Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15
#715053 16/11/2006 11:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
wez sie kolego opanuj- moze dla ciebie ilosc postow jest sprawa zycia badz smierci!- dla mnie nie nawet nie zwracam uwagi na takie bzdety - no chyba ze krytykuje mnie ktos kto ma 28 postow - poza tym moglbys zauwazyc ze caly problem rozbijal sie o kase a nie o posty- bez odbioru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#715054 16/11/2006 12:31
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Dwa pytania. Czy expekt ma support po polsku?. Czy jak zleciłem pierwszy raz wypłatę na MB przesyłać od razu kopie dowodu osobistego?.

#715055 16/11/2006 12:35
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Quote
Dwa pytania. Czy expekt ma support po polsku?. Czy jak zleciłem pierwszy raz wypłatę na MB przesyłać od razu kopie dowodu osobistego?.

ma Polski support i nie trzeba skanu wysyłać

#715056 16/11/2006 12:38
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
A jeszcze jedno pytanie czy w soboty również zatwierdzają wypłaty?. Jeżeli dzisiaj zleciłem wypłatę godzinę temu jest sznasa, że zostanie wypłacona w sobote?.

#715057 16/11/2006 12:41
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Quote
A jeszcze jedno pytanie czy w soboty również zatwierdzają wypłaty?. Jeżeli dzisiaj zleciłem wypłatę godzinę temu jest sznasa, że zostanie wypłacona w sobote?.

jak na MB to tak jeżeli na konto to również. ja zlecałem rano i pod wieczór już miałem u siebie kase

#715058 16/11/2006 22:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
witam!
dalem wczoraj zaklad ze nie bedzie karnego w meczu WKS-Szwecja, a expekt roliczyl to jako przegrany. wie ktos moze czy byl tan karny? zaklad zawarlem w 87 min jakos po dosc smiesznym kursie.z gory dzieki za odpowiedz
pozdrawiam

#715059 17/11/2006 09:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Raczej na 100% karnego nie bylo bo i jak ??? skoro bramka padla w 37 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> a strzelil ja Drogba ( zrodlo www. tbwsport.com ) proponuje natychmist zlozyc reklamacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#715060 17/11/2006 09:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Raczej na 100% karnego nie bylo bo i jak ??? skoro bramka padla w 37 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> a strzelil ja Drogba ( zrodlo www. tbwsport.com ) proponuje natychmist zlozyc reklamacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a slyszales o nie strzelonych karnych?:)

#715061 17/11/2006 09:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045

a slyszales o nie strzelonych karnych?:) [/quote]

nie potrafie wlasnie zrodla znalezc

#715062 17/11/2006 09:12
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,229
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,229
Witam all members <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wczoraj zleciłem przelew do nich (laska z banku mówi że dziś na pewno będą mieli na koncie) , dodatkowo wysłałem im skan przelewu . Istnieje szansa żeby kasa była na moim koncie na "łykend" bo jest parę fajnych meczyków do grania ?

Dzięki za info i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#715063 17/11/2006 09:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
Raczej na 100% karnego nie bylo bo i jak ??? skoro bramka padla w 37 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> a strzelil ja Drogba ( zrodlo www. tbwsport.com ) proponuje natychmist zlozyc reklamacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a slyszales o nie strzelonych karnych?:)
oj faktycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jakos nie wpadlem na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, ale strzelony napewno nie byl - aby to sprawdzic to trzeba by znalesc relacje live na jakims forum ale z tym to juz trudniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#715064 17/11/2006 10:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
jazdagz : translatorek i jedziesz ;-)
mysle ze jak był karniak to jest to TUTAJ [svenskfotboll.se] opisane ;-)

#715065 17/11/2006 10:34
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Na jaki adres meilowy można napisać do Polskiego supprotu?.

#715066 17/11/2006 10:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
jazdagz : translatorek i jedziesz ;-)
mysle ze jak był karniak to jest to TUTAJ [svenskfotboll.se] opisane ;-)
lub TUTAJ [sport-ivoire.ci] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#715067 17/11/2006 13:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Jeszcze jedno pytanie. Jak ktoś zlecał wypłatę to dostał jakiegoś meila z potwierdzeniem przyjęcia przez expekt zlecenia wypłaty?.

#715068 17/11/2006 14:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Quote
Jeszcze jedno pytanie. Jak ktoś zlecał wypłatę to dostał jakiegoś meila z potwierdzeniem przyjęcia przez expekt zlecenia wypłaty?.
z tego co wiem to wyslylaja potwierdzenie przyjecia do realizacji..

#715069 17/11/2006 14:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
mam pytanko czy na moje konto w expekcie moge wyslac kase np od kumpla ?:>

#715070 17/11/2006 17:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Quote
Quote
jazdagz : translatorek i jedziesz ;-)
mysle ze jak był karniak to jest to TUTAJ [svenskfotboll.se] opisane ;-)
lub TUTAJ [sport-ivoire.ci] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

dziekuje za propozycje:D sam juz wczesniej bylem na stronkach,lecz tlumaczenie to ...mam co robic;)
exp odpisal ze zaklad nie zostal jeszcze rozliczony..a po jakims czasie nagle rozliczyli jako wygrany (oczywiscie nie informujac mailowo)...pewnie jakbym sie nie upomnial to by zostalo jak bylo.. i cisza jakby niby nic. dziwne maja podejscie do klienta, choc doswiadczenie spore mam z tym bukiem.

#715071 17/11/2006 20:20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Quote
Jaka jestnajmniejsza wpłata do tego buka przez moneybookers??:) Dziękuje i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#715072 17/11/2006 20:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Quote
Jaka jestnajmniejsza wpłata do tego buka przez moneybookers??:) Dziękuje i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
zdaje sie ze 10ojro .
jak dasz za mało to masz komunikat o tym , 38pln nie przechodzi 39 ok.
ps. zajeło mi to ok 1 minuty (sam byłem ciekawy i specialnie sprawdziłem) , troszke własnej iniciatywy ;-)

Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, betowiec, burbon, aker), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1