Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 45 z 141 1 2 43 44 45 46 47 140 141
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Leci mały wróbelek i nagle widzi idącego ślepego.
- Osram go - pomyślał sobie.
Walnął z góry, a ślepy unik w lewo i nic z tego wróbelkowi nie wyszło. Poleciał po kolegę. Spróbowali we dwójkę... ale ślepy unik w prawo, unik w lewo i znowu nic.
Wkurzyły się wróbelki i poleciały po resztę kumpli. Całe stado próbuje osrać ślepego, ale ten jakimś sposobem wyszedł z opresji czysto.

- Jaki z tego morał? - Ślepy gówno widzi!

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by mafia
Originally Posted by aker
Mafia a nie lepiej zagrać czystą 2 na Bigisa?

co Ty Aker, tamten to bokserska prostytutka, Najman wyprowadzi pierwszy lepszy cios, ledwo go dotknie, ten padnie i wyplate przytuli i tyle go widzieli

TEO nie pobralem, nie mam teraz konta w Fortunie, Wam chcialem polecic tylko

Mafia sorry ale idąc Twoim tropem to im się nie opłaca żeby walka skończyła się przed czasem - reklamy w przerwach z których jest przecież grube siano

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by aker
Originally Posted by mafia
Originally Posted by aker
Mafia a nie lepiej zagrać czystą 2 na Bigisa?

co Ty Aker, tamten to bokserska prostytutka, Najman wyprowadzi pierwszy lepszy cios, ledwo go dotknie, ten padnie i wyplate przytuli i tyle go widzieli

TEO nie pobralem, nie mam teraz konta w Fortunie, Wam chcialem polecic tylko


Mafia sorry ale idąc Twoim tropem to im się nie opłaca żeby walka skończyła się przed czasem - reklamy w przerwach z których jest przecież grube siano

tu nie chodzi o kase, ale o to zeby Najman na swojej gali wygral sobie walke, a ze sil nie ma na dlugo, wiec zaraz po gongu ruszy do ataku, wyprowadzi na oslep pare ciosow, czy dojda czy nie, tamten ukleknie i zrezygnuje z dalszej walki

mozna zrobic print screena i w piatek cytowac

Dołączył: May 2005
Posty: 29,365
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,365
Originally Posted by aker
Originally Posted by mafia
Originally Posted by aker
Mafia a nie lepiej zagrać czystą 2 na Bigisa?

co Ty Aker, tamten to bokserska prostytutka, Najman wyprowadzi pierwszy lepszy cios, ledwo go dotknie, ten padnie i wyplate przytuli i tyle go widzieli

TEO nie pobralem, nie mam teraz konta w Fortunie, Wam chcialem polecic tylko

Mafia sorry ale idąc Twoim tropem to im się nie opłaca żeby walka skończyła się przed czasem - reklamy w przerwach z których jest przecież grube siano
a co to będzie jedyna walka?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by mafia
Originally Posted by aker
Originally Posted by mafia
Originally Posted by aker
Mafia a nie lepiej zagrać czystą 2 na Bigisa?

co Ty Aker, tamten to bokserska prostytutka, Najman wyprowadzi pierwszy lepszy cios, ledwo go dotknie, ten padnie i wyplate przytuli i tyle go widzieli

TEO nie pobralem, nie mam teraz konta w Fortunie, Wam chcialem polecic tylko

szczerze to może być tutaj każdy scenariusz ale spoko może masz rację


Mafia sorry ale idąc Twoim tropem to im się nie opłaca żeby walka skończyła się przed czasem - reklamy w przerwach z których jest przecież grube siano

tu nie chodzi o kase, ale o to zeby Najman na swojej gali wygral sobie walke, a ze sil nie ma na dlugo, wiec zaraz po gongu ruszy do ataku, wyprowadzi na oslep pare ciosow, czy dojda czy nie, tamten ukleknie i zrezygnuje z dalszej walki

mozna zrobic print screena i w piatek cytowac

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Aro
Norrby @3.75 boks

dol

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by aker
Originally Posted by mafia
Originally Posted by aker
Mafia a nie lepiej zagrać czystą 2 na Bigisa?

co Ty Aker, tamten to bokserska prostytutka, Najman wyprowadzi pierwszy lepszy cios, ledwo go dotknie, ten padnie i wyplate przytuli i tyle go widzieli

TEO nie pobralem, nie mam teraz konta w Fortunie, Wam chcialem polecic tylko

Mafia sorry ale idąc Twoim tropem to im się nie opłaca żeby walka skończyła się przed czasem - reklamy w przerwach z których jest przecież grube siano
Aker. Ok. Ale ci powiedzmy bokserzy po trzeciej rundzie sami się poprzewracają

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by TEO
Aker. Ok. Ale ci powiedzmy bokserzy po trzeciej rundzie sami się poprzewracają

no ok, to mogą się tak samo dogadać na spokojną walkę z 12 rundami którą Najman wygrywa na punkty
wilk syty i owca cała

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by aker
Originally Posted by TEO
Aker. Ok. Ale ci powiedzmy bokserzy po trzeciej rundzie sami się poprzewracają

no ok, to mogą się tak samo dogadać na spokojną walkę z 12 rundami którą Najman wygrywa na punkty
wilk syty i owca cała
Aker chcesz żeby im karetkę wzywali na narodowy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
a jak było z tym zakładem Tazena na polski futbol amerykański ?
zwroty czy wypłacili ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Master jak widzisz w sobotę Till-Thompson.
Według mnie karateka wypunktuje angola.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by TEO
Aker chcesz żeby im karetkę wzywali na narodowy.

a w niej benek grin

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
najlepsze jest to ze walke Najman-Bigis bedzie zapowiadal Buffer. Kabaret

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by aker
Originally Posted by TEO
Aker chcesz żeby im karetkę wzywali na narodowy.

a w niej benek grin


Benek ma tam stałe miejsce cały czas go wożą

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by mafia
najlepsze jest to ze walke Najman-Bigis bedzie zapowiadal Buffer. Kabaret

żartujesz?
ciekawe ile mu za to zapłacili

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by aker
Originally Posted by TEO
Aker chcesz żeby im karetkę wzywali na narodowy.

a w niej benek grin


Benek ma tam stałe miejsce cały czas go wożą

robi jako odgłos syreny bo z jego inteligencją i elokwencją najlepiej się do tego nadaje

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Buffer im starszy tym tańszy ?
kiedyś czytałem że zarobił pół miliarda na lets get redy tu rajnbowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by aker
Originally Posted by mafia
najlepsze jest to ze walke Najman-Bigis bedzie zapowiadal Buffer. Kabaret

żartujesz?
ciekawe ile mu za to zapłacili


Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
i ten komentarz smile
"Prowadzący jest trochę przestraszony w co się wpierdolil ale ważne że kasa się zgadza"

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Kurwa tego Najmana to by nawet Pacyfik pokonał
przecież to jest parodia boksera
wyskakuje z jakieś różowej koszuli - co to kurna jest
gala boksu czy gala pudelka

Strona 45 z 141 1 2 43 44 45 46 47 140 141

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, betowiec, bukma, alfa, forty, rymoholik, $-man), 3,313 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1