|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Są już szerokie kadry innych reprezentacji? Opócz Polski i Rosji ponawiam info, szczególnie zależy mi na reprach z grupy Brazoli i Niemców (E i F) Nie trafiłem na tt jeszcze na inne kadry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Panowie, do MŚ jeszcze sporo czasu, a Wy już rozkminiacie, co, jak, z kim, a od tego jest Nawałka i Wasze sugestie ma w... Rozumiem, jakby to pacyfek rozkminiał, bo On podobno w jakichś kursach trenerskich uczestniczył przez dwa tygodnie, ale Wy ? Nie można sobie popierdolić? Trzeba zrobić przerwę od Legii i Jagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sorry, ale nie uważam. Chyba że pacyfek. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie można sobie popierdolić? Trzeba zrobić przerwę od Legii i Jagi. [/quote] Tak, to jest argument który do mnie przemawia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Są już szerokie kadry innych reprezentacji? Opócz Polski i Rosji ponawiam info, szczególnie zależy mi na reprach z grupy Brazoli i Niemców (E i F) Nie trafiłem na tt jeszcze na inne kadry. Jakbyś Ty czy ktokolwiek inny trafił to prośba, żeby wrzucić tutaj jak nie zapomnicie. Wiem jedynie, że Niemcy we wtorek podadzą. A dość istotna sprawa dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,560 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,560 Likes: 10 |
Niemcy Francja
Można pobierać kto zostanie Mistrzem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,560 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,560 Likes: 10 |
W końcu zaczyna się czas poważnej piłki, co nie akagii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Błaszcza faktycznie można brać. Będzie komu chodzić na konferencje, mix zony i podpisywać czapki błazna w Arłamowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
peszko serio potrzebny? przeciez to rosja, tam z dostepnoscia wodki nie bedzie problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W końcu zaczyna się czas poważnej piłki, co nie akagii Zależy jak na to patrzeć. Z bukmacherskiego punktu widzenia za kurs np. 2.1 w 3 lidze fińskiej, płacą tak samo jak za 2.1 w meczu Brazylia - Niemcy.  A reprezentacje jakoś tak we mnie wzbudzają mniejsze emocje niż piłka klubowa. Ale każdy ma jakieś swoje... Każdy ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,560 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,560 Likes: 10 |
W końcu zaczyna się czas poważnej piłki, co nie akagii Zależy jak na to patrzeć. Z bukmacherskiego punktu widzenia za kurs np. 2.1 w 3 lidze fińskiej, płacą tak samo jak za 2.1 w meczu Brazylia - Niemcy.  A reprezentacje jakoś tak we mnie wzbudzają mniejsze emocje niż piłka klubowa. Ale każdy ma jakieś swoje... Każdy ma.  każdy ma swoje priorytety U mnie repa wiedzie prym w tej kwestii
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
W końcu zaczyna się czas poważnej piłki, co nie akagii Zależy jak na to patrzeć. Z bukmacherskiego punktu widzenia za kurs np. 2.1 w 3 lidze fińskiej, płacą tak samo jak za 2.1 w meczu Brazylia - Niemcy. A reprezentacje jakoś tak we mnie wzbudzają mniejsze emocje niż piłka klubowa. Ale każdy ma jakieś swoje... Każdy ma.  u mnie podobnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zbigniew Boniek @BoniekZibi
.....czyli jest tak,na Ł3 można wygrać Super Puchar i odebrać Puchar i medale( Lech,Zawisza,Arka) ale gdzie indziej już nie? Kogoś tutaj p......o,niestety! 12:37 - 11 maj 2018
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
U mnie 51-49 na rzecz Jagiellonii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Zbigniew Boniek @BoniekZibi
.....czyli jest tak,na Ł3 można wygrać Super Puchar i odebrać Puchar i medale( Lech,Zawisza,Arka) ale gdzie indziej już nie? Kogoś tutaj p......o,niestety! 12:37 - 11 maj 2018 Pierwszy mądry wpis Rudego na TT. Pewnie ostatni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
forty, masz 2,7 na Twojego 99% karnego w meczu Legii. Na Jagę 2.12 w Lubinie. Lubin wyjdzie na luzaku, bo pół składu odejdzie po sezonie. Poza tym oni chyba Wam wiszą 3 pkt. za 29 kolejkę, kiedy walczyli o "8". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
forty, masz 2,7 na Twojego 99% karnego w meczu Legii. Na Jagę 2.12 w Lubinie. Lubin wyjdzie na luzaku, bo pół składu odejdzie po sezonie. Poza tym oni chyba Wam wiszą 3 pkt. za 29 kolejkę, kiedy walczyli o "8".  Lubin lubi rozkładać giczały. Vide mecz z Arką po której brzydal, który aktualnie trenuje Lechię stracił szacunek u jednego z użytkowników tego foruma.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
U mnie jeszcze nie ma tych kursow na karnego
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|