Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 69 z 75 1 2 67 68 69 70 71 74 75
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by Tazen
a delikatnie ciężko typuje się, że drużyna 10x biedniejsza od aktualnego mistrza i jakieś 4x biedniejsza od 3 drużyny ligi będzie grała o mistrza

przełóżcie to sobie na inne ligi i spróbujcie wyłapać takie drużyny i trafcie choć podium w ich wykonaniu
Z roku na rok ta różnica chyba jednak zmniejsza się.

Mączyńskiemu Kulesza oferował pensję na poziomie Legii. Niektórzy obrońcy zarabiają na co najmniej 50k.

Zakładam, że Bezlak też dostał konkretną sumę.

Pod kątem finansowym Jaga w tym momencie jest mocno przyciągająca.

Także to podkreślanie o budżecie chyba nie powinno występować tak często.
Legia ma wieksze doswiadczenie bo grala w Lidze Mistrzów a Jaga nie

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by Tazen
a delikatnie ciężko typuje się, że drużyna 10x biedniejsza od aktualnego mistrza i jakieś 4x biedniejsza od 3 drużyny ligi będzie grała o mistrza

przełóżcie to sobie na inne ligi i spróbujcie wyłapać takie drużyny i trafcie choć podium w ich wykonaniu
Z roku na rok ta różnica chyba jednak zmniejsza się.

Mączyńskiemu Kulesza oferował pensję na poziomie Legii. Niektórzy obrońcy zarabiają na co najmniej 50k.

Zakładam, że Bezlak też dostał konkretną sumę.

Pod kątem finansowym Jaga w tym momencie jest mocno przyciągająca.

Także to podkreślanie o budżecie chyba nie powinno występować tak często.

Chyba biedy nie ma w Białymstoku :

"Paweł Brożek w kontekście przyszłego sezonu romansuje z Jagiellonią i Piastem"
laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by Tazen
a delikatnie ciężko typuje się, że drużyna 10x biedniejsza od aktualnego mistrza i jakieś 4x biedniejsza od 3 drużyny ligi będzie grała o mistrza

przełóżcie to sobie na inne ligi i spróbujcie wyłapać takie drużyny i trafcie choć podium w ich wykonaniu
Z roku na rok ta różnica chyba jednak zmniejsza się.

Mączyńskiemu Kulesza oferował pensję na poziomie Legii. Niektórzy obrońcy zarabiają na co najmniej 50k.

Zakładam, że Bezlak też dostał konkretną sumę.

Pod kątem finansowym Jaga w tym momencie jest mocno przyciągająca.

Także to podkreślanie o budżecie chyba nie powinno występować tak często.
U nas specyficzne finansowanie jest, bo część piłkarzy opłacają prywatne osoby, dlatego też stać nas na kontrakty Bezjaka, Sheridana itd. Budżet mamy niski ciągle, a prywatni inwestorzy mają to do siebie że często się foszą i nie jest tak kolorowo. Dzisiaj dużo piłkarzy chce iść do Jagi, bo wiedzą że jesteśmy mega obserwowani jako klub, że łatwo od nas trafić dobry kontrakt. Plus drużyna zwykle "jednej gwiazdy", więc jeśli ktoś odpali to może pokręcić karierę mocno.

Co nie zmienia faktu, że 3 lata temu Jaga prawie skończyła w 4. lidze z powodu finansów.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Warren
koniec sezonu wszystko rozstrzygnięte a oni kurwa męczą bułę na 0-0
szkoda czasu na to patrzeć

WH, jakby wygrał, to może kilka pozycji podskoczyć bo gra u siebie z Evertonem.
A tam kilka pozycji, to kilkanaście milionów więcej od telewizji.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Biczu a jadłeś Köfte Sandwich u Turasa?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by VVega
Chyba biedy nie ma w Białymstoku :

"Paweł Brożek w kontekście przyszłego sezonu romansuje z Jagiellonią i Piastem"
laugh
Frankowi chyba brakuje kompana do blue labela. smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by VVega
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by Tazen
a delikatnie ciężko typuje się, że drużyna 10x biedniejsza od aktualnego mistrza i jakieś 4x biedniejsza od 3 drużyny ligi będzie grała o mistrza

przełóżcie to sobie na inne ligi i spróbujcie wyłapać takie drużyny i trafcie choć podium w ich wykonaniu
Z roku na rok ta różnica chyba jednak zmniejsza się.

Mączyńskiemu Kulesza oferował pensję na poziomie Legii. Niektórzy obrońcy zarabiają na co najmniej 50k.

Zakładam, że Bezlak też dostał konkretną sumę.

Pod kątem finansowym Jaga w tym momencie jest mocno przyciągająca.

Także to podkreślanie o budżecie chyba nie powinno występować tak często.

Chyba biedy nie ma w Białymstoku :

"Paweł Brożek w kontekście przyszłego sezonu romansuje z Jagiellonią i Piastem"
laugh

widziałem ten twitt dzisiaj, nie chce mi się wierzyć że to prawda

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Lukasz111
Biczu a jadłeś Köfte Sandwich u Turasa?
jadłem Inegöl Köfte
takie mielone
nie w sandwiczu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from kuchnialidla.pl]

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Biczyk kogo dziś grasz w Nhl?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Kura mnie też się nie wydaje.
Dawniej papier wszystko przyjmował teraz internet.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Może w innej roli, przecież nie do grania w piłkę.


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by radek230481
Biczyk kogo dziś grasz w Nhl?
NASH

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Widzę Biczyk, że już w -8 wszedłeś w FPL. Ciężko będzie 44 pkt odrobić do burba w ostatniej kolejce smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
Widzę Biczyk, że już w -8 wszedłeś w FPL. Ciężko będzie 44 pkt odrobić do burba w ostatniej kolejce smile
co robić
ukręcę się z forum w niedzielę wieczorem......

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Warren
Originally Posted by radek230481
Biczyk kogo dziś grasz w Nhl?
NASH
Ml + under?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Dortmund ma wygrać na Hoffach

gasimy światło

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Warren
Originally Posted by fechu
Widzę Biczyk, że już w -8 wszedłeś w FPL. Ciężko będzie 44 pkt odrobić do burba w ostatniej kolejce smile
co robić
ukręcę się z forum w niedzielę wieczorem......

Ja już zakładam alternatywne forum.
Też przez burbona.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
Dortmund ma wygrać na Hoffach

gasimy światło

Strona 69 z 75 1 2 67 68 69 70 71 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,348 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1