Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 48 1 2 3 4 5 6 47 48
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Tak na szybko jak się czyta, to Bałtyk w Kotwicy i obiad za 2 godziny grin ale nic to...jest dobrze!

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Kura, teraz ja o Jadze zamiast o Legii, chociaż jest w podtekście. grin

Oto jeden z komentarzy, przy planach przygotowań Jagi do nowego sezonu.

" No to na poziomie działaczy z Płocka i Białegostoku już wszystko ustalone-Wisła Płock z czwartego miejsca zagra w eliminacjach LE.No bo przecież jak rozmawiali o terminie sparingu to by o najbliższym meczu nie rozmawiali..? Uwierzy ktoś..? "


Dołączył: May 2001
Posty: 31,429
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,429
Likes: 2
Działacze, każą przegrać mecz?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
No Akagi dzwoniłem do kumpla co działa w Kotwicy.
Pięć tysięcy to max ale dla bardzo nielicznych.
Z reguły tak jak pisałem ok trójki dla piłkarzy z poza KG mieszkanie plus wyżywienie. A młodzieżowcy z Kołobrzegu nawet tyle nie mają.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,429
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,429
Likes: 2
Originally Posted by akagi
Kura, teraz ja o Jadze zamiast o Legii, chociaż jest w podtekście. grin

Oto jeden z komentarzy, przy planach przygotowań Jagi do nowego sezonu.

" No to na poziomie działaczy z Płocka i Białegostoku już wszystko ustalone-Wisła Płock z czwartego miejsca zagra w eliminacjach LE.No bo przecież jak rozmawiali o terminie sparingu to by o najbliższym meczu nie rozmawiali..? Uwierzy ktoś..? "
podaj link do tego komentarza

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by forty
Działacze, każą przegrać mecz?

Od Was nic nie zależy, kluczem jest mecz w Poznaniu.

W zależności jak tam się będzie układało, zawsze w końcówce możecie ewentualnie puścić Płockowi.

A w przyszłym sezonie, odwdzięczą się, jak teraz Lubin.
Proste.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
w sumie akagi ma racje, Płock też w końcu o coś gra

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by forty
podaj link do tego komentarza [/quote]

Szkoda forty, że traktujesz mnie jak jakiegoś Beneqa czy beksa.

Ale podam Ci stronę, sprawdź czy nie wymyślam głupot.

http://www.90minut.pl/news/286/news2867226-Plan-przygotowan-Jagiellonii.html

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Akagi tylko chciałby, żeby tak było, dla mnie teoria z dupy.

Nic nie zależy, ale to nie znaczy, że będą czekać na wieści i pilnować wyniku blisko remisu.

Tak samo można sobie popierdolić, że Płock może chcieć pocałunku śmierci, bo po co? Żeby odpaść na początku lipca w Kazachstanie?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Może nie chcieć

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
u GiekSy to samo co w Górnku rok temu, tylko lekko spoznieni

https://twitter.com/janekx89/status/996350222828752896

Dołączył: May 2001
Posty: 31,429
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,429
Likes: 2
@akagi,autor tego komentarza,mieszkancem Siemiatycz.Dość "daleko" od Jagiellonii jak na wiarygodne żródło grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Widzę haczyk, że totalnie negujesz sens tego komentarza.
To może być zrozumiałe, zwłaszcza że kibicujesz Wiśle, i wynik w Białym, może ewentualnie i dla Was może mieć znaczenie.

Fakt, może to być teoria z dupy, ale może też nie być. smile

Jednak dla tych co grają live, w niedzielę radzę mieć otwarty mecz Jagi, tak na wszelki wypadek. smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by forty
@akagi,autor tego komentarza,mieszkancem Siemiatycz.Dość "daleko" od Jagiellonii jak na wiarygodne żródło grin

To nie o to chodzi, że on coś sugeruje bo wie z pewnych źródeł.
On tylko zrobił pewne skojarzenia i to napisał, nic więcej.


Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Originally Posted by Kura
https://twitter.com/MarcinLechowski/status/995715173443829760

komentarz weszło: Jezus potrzebował trzech dni, Radović tylko kilku sekund
faul był, no był, przywilej korzyści był, no też był, nie leżał kilka minut, nie leżał, więc też ok, oby reszta kopaczy brała przykład

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by aker
Beneq uważam że po tym chamskim tekście z kasjerką to już powinieneś dostać bana na wieczność.
to coś w rodzaju sytuacji jak nie spłacasz kredytu, dostajesz się do rejestru i chyba przez 5 lat nie możesz już wziąć kredytu w żadnym banku bo mają ciebie jako niesumiennego kredytobiorce.
możesz błagać i przysięgać że będziesz już uczciwy ale wtedy już każdy bank ma Ciebie w d... (oprócz chwilówek)
tak samo tutaj, straciłeś chłopie po tym poście swoją twarz i żadna wpłata na charytatywne cele tego już nie zmieni

Ja już wolę jak ktoś wyzywa od kurew niż taki margines społeczny jak beneq co uważa siebie za lepszego od innych. Niby pół roku nie obraża, tak mówi, a każdy jego post to nabijanie się z ludzi pracujących za granicą lub nie mających wykształcenia. Do takich jak on zero szacunku. Pierdoli jakby był co najmniej prezydentem. Nie zna życia, ledwo co wyrósł z krótkich spodenek, mieszka z rodzicami. Nawet nie widzi różnicy między słowami przynajmniej i bynajmniej (kretyn!!). Dramat pacyfka, że w ogóle pod głosowanie chciał to poddać.
Usunąć beneq ze społeczeństwa. Gdyby takie teorie wygłaszał poza netem to nikt by nie chciał z nim gadać i ciągle by chodził z ryjem obitym.

podpisuję się pod tymi słowami dobrze2

takiemu to chuj w dupę i krzyż na plecy, niech dźwiga brzemię swojej głupoty i zarozumialstwa do końca swego marnego żywota, amen

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
nie kumam tylko jednego - po cholerę wchodzić z takimi czubami w polemikę na jakikolwiek temat

olewać takich pyszałków jak beneq, beks i inne klony zdurnowacenia

Panowie! szkoda cennego czasu na debili!

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Lukasz111
Fajna laska forty. Za mało wrzucamy czarnych lasek a są fajneee.

Azealia Banks kier


Strona 4 z 48 1 2 3 4 5 6 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei, rymoholik), 1,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,591
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1