|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Bostonu taki pewny nie jestem, ale NBA teams that go up 2-0 in a best-of-seven round are 281-19 in the series all-time wiec historia jest za nimi ale Houston awans @ 2.69 pograny juz  z kolei Lebron już 2x wychodził chyba z 0-2 więc historia po jego stronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
zeby hou awansowalo to harden i paul MUSZA w meczach co zostaly zagrac za kazdym razem mega spotkania, chociaz jedna wpadka ktoregos z nich i gsw w finale do tego durantom musi sie przydarzyc jakis slabszy mecz - tak to widze jedną pomyłkę mają wliczoną wystarczy że wygrają dwa mecze u siebie i są w finale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
zeby hou awansowalo to harden i paul MUSZA w meczach co zostaly zagrac za kazdym razem mega spotkania, chociaz jedna wpadka ktoregos z nich i gsw w finale do tego durantom musi sie przydarzyc jakis slabszy mecz - tak to widze dokładnie, tu jednak wszystko w rękach Golden, nie zagrają drugiej tak słabej końcówki Houston musieliby zagrać na 50-60 procent za 3, ale to byłby pewnie jeden mecz Brak spokoju Igoudali był odczuwalny przy kilku niepotrzebnych, szybkich rzutach Stefa czy KD. Nie będzie już tego w następnych meczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
czwarty taki sam final z rzedu nie widzi mi sie, ktos polegnie wlasnie tez sie nad tym troche zastanawiam bo jak znow lebron dostanie wpierdol to wladze ligi beda mialy mega zgryz a wiadomo kim dla nich jest lbj dlatego sędziowie i liga zrobią wszystko aby ich wypierdzielić i aby Lebron zagrał z Rockets, gdzie wczoraj był tego 1 akt ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
czwarty taki sam final z rzedu nie widzi mi sie, ktos polegnie nie widzi się, bo co? argumenty, czy pierdolenie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
kto nie widzial niech obejrzy te konferencje pomeczowe gsw po 4 meczu - ja bylem w lekkim szoku ze oni na takim relaksie sa zobaczymy czy sie nie przejada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
kto nie widzial niech obejrzy te konferencje pomeczowe gsw po 4 meczu - ja bylem w lekkim szoku ze oni na takim relaksie sa zobaczymy czy sie nie przejada ale oni są na takim luzie od początku sezonu, jakby nic się nie wydarzyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
czwarty taki sam final z rzedu nie widzi mi sie, ktos polegnie nie widzi się, bo co? argumenty, czy pierdolenie? marketingowo GSW - Cavs jest to najlepszy finał dla ligi, finał z Bostonem to będzie porażka i szybkie 4-0 ale z kolei finał Lebrona z Rakietami może być dla Cavs szansą i dobrym show dla widzów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
a jesli chodzi o nba w nablizszych latach to wedlug mnie bedzie tak: w tym roku cavs i gsw w finale, lebron znow wpierdol, przeprowadzka do innej ekipy gdzie mu zrobia 3 superstarsow i bedzie wyrownana walka z gsw Gdzie mu zrobia 3 allstarow? Nie widze takiej mozliwosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
a jesli chodzi o nba w nablizszych latach to wedlug mnie bedzie tak: w tym roku cavs i gsw w finale, lebron znow wpierdol, przeprowadzka do innej ekipy gdzie mu zrobia 3 superstarsow i bedzie wyrownana walka z gsw Gdzie mu zrobia 3 allstarow? Nie widze takiej mozliwosci. W Golden State  jak nie możesz pokonać przeciwnika zawrzyj z nim pokój 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Goldeny nie maja miejsca i sie gimnastykuja zeby Klaya zatrzymac wiec bidzej w GSW to sci-fi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Patrzac na samych free agentow nie ma jak zrobic mu gdziekolwiek big3 bo i nie ma ekipy na 3 max kontrakty.
Z drugiej strony na rynku moga sie pojawic ciekawe opcje trejdow np. Towns mowi otwarcie ze chce spieprzac z TWolves, Szerszenie moga sie przymierzac do oddania Kemby, Kuzun moze gdzies tez pojsc a i ktosz dwojki Wall-Beal moze byc do wyjecia bo Wizardy rozwazaja taka mozliwosc by sie jednego z nich pozbyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
widze Owiec jest naprawdę zmotywowany na ten sezon aby w końcu unieść puchar
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
jadą jak z gównem z tym lebronem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
2,45 awans Celtów Izunia bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
i po tych słowach zaczeła sie padlina :))
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
capsle 2
tampa nie strzelila gola juz od 90 minut... z czym do ludzi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|