|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
ciekawe co z CP3 jak się wysypie to spokojnie awans Golden można brać No przeca wg Ciebie on dzisiaj kupe grał, czyli bez niego chyba będzie Rakietom łatwiej?  Więcej obiektywizmu Gustavo bo to co wypisujesz to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
cp3 napisałem że cegli bez sensu czasami no ale jest to bdb rozgrywający, bdb obrońca i w ogóle dobry zawodnik a jego charakter dużo daje na parkiecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
ale nawet z obsranym Hardenem wygrali więc szacun Gordon za to zagrał mega mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
i jebnął kluczową trójkę w końcówce
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
za to Goldeni zrobili wszystko aby przegrać to mają za swoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
i ja też że im zaufałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
co do poziomu mozna sie spierac, ale mecz byl bardzo emocjonujacy, a o to tak naprawde chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9 |
Houston Jeszcze jeden i final Gustawo zalatwil Goldeny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
tak sobie patrze na statystyki i tam wszystkich tak raczki drzaly przy rzutach czy byla mega obrona (w co za bardzo nie wierze) nie ogladalem meczu ale ciekawie niskie skutecznosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
byla mocniejsza obrona, ale i sporo spudlowanych rzutow z czystych pozycji, waga meczu zrobila swoje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Widać dobrze to było przy kluczowym rzucie Cooka, trzęsawa.
Dreya też poraziła piłka w ostanim posiadaniu.
Kerr wcześniej wkurwiony na Duranta o cholowanie i granie zbyt wielu izolacji, a przy najwazniszych posiadaniach nie może wziąć na siebie odpowiedzialności.
Szacunek dla Rakiet, że przy takiej indolencji rzutowej byli w stanie wygrać, głównie dzięki twardej obronie.
Gordon drugi mecz z rzędu kluczowa trójka.
Jak Tucker gra dobrze, to Rockets wygrywają w tej serii.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Patrzac po statach:
Wiecej zbiorek GSW, wiecej akcji i rzutow GSW, lepszy % trafionych GSW, wiecej asyst GSW.
GSW przegrali bo najebali sporo strat - 16 czyli o 6 wiecej niz Houston. I czesciej faulowali - 7pkt wiecej z rzutow wolnych dla Rakiet.
Obrona byla ale GSW najebali w chuj strat przy wyprowadzaniu szybkich atakow. Mnostwo niezdarnosci.
Ogolnie patrzac na te mecze z GSW to mam dwa przemyslenia:
Gwizdki bardziej sprzyjaja Rakietom a i Goldeny z Kerrem najebali w systemach ofensywnych. Zaczeli za mocno skupiac sie na Durancie w ataku, jego izolacjach i indywidualnych akcjach. Probuja pobic Rakiety ich wlasna bronia bo to Rakiety bazuja na izolacjach Hardena i CP3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Haczyk, ale ta ostatnia pilka do goscia z GSW tez byla zagrana na ujowej wysokosci, wiec spora tez wina podajacego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
To fakt, ale normalnie łapie 9 na 10 takich piłek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ta seria pokazuje troche slabosci mentalne gsw kiedy mecz jest na styku wywiady wywiadami ale jednak to juz kolejna taka sytuacja gdzie w koncowce cala ekipa sra w gacie ciekawe co bedzie z cp3 ale cos mi sie wydaje ze go nie zobaczymy w meczu nr6 jesli faktycznie cos mu tam dolega (a na to wygladalo)
fajnie by bylo zobaczyc final boston houston ale do tego jeszcze daleka droga
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
szkoda Twojej kasy, Klay gra i Wojownicy nie pozwolą sobie na 2-3 bo z tego mega trudno wyjść historycznie choć oni są w stanie wszystko zrobić w tym składzie  Miales racje,szkoda kasy i jednoczesnie nie miales racji - 3:2 Rox.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9 |
CP3 nie zagra w 6 meczu, czyli 3-3 i decydujacy w Houston, mam nadzieje ze sie wykuruje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Cavsi w meczu w Bostonie wyglądali na nieźle zajechanych, nawet lebronek mniej grał i jakiś taki był mało witalny. nie wiem jak dziś ja spróbuję ale w game 7 nie mają co szukać, nie dość że są słabi to jeszcze fizycznie siedli wyraźnie, wychodzi 7 meczy z Indianą...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|