Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
#713834 19/11/2006 00:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Quote
Quote
A ja jak dostałem wirusa przez gg, to już tydzień nie mogę wiadomości wysyłać. I kilku moich znajmych też. Nie wiem co jest, ale chyba trzeba będzie nowy nuemr zakładać.
Wywal z rejestru wszystko, co dotyczy GG i zainstaluj od nowa. Powinno pomóc.
Chyba nie pomogło.

Bonus: Unibet
#713835 19/11/2006 03:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
strzel formata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713836 19/11/2006 09:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
Mam problem z tym radiem w gg. Co chwilę słyszę że połączenie przerwane i spróbuj później. Pisałem do suportu i dali mi rady żebym przeinstalował winampa a teraz że może zapora windows albo antywirus blokuje mi gg ale niestety to nie pomogło. Może ktoś miał ten sam problem?

#713837 19/11/2006 20:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
no i ponownie zostalem zablokowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> tym razem chyba przez to ze wyslalem wiadomosc graficzna kolezance ...

#713838 19/11/2006 20:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
a mnie dopadl ten pieprzony wirus co sie sam rozsyla, tylko dlatego, ze moj brat wchodzi w kazdy glupi link jaki tylko mu sie trafi, debil pieprzony :/ ...ile to trzeba czekac, 1 dzien? 2?

#713839 19/11/2006 20:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
ok 10h

#713840 19/11/2006 20:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Właśnie zostałem zablokowany pierwszy raz! Pewnie za to że przesyłałem koledze linki do tych wirusów żeby nie wchodził. No to sobie poczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#713841 19/11/2006 21:02
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
a mnie dopadl ten pieprzony wirus co sie sam rozsyla, tylko dlatego, ze moj brat wchodzi w kazdy glupi link jaki tylko mu sie trafi, debil pieprzony :/ ...ile to trzeba czekac, 1 dzien? 2?

yyy na co chcesz czekac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#713842 19/11/2006 21:04
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Quote
Quote
a mnie dopadl ten pieprzony wirus co sie sam rozsyla, tylko dlatego, ze moj brat wchodzi w kazdy glupi link jaki tylko mu sie trafi, debil pieprzony :/ ...ile to trzeba czekac, 1 dzien? 2?

yyy na co chcesz czekac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

pewnie na możliwość wysyłania wiadomości

#713843 19/11/2006 21:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
Quote
a mnie dopadl ten pieprzony wirus co sie sam rozsyla, tylko dlatego, ze moj brat wchodzi w kazdy glupi link jaki tylko mu sie trafi, debil pieprzony :/ ...ile to trzeba czekac, 1 dzien? 2?

yyy na co chcesz czekac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

pewnie na możliwość wysyłania wiadomości

Przecież napisał, że wirus mu sie wdarł poprzez kliknięcie w zainfekowany link.

#713844 19/11/2006 21:19
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Quote
Przecież napisał, że wirus mu sie wdarł poprzez kliknięcie w zainfekowany link.

tak to działa niestety,dostajesz linka na gg,klikasz i masz blokade na wiadomości wychodzące na 10h

#713845 19/11/2006 21:19
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
nia ma zadnego wirusa ... wlasnie skanowalem dysk ... i chodzi o to ze poprzez wcisniecie w ten link gg automatycznie blokuje Twoj numer i nie mozesz wysylac wiadomosci tzn do nikogo nie dochodza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#713846 19/11/2006 21:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
a najgorsze jest to ze to jest luka w gadu a my musimy przez to cierpiec ... cos automatycznie wysyla te linki najczesciej jak ktos jest niedostepny ... kilka dni temu dowiedzialem sie ze wyslalem do calej mojej listy jakies linki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> oczywiscie bylo to linki z "wirusem"

#713847 19/11/2006 21:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
no i ponownie zostalem zablokowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> tym razem chyba przez to ze wyslalem wiadomosc graficzna kolezance ...

też miałem za to niedawno, wysłałem zbyt duże zdjęcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#713848 19/11/2006 21:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
nia ma zadnego wirusa ... wlasnie skanowalem dysk ... i chodzi o to ze poprzez wcisniecie w ten link gg automatycznie blokuje Twoj numer i nie mozesz wysylac wiadomosci tzn do nikogo nie dochodza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

mala poprawka, nie blokuje Twojego numeru tylko wszytskei numery na Twoim kompie, bo w linka wszedł moj młodszy brat na swoim koncie i przez głupka musze cierpiec i aby z kolezanka porozmawiac musze wydawac kase aby do niej zadzwonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ehh... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713849 19/11/2006 21:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Quote
no i ponownie zostalem zablokowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> tym razem chyba przez to ze wyslalem wiadomosc graficzna kolezance ...

też miałem za to niedawno, wysłałem zbyt duże zdjęcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

posrane cos to nowe gadu w takim wypadku, nie ma jak to wersja 6.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...chociaż uwazam, że wersja 5 jest jeszcze lepsza ale niestety już nie działa w związku z kodowaniem przesyłanych wiadomosci poprzez SSL czy tam SLL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713850 19/11/2006 21:28
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
nia ma zadnego wirusa ... wlasnie skanowalem dysk ... i chodzi o to ze poprzez wcisniecie w ten link gg automatycznie blokuje Twoj numer i nie mozesz wysylac wiadomosci tzn do nikogo nie dochodza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />


hmmm... to, że filtr antyspamowy blokuje wysyłanie wiadomości to wiem i sam się o tym przekonałem, ale ten wirus ?
Dobrze wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713851 19/11/2006 21:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Quote
... i aby z kolezanka porozmawiac musze wydawac kase aby do niej zadzwonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ehh... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

heh ja ostatnio,w takiej samej sytuacji, opisami rozmawiałem,bo one działają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#713852 19/11/2006 21:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
ups, przez pomyłkę zły post zacytowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
No nic trzeba iść spać bo zmęczenie daje się we znaki

#713853 19/11/2006 21:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Quote
... i aby z kolezanka porozmawiac musze wydawac kase aby do niej zadzwonic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ehh... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

heh ja ostatnio,w takiej samej sytuacji, opisami rozmawiałem,bo one działają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

ja wysylalem smsy z bramki poki sie limit nie skonczyl a Ona mi odp. w okienku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jakby sie limit smsow nie skonczyl to byloby ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, kamel, rafal08, Sensei, aker), 2,793 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,370
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1