|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
wez sie kolego opanuj- moze dla ciebie ilosc postow jest sprawa zycia badz smierci!- dla mnie nie nawet nie zwracam uwagi na takie bzdety - no chyba ze krytykuje mnie ktos kto ma 28 postow - poza tym moglbys zauwazyc ze caly problem rozbijal sie o kase a nie o posty- bez odbioru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Dwa pytania. Czy expekt ma support po polsku?. Czy jak zleciłem pierwszy raz wypłatę na MB przesyłać od razu kopie dowodu osobistego?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
Dwa pytania. Czy expekt ma support po polsku?. Czy jak zleciłem pierwszy raz wypłatę na MB przesyłać od razu kopie dowodu osobistego?. ma Polski support i nie trzeba skanu wysyłać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
A jeszcze jedno pytanie czy w soboty również zatwierdzają wypłaty?. Jeżeli dzisiaj zleciłem wypłatę godzinę temu jest sznasa, że zostanie wypłacona w sobote?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
A jeszcze jedno pytanie czy w soboty również zatwierdzają wypłaty?. Jeżeli dzisiaj zleciłem wypłatę godzinę temu jest sznasa, że zostanie wypłacona w sobote?. jak na MB to tak jeżeli na konto to również. ja zlecałem rano i pod wieczór już miałem u siebie kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
witam! dalem wczoraj zaklad ze nie bedzie karnego w meczu WKS-Szwecja, a expekt roliczyl to jako przegrany. wie ktos moze czy byl tan karny? zaklad zawarlem w 87 min jakos po dosc smiesznym kursie.z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Raczej na 100% karnego nie bylo bo i jak ??? skoro bramka padla w 37 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> a strzelil ja Drogba ( zrodlo www. tbwsport.com ) proponuje natychmist zlozyc reklamacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Raczej na 100% karnego nie bylo bo i jak ??? skoro bramka padla w 37 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> a strzelil ja Drogba ( zrodlo www. tbwsport.com ) proponuje natychmist zlozyc reklamacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a slyszales o nie strzelonych karnych?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
a slyszales o nie strzelonych karnych?:) [/quote]
nie potrafie wlasnie zrodla znalezc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,229
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,229 |
Witam all members <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wczoraj zleciłem przelew do nich (laska z banku mówi że dziś na pewno będą mieli na koncie) , dodatkowo wysłałem im skan przelewu . Istnieje szansa żeby kasa była na moim koncie na "łykend" bo jest parę fajnych meczyków do grania ?
Dzięki za info i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Raczej na 100% karnego nie bylo bo i jak ??? skoro bramka padla w 37 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> a strzelil ja Drogba ( zrodlo www. tbwsport.com ) proponuje natychmist zlozyc reklamacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a slyszales o nie strzelonych karnych?:) oj faktycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jakos nie wpadlem na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, ale strzelony napewno nie byl - aby to sprawdzic to trzeba by znalesc relacje live na jakims forum ale z tym to juz trudniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
jazdagz : translatorek i jedziesz ;-) mysle ze jak był karniak to jest to TUTAJ [ svenskfotboll.se] opisane ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Na jaki adres meilowy można napisać do Polskiego supprotu?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
jazdagz : translatorek i jedziesz ;-) mysle ze jak był karniak to jest to TUTAJ [ svenskfotboll.se] opisane ;-) lub TUTAJ [ sport-ivoire.ci] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Jeszcze jedno pytanie. Jak ktoś zlecał wypłatę to dostał jakiegoś meila z potwierdzeniem przyjęcia przez expekt zlecenia wypłaty?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Jeszcze jedno pytanie. Jak ktoś zlecał wypłatę to dostał jakiegoś meila z potwierdzeniem przyjęcia przez expekt zlecenia wypłaty?. z tego co wiem to wyslylaja potwierdzenie przyjecia do realizacji..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
mam pytanko czy na moje konto w expekcie moge wyslac kase np od kumpla ?:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
dziekuje za propozycje:D sam juz wczesniej bylem na stronkach,lecz tlumaczenie to ...mam co robic;) exp odpisal ze zaklad nie zostal jeszcze rozliczony..a po jakims czasie nagle rozliczyli jako wygrany (oczywiscie nie informujac mailowo)...pewnie jakbym sie nie upomnial to by zostalo jak bylo.. i cisza jakby niby nic. dziwne maja podejscie do klienta, choc doswiadczenie spore mam z tym bukiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Jaka jestnajmniejsza wpłata do tego buka przez moneybookers??:) Dziękuje i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Jaka jestnajmniejsza wpłata do tego buka przez moneybookers??:) Dziękuje i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> zdaje sie ze 10ojro . jak dasz za mało to masz komunikat o tym , 38pln nie przechodzi 39 ok. ps. zajeło mi to ok 1 minuty (sam byłem ciekawy i specialnie sprawdziłem) , troszke własnej iniciatywy ;-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|