Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
#715013 14/11/2006 20:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
kurna w piatek wplacilem kase normalnie poprzez bank i do dzis echo! to kurna ciecie ile dni jeszcze mam czekac ? mysle ze dzis to moge spokojnie isc spac

Bonus: Unibet
#715014 14/11/2006 20:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
niech oni mnie nie wkur..ja do ktorej godziny dopisuja na konto kase wie ktos??? bo pisza ze do 21 ale jak pamietam z ostatnich czasow zwasze bylo do 23- wiec jak to wyglada podzielcie sie swoimi doswiadczeniami!

#715015 14/11/2006 20:36
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Maja napisane ze do 5 dni roboczy wiec trzeba czekac.
Ps. ja wpłaciłem dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#715016 14/11/2006 21:44
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Quote
Zrobił ktoś obrót 3x kurs 1.01 i wypłacił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />? Teoretycznie rzecz biorąc to pieniądze na ulicy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A nie mozna po ludzku surebata z betfair? W weekend to pol godziny szukania jest. Niech nie bedzie, ze Polacy ida na łatwizne i 1.01 graja. Bo nastepnym razem to dadza takie warunki obrotu ze bedzie 10x bonusem zamiast 3x. Albo skonczą dla nas promocje. A Expekt ma naprawde spoko kursy w weekend. Na pewno sie nie straci. A tak naprawde 1.01 tez moze nie wjesc...

#715017 15/11/2006 14:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
niech oni mnie nie wkurwiaja!!!! wyslalem kase w piatek i ani widu ani slychu- jak bym sie sprezyl to juz zanioslbym tym ciulom to na piechote!!! sorry za piekne literackie przeklenstwa ! ale dzis tyle fajnych meczy na live a ja utknolem w martwym punkcie!

#715018 15/11/2006 14:52
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
z tego co wiem vouchery tam nie działają od roku 2004 gdzies

Teraz dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#715019 15/11/2006 14:53
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
niech oni mnie nie wkurwiaja!!!! wyslalem kase w piatek i ani widu ani slychu- jak bym sie sprezyl to juz zanioslbym tym ciulom to na piechote!!! sorry za piekne literackie przeklenstwa ! ale dzis tyle fajnych meczy na live a ja utknolem w martwym punkcie!

Też ostatnio długo czekałem , wczesniej jeszcze tego samego dnia były , a teraz jakieś opoznienia nie wiadomo czym spowodowane .

#715020 15/11/2006 14:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
dlugo tzn. ile?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#715021 15/11/2006 15:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
Wplacilem kaske przedwczoraj i już jest..

Ale ja nie o tym..

Jeszcze 10 minut temu mialem stan konta 45 zł.. zalogowałem sie ponownie, patrze a tu 227 złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co robić? Wypłacać? Grać za to?

Pomocy!

#715022 15/11/2006 15:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
hmmm dziwna sprawa - jak na moj rozum odczekaj trochu - zobacz co sie bedzie dzialo? ale ja wplacilem przelewem to moze dlatego tak dlugo idzie - a moze tez chca mi dac bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#715023 15/11/2006 15:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
wyglada na to ze maja tam piekny burdel!!!!!!!!!!

#715024 15/11/2006 15:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397

O bonusa maila wyslalem 30 minut temu - szybko zareagowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D

Poczekam na rozwoj wydarzen..

#715025 15/11/2006 15:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
tak chyba najlepiej - zalezy przez co robisz wyplaty ??? bo mozna by sprobowac a co to szkodzi???

#715026 15/11/2006 15:49
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397

Wypłaty na konto bankowe.. Lepiej nie ryzykuje, jeszcze jebańce mi konto zablokują za próbę oszustwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Poczekamy..

#715027 15/11/2006 15:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Podzielam Twoja opinie na konto to ciule sprawdzaja do bolu!!! co mnie jebnelo zeby do nich wplacic??? mam konto BiH i tam to robia szybciutko a tu taka kicha!!! ale jest jeszcze jedna mozliwosc bo wplacalem w agencji PKO a nie wiadomo kiedy ta pindzia to poscila moze dopiero wczoraj??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#715028 15/11/2006 16:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
czy jak wlonczycie expekt to Wam tez muli tak komp???

#715029 15/11/2006 16:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Fajnie!!! jak chce sie zalogowac to te chuje wysylaja mi info "meni error- obiekt error" co jest grane???

#715030 15/11/2006 16:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Ja zalogowałem się bez problemu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#715031 15/11/2006 16:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Gremlin wyluzuj juz z Ta polszczyzna, bo piszesz post pod postem i nic nie wnosisz do tematu. Nikt Ci tutaj nie pomoze wiec jak cos to pisz do supportu.

#715032 15/11/2006 16:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
gremlin odpusc sobie tego buka. JA za duzo wygralem zlecilem wyplate na konto bankowe i dostalem bloka. Kasy do dzis nie oddali. Dla mnie to syf nie buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wczoraj odpisal do mnie kolo z SBR ciekawe czy cos poradzi

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1