najlepsze jest to ze walke Najman-Bigis bedzie zapowiadal Buffer. Kabaret
żartujesz? ciekawe ile mu za to zapłacili
masakra z tymi gosciami zero rzezby brzuszyska jak pobrowarach jakby z baru dopiero wyszli taki UGONOH itp klata biceps wyrzezbiony a oni worki kartofli nie twierdze ze bymdałrade kolesiom bo tak zapewne nie jest aletragicznie wygladaja oni wogóle widzieli sztangei hantle czy tylko wpierdalaja kotlety i makaron
Dla kibica główną satysfakcją są zdobyte trofea, a nie to za ile klub sprzeda zawodnika.
typowa wypowiedz kibica sukcesu, kibica klubów pokroju FC Barcelona, Bayern, Real, Milan, Juve itp.
życze aby Legia chocby przez rok/dwa walczyla o utrzymanie, nie daj Bog spadla do I ligi - bez urazy
Ojro chłopie Tyś nawet nie wiedział po zakończeniu rozgrywek, że twój ukochany Górnik nie może wyprzedzić Lecha przy równej liczbie punktów i się cieszyłeś z pudła. Sorry gregory ale takie rzeczy to Janusze nawet wiedzą i to jeszcze przed startem rundy mistrzowskiej