|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
kurna w piatek wplacilem kase normalnie poprzez bank i do dzis echo! to kurna ciecie ile dni jeszcze mam czekac ? mysle ze dzis to moge spokojnie isc spac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
niech oni mnie nie wkur..ja do ktorej godziny dopisuja na konto kase wie ktos??? bo pisza ze do 21 ale jak pamietam z ostatnich czasow zwasze bylo do 23- wiec jak to wyglada podzielcie sie swoimi doswiadczeniami!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Maja napisane ze do 5 dni roboczy wiec trzeba czekac. Ps. ja wpłaciłem dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Zrobił ktoś obrót 3x kurs 1.01 i wypłacił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />? Teoretycznie rzecz biorąc to pieniądze na ulicy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A nie mozna po ludzku surebata z betfair? W weekend to pol godziny szukania jest. Niech nie bedzie, ze Polacy ida na łatwizne i 1.01 graja. Bo nastepnym razem to dadza takie warunki obrotu ze bedzie 10x bonusem zamiast 3x. Albo skonczą dla nas promocje. A Expekt ma naprawde spoko kursy w weekend. Na pewno sie nie straci. A tak naprawde 1.01 tez moze nie wjesc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
niech oni mnie nie wkurwiaja!!!! wyslalem kase w piatek i ani widu ani slychu- jak bym sie sprezyl to juz zanioslbym tym ciulom to na piechote!!! sorry za piekne literackie przeklenstwa ! ale dzis tyle fajnych meczy na live a ja utknolem w martwym punkcie!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
z tego co wiem vouchery tam nie działają od roku 2004 gdzies Teraz dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
niech oni mnie nie wkurwiaja!!!! wyslalem kase w piatek i ani widu ani slychu- jak bym sie sprezyl to juz zanioslbym tym ciulom to na piechote!!! sorry za piekne literackie przeklenstwa ! ale dzis tyle fajnych meczy na live a ja utknolem w martwym punkcie! Też ostatnio długo czekałem , wczesniej jeszcze tego samego dnia były , a teraz jakieś opoznienia nie wiadomo czym spowodowane .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
dlugo tzn. ile?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Wplacilem kaske przedwczoraj i już jest..
Ale ja nie o tym..
Jeszcze 10 minut temu mialem stan konta 45 zł.. zalogowałem sie ponownie, patrze a tu 227 złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co robić? Wypłacać? Grać za to?
Pomocy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
hmmm dziwna sprawa - jak na moj rozum odczekaj trochu - zobacz co sie bedzie dzialo? ale ja wplacilem przelewem to moze dlatego tak dlugo idzie - a moze tez chca mi dac bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
wyglada na to ze maja tam piekny burdel!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
O bonusa maila wyslalem 30 minut temu - szybko zareagowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D
Poczekam na rozwoj wydarzen..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
tak chyba najlepiej - zalezy przez co robisz wyplaty ??? bo mozna by sprobowac a co to szkodzi???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Wypłaty na konto bankowe.. Lepiej nie ryzykuje, jeszcze jebańce mi konto zablokują za próbę oszustwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Poczekamy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Podzielam Twoja opinie na konto to ciule sprawdzaja do bolu!!! co mnie jebnelo zeby do nich wplacic??? mam konto BiH i tam to robia szybciutko a tu taka kicha!!! ale jest jeszcze jedna mozliwosc bo wplacalem w agencji PKO a nie wiadomo kiedy ta pindzia to poscila moze dopiero wczoraj??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
czy jak wlonczycie expekt to Wam tez muli tak komp???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Fajnie!!! jak chce sie zalogowac to te chuje wysylaja mi info "meni error- obiekt error" co jest grane???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598 |
Ja zalogowałem się bez problemu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Gremlin wyluzuj juz z Ta polszczyzna, bo piszesz post pod postem i nic nie wnosisz do tematu. Nikt Ci tutaj nie pomoze wiec jak cos to pisz do supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
gremlin odpusc sobie tego buka. JA za duzo wygralem zlecilem wyplate na konto bankowe i dostalem bloka. Kasy do dzis nie oddali. Dla mnie to syf nie buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wczoraj odpisal do mnie kolo z SBR ciekawe czy cos poradzi
|
|
|
Link skopiowany do schowka