|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
a delikatnie ciężko typuje się, że drużyna 10x biedniejsza od aktualnego mistrza i jakieś 4x biedniejsza od 3 drużyny ligi będzie grała o mistrza
przełóżcie to sobie na inne ligi i spróbujcie wyłapać takie drużyny i trafcie choć podium w ich wykonaniu Z roku na rok ta różnica chyba jednak zmniejsza się. Mączyńskiemu Kulesza oferował pensję na poziomie Legii. Niektórzy obrońcy zarabiają na co najmniej 50k. Zakładam, że Bezlak też dostał konkretną sumę. Pod kątem finansowym Jaga w tym momencie jest mocno przyciągająca. Także to podkreślanie o budżecie chyba nie powinno występować tak często. Legia ma wieksze doswiadczenie bo grala w Lidze Mistrzów a Jaga nie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
a delikatnie ciężko typuje się, że drużyna 10x biedniejsza od aktualnego mistrza i jakieś 4x biedniejsza od 3 drużyny ligi będzie grała o mistrza
przełóżcie to sobie na inne ligi i spróbujcie wyłapać takie drużyny i trafcie choć podium w ich wykonaniu Z roku na rok ta różnica chyba jednak zmniejsza się. Mączyńskiemu Kulesza oferował pensję na poziomie Legii. Niektórzy obrońcy zarabiają na co najmniej 50k. Zakładam, że Bezlak też dostał konkretną sumę. Pod kątem finansowym Jaga w tym momencie jest mocno przyciągająca. Także to podkreślanie o budżecie chyba nie powinno występować tak często. Chyba biedy nie ma w Białymstoku : "Paweł Brożek w kontekście przyszłego sezonu romansuje z Jagiellonią i Piastem" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
a delikatnie ciężko typuje się, że drużyna 10x biedniejsza od aktualnego mistrza i jakieś 4x biedniejsza od 3 drużyny ligi będzie grała o mistrza
przełóżcie to sobie na inne ligi i spróbujcie wyłapać takie drużyny i trafcie choć podium w ich wykonaniu Z roku na rok ta różnica chyba jednak zmniejsza się. Mączyńskiemu Kulesza oferował pensję na poziomie Legii. Niektórzy obrońcy zarabiają na co najmniej 50k. Zakładam, że Bezlak też dostał konkretną sumę. Pod kątem finansowym Jaga w tym momencie jest mocno przyciągająca. Także to podkreślanie o budżecie chyba nie powinno występować tak często. U nas specyficzne finansowanie jest, bo część piłkarzy opłacają prywatne osoby, dlatego też stać nas na kontrakty Bezjaka, Sheridana itd. Budżet mamy niski ciągle, a prywatni inwestorzy mają to do siebie że często się foszą i nie jest tak kolorowo. Dzisiaj dużo piłkarzy chce iść do Jagi, bo wiedzą że jesteśmy mega obserwowani jako klub, że łatwo od nas trafić dobry kontrakt. Plus drużyna zwykle "jednej gwiazdy", więc jeśli ktoś odpali to może pokręcić karierę mocno. Co nie zmienia faktu, że 3 lata temu Jaga prawie skończyła w 4. lidze z powodu finansów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
koniec sezonu wszystko rozstrzygnięte a oni kurwa męczą bułę na 0-0 szkoda czasu na to patrzeć WH, jakby wygrał, to może kilka pozycji podskoczyć bo gra u siebie z Evertonem. A tam kilka pozycji, to kilkanaście milionów więcej od telewizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,316 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,316 Likes: 2 |
Biczu a jadłeś Köfte Sandwich u Turasa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Chyba biedy nie ma w Białymstoku : "Paweł Brożek w kontekście przyszłego sezonu romansuje z Jagiellonią i Piastem"  Frankowi chyba brakuje kompana do blue labela. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
a delikatnie ciężko typuje się, że drużyna 10x biedniejsza od aktualnego mistrza i jakieś 4x biedniejsza od 3 drużyny ligi będzie grała o mistrza
przełóżcie to sobie na inne ligi i spróbujcie wyłapać takie drużyny i trafcie choć podium w ich wykonaniu Z roku na rok ta różnica chyba jednak zmniejsza się. Mączyńskiemu Kulesza oferował pensję na poziomie Legii. Niektórzy obrońcy zarabiają na co najmniej 50k. Zakładam, że Bezlak też dostał konkretną sumę. Pod kątem finansowym Jaga w tym momencie jest mocno przyciągająca. Także to podkreślanie o budżecie chyba nie powinno występować tak często. Chyba biedy nie ma w Białymstoku : "Paweł Brożek w kontekście przyszłego sezonu romansuje z Jagiellonią i Piastem"  widziałem ten twitt dzisiaj, nie chce mi się wierzyć że to prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu a jadłeś Köfte Sandwich u Turasa? jadłem Inegöl Köfte takie mielone nie w sandwiczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Biczyk kogo dziś grasz w Nhl?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kura mnie też się nie wydaje. Dawniej papier wszystko przyjmował teraz internet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Może w innej roli, przecież nie do grania w piłkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk kogo dziś grasz w Nhl? NASH
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Widzę Biczyk, że już w -8 wszedłeś w FPL. Ciężko będzie 44 pkt odrobić do burba w ostatniej kolejce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Widzę Biczyk, że już w -8 wszedłeś w FPL. Ciężko będzie 44 pkt odrobić do burba w ostatniej kolejce  co robić ukręcę się z forum w niedzielę wieczorem......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Biczyk kogo dziś grasz w Nhl? NASH Ml + under?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Dortmund ma wygrać na Hoffach
gasimy światło
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Widzę Biczyk, że już w -8 wszedłeś w FPL. Ciężko będzie 44 pkt odrobić do burba w ostatniej kolejce  co robić ukręcę się z forum w niedzielę wieczorem...... Ja już zakładam alternatywne forum. Też przez burbona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|