Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 112 1 2 16 17 18 19 20 111 112
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ten Djurdjevic to ma podobne doświadczenie trenerskie jak Jozak.


Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
słuchajcie panowie zabieramy mistrza Legii

i rozjezdzamy sie na urlopy z podniesionymi głowami

to moj tekst na wejscie do szatni

Albo parówy do góry i golimy frajerów

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by pacyfista
mnie tam VVega trener nigdy nie obchodził

po to dostaje 50 koła i gram 10 lat to wiem o co chodzi na boisku

Może masz rację, może nie smile Nie jesteś konsekwentny , psioczysz na Smudę i Nawałkę że zepsuli imprezy mistrzowskie, a przecież wg Twojej teorii oni nie grają. Z tym Poznaniem to chodzi mi o podniecenie klubem w tym momencie i motywację "fizyczną" od kibiców, że ich zwycięstwa nie można wykluczyć.

Akagi potwierdzi.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by pacyfista
słuchajcie panowie zabieramy mistrza Legii

i rozjezdzamy sie na urlopy z podniesionymi głowami

to moj tekst na wejscie do szatni

Albo parówy do góry i golimy frajerów


albo jazda z kurwami

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Jednak juve to juve

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Wójt niech spoczywa w spokoju

też Jaś Fasola z piłki noznej a zdobywał tytuły i medal olimpijski

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
chyba z tydzień mi chodzi po głowie nowa przyśpiewka o Arce laugh

wpada w ucho strasznie

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by akagi
Ten Djurdjevic to ma podobne doświadczenie trenerskie jak Jozak.

Powiedziałbym, że większe.

On jest w takiej sytuacji jak Guardiola jak brał Barcelonę smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
kurwa dopiero zobaczyłem jak Pomaska i jeszcze jeden debil z PO

zabrali tych niepełnosprawnych na spacer

litości

przebity został Grosicki w reklamie Żabki
to jest kurwa porażka granie niepelnosprawnymi jako swoją kartą przetargową. Jeszcze brakuje porównania pisowcow do hitlerowców:D

Ostaszewska twierdzi że żyje się jej gorzej niż w okupowanej w Polsce. Czasami nie mogę tego czytać bo mi ciśnienie skacze

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by akagi
Ten Djurdjevic to ma podobne doświadczenie trenerskie jak Jozak.

no widzisz a teraz trenuje was nauczyciel Wf-u dziewcząt klas młodszych

i żre

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
A jak ktoś myśli że oni z dobrego serca ujęli się za niepełnosprawnymi to chyba urodził się wczoraj

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
ten braszka Harrego ma tyle siana to mógłby sobie jakieś włosy zrobic

chociaz takie jak Jurgen Kloop

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
U mnie w podstawówce uczył nauczyciel wfu który czasem poklepywal dziewczyny po tyłkach, w latach 90 jakoś nikt tego nie uważał za źle. Kilka lat później jak uczyłem się w szkole średniej to doszły mnie słuchy że to wyjechali za molestowanie laugh

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Sensei
A jak ktoś myśli że oni z dobrego serca ujęli się za niepełnosprawnymi to chyba urodził się wczoraj

Sensej skończmy ten temat , bo wszyscy są siebie warci.

Kilka lat temu pis chodził z nimi na spacery i tak to działa.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Musiałem to napisać bo Pacyfek twierdzi że PO jest spoko

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Wigry oddają kolegom zza miedzy 3 pkt ważne do utrzymania?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Sensei
Musiałem to napisać bo Pacyfek twierdzi że PO jest spoko

Ostatnio było o złodzieju o nazwisku Nuemann. Smuda już, że jakieś żydowskie ale w tym peło to sami złodzieje byli.

Czekam tylko jak trupy zaczną wypadać z szafy obecnego prezydenta Gdańska.

"Tata już wtedy mówił, że to jest lipa"

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wprawdzie zwycięstwa Lecha faktycznie wykluczyć nie można Vincent,
ale widać że każdy rozważa to z perspektywy " ultimatum " poznańskich kibiców i jego wpływu na postawę piłkarzy.

Ale Panowie, Legia wie o co walczy i z tego względu, Lech może bardzo chcieć, ale to może być za mało na nas. smile

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Sensei
Musiałem to napisać bo Pacyfek twierdzi że PO jest spoko

Ostatnio było o złodzieju o nazwisku Nuemann. Smuda już, że jakieś żydowskie ale w tym peło to sami złodzieje byli.

Czekam tylko jak trupy zaczną wypadać z szafy obecnego prezydenta Gdańska.

"Tata już wtedy mówił, że to jest lipa"


Głupich nie sieją :

"Ulica Dworcowa to ulica, o której w ostatnich dniach głośno w Krakowie. Przy okazji tematu dekomunizacji radny PiS Adam Kalita na antenie Radia Kraków zasugerował, że nazwa ulicy, znajdującej się przy dworcu, może nie mieć z dworcem nic wspólnego, a za to mieć związek z Dworcowem - radzieckim działaczem i pisarzem.

Zapytaliśmy krakowian, czy nazwy innych krakowskich ulic też mogą pochodzić od nazwisk komunistycznych działaczy. "Miodowa? Może chodzi o jakiegoś rabina. Bajkow to się na pewno zajmował pisaniem bajek, a Basztow zakładaniem baszt!" - śmieją się krakowianie.

Jak wyjaśnił nam Zbigniew Rokita z dwumiesięcznika Nowa Europa Wschodnia, nazwa ulicy Dworcowej nie może pochodzić od nazwiska radzieckiego pisarza. W 1925 roku, kiedy ulica zyskała swoją nazwę, miał on bowiem... 8 lat."

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
A jak slysze te nazwiska jakieś kurwa scheuring-wielgus, lubnauer, czy thun von schelswig holsztajn to myślę co za chuje głosują na tą piątą kolumnę, jakieś kurwa Petru, Tusk.

Strona 18 z 112 1 2 16 17 18 19 20 111 112

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, alfa), 1,655 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,547
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1