ... i chodzi o to ze poprzez wcisniecie w ten link gg automatycznie blokuje Twoj numer i nie mozesz wysylac wiadomosci tzn do nikogo nie dochodza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> mala poprawka, nie blokuje Twojego numeru tylko wszytskei numery na Twoim kompie, bo w linka wszedł moj młodszy brat na swoim koncie i przez głupka musze cierpiec i aby z kolezanka porozmawiac musze wydawac kase aby do niej zadzwonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ehh... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
no i ponownie zostalem zablokowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> tym razem chyba przez to ze wyslalem wiadomosc graficzna kolezance ... też miałem za to niedawno, wysłałem zbyt duże zdjęcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> posrane cos to nowe gadu w takim wypadku, nie ma jak to wersja 6.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...chociaż uwazam, że wersja 5 jest jeszcze lepsza ale niestety już nie działa w związku z kodowaniem przesyłanych wiadomosci poprzez SSL czy tam SLL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
nia ma zadnego wirusa ... wlasnie skanowalem dysk ... i chodzi o to ze poprzez wcisniecie w ten link gg automatycznie blokuje Twoj numer i nie mozesz wysylac wiadomosci tzn do nikogo nie dochodza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> hmmm... to, że filtr antyspamowy blokuje wysyłanie wiadomości to wiem i sam się o tym przekonałem, ale ten wirus ? Dobrze wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
... i aby z kolezanka porozmawiac musze wydawac kase aby do niej zadzwonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ehh... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> heh ja ostatnio,w takiej samej sytuacji, opisami rozmawiałem,bo one działają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
ups, przez pomyłkę zły post zacytowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> No nic trzeba iść spać bo zmęczenie daje się we znaki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
... i aby z kolezanka porozmawiac musze wydawac kase aby do niej zadzwonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ehh... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> heh ja ostatnio,w takiej samej sytuacji, opisami rozmawiałem,bo one działają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ja wysylalem smsy z bramki poki sie limit nie skonczyl a Ona mi odp. w okienku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jakby sie limit smsow nie skonczyl to byloby ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|