. Jak mnie ktoś zdene..."> . Jak mnie ktoś zdene...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
#713854 19/11/2006 21:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Fajny bajer. Można sobie jaja porobić. Zapamiętam sobie ten link <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Jak mnie ktoś zdenerwuje to każe mu kliknąć w to przez IE. Ale zawsze bedzie działać tak ten link? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#713855 19/11/2006 21:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Wyślijcie komuś ten link www.dearbernard.com/dobre17326.shtml [dearbernard.com] przez gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Zgadnijcie co się stanie. 10h będziecie czekać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713856 19/11/2006 21:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Gowysp a idz Ty z tymi pomyslami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Wyslalem kumplowi ten link i mnie zablokowalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713857 19/11/2006 21:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
10h będziecie czekać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dopiero teraz poprawnie odczytałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jednak naprawde trzeba isc spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#713858 19/11/2006 21:42
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
hahahaha jaka polewa no nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehehee ładnie sie wkopałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ide ogladac Ludzi Honoru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i cos zjeśc. papapa:)

#713859 19/11/2006 21:46
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
no nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jareqq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713860 19/11/2006 21:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dobre. Mówiłem że niezła frajda. Ja też czekam. Ustawiełem sobie opis żeby to powysyłali. Wszyscy się łapią. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713861 19/11/2006 21:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
ja tez mam ten opis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> co bede sam czekal az mnie odblokuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713862 19/11/2006 22:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Gwoli scisloci to te linki nie wirus a exploit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713863 19/11/2006 23:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Hehe, a po co w ogóle gg używać ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ja jakoś nie mam takiego problemu. Nikt mi linków nie wysyła i ja nie robie tego. Na gadu rozmawiam tylko jak mam do kogoś sprawe.

Towarzysko to moge wybrać się z kimś na piwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713864 21/11/2006 21:02
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
"he Blok mi sie pali:p !!ale smierdzi"

#713865 21/11/2006 23:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
23:58:24 Brat (***@tlen.pl)
18:20:17 Bysior
Siemq
Slyszalem
ze ci recki zlomneli

Nie zalamuj sie
specjalnie to zrobiles?
Pulapka?
Nowa technika gry?
Cos kombinisz? Kogo probojesz zlapac?
Jakiegos leszcza?
Odp.
Znasz mnie
Fajny opis GG
<cool>
Yo!
Do zoba później

Mój brat dostał coś takiego.
Też dostajecie takie wiadomości? Bez żadego linku, wygląda na bota. Ale w jakim celu?

#713866 22/11/2006 10:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jakis fan SP, tam sie zlomuje recki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#713867 23/11/2006 17:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713868 27/11/2006 00:00
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
"Chcialbym Mieć Dziewczyne Z Dużą Głową Lub Dupa Albo Chociaż Rower :-D"

Hehe.

#713869 27/11/2006 16:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
mam problem z gg, co jakiś czas, podczas normalnego użytkowanie status zmienia mi się samoistnie na niedostępny, i tak co jakiś czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

ktoś wie jak to rozwiązać?

#713870 27/11/2006 16:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
_Korver_ mialem podobny problem tylko ze zmienialo mi sie cos chwile na zaraz wracam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> niestety nie wiem jak to rozwiazać gdyz robilem wiele rzeczy zeby to jakos naprawic i juz sam nie wiem co pomoglo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713871 27/11/2006 17:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Sprawdzaliście w ustawieniach?
Była tam opcja, żeby po określonym czasie zmieniał się status.

#713872 27/11/2006 18:32
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
No ja sprawdzalem i bylo wszystko ok :/ wiec to chyba byl jakis wirusik czy cos w tym stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713873 27/11/2006 21:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
chlopaki jak zainstalowac power gg?
sciagnalem ten program ale wyskakuje mi:
cannot find pattern for the patch ths plugin won't work with your gg.exe

cholera wie o co chodzi
ma ktos power gg?
dzieki za pomoc

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei), 2,493 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1