|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Prosze o kogoś kto wypłacił kase wpłacając i wyplacając poprzez MB sprawdzoną i jednoznaczną , czy jak sie wplaci poprzez MB mzna wszystko wyplacic na MB?
Szanowny Panie, jezeliwplaca Pan srodki przez Moneybookers - taka sama kwote co wniesiony wczesniej depozyt moze Pan wyplacic ponownie do konta MB. Pozostala kwote - na konto bankowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Gram tam od 3 lat i nigdy nie mialem problemu, zeby wypłacić wieksza kwote anizeli wplacalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Troche mnie tez to dziwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Rozmawiałem z Czepkiem którego pozdrawiam i on mówi ze niema problemu tyle ile zarząda tyle dostaje NIE tylko kwote depozytu
Pytanie kiedy moge spodziewac sie zwrotu stawki? Dostałem na @ ze cos tam cos i ze jak przegram pierwszy zakład dostane zwrot do 40 PLN.W mailu pisali ze nic nie trzeba im wysyłać. Miał ktoś z was podobną akcje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Oki dzieki , to chyba chodzi o to ze jak sie skanów nie wysle to tylko depozyt mozna wyplacic tak? Krupier a to pewne? mozna przez MB wplacic dajmy 100 a wyplacic 300 dajmy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Jeszcze mam 1 sprawe , jak exp rozliczy handicap w którym Polpak +2,0 mam w kuponie a przegrali 2-oma , w rezultacie widze kurs 1,87 i +2,0 i -2,0 jako win? jak to rozliczą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Mysle, ze rzeczywiscie takie watpliwosci moga sie tyczyc pierwszej wyplaty, bo z tego co sie orientuje expekt nie wymaga skanow dokumentow, a wiec teoretycznie to okazja dla multi CH...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a ja mam taki inny problem expekt wysyla (chyba) mi korespondencje na poczte neostrady a ja z kolei nie znam hasla i za cholere nie moge odczytac poczty jak dowiedziec sie odzyskac haslo ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Witam , 1-sza wyplata z expa na MB , zlecilem wyplate wszystkiego , to ile trwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
O 3 w nocy wysylaja, pierwsza wyplata zazwyczaj na druga noc od zlecenia (czyli dostaniesz kase w srode o 3 w nocy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
dziala wam teraz live expektu? mi pokazuje mecze z niedzieli i soboty, u kolegi na kompie to samo kurde co sie dzieje?:) pisze do nich robia ze mnie idiote ze niby ok a stawiac czasem moge i nei wiem od czego to zalezy .... przeinstalowalem jave, kasowalem tempy itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jakie macie limity na siatkę ??? U mnie początkowo było 500 PLN a wczoraj już 50 PLN (fakt że reszta poszła do akceptacji i zaakceptowana po jakimś czasie została ale to jednak mało komfortowe ...). Boje się że po dzisiejszym dniu będzie 5 PLN. Apropos który buk ma jeszcze takie fajne kursy na siatę (i w miarę wcześnie wystawia ofertę) ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Jakie macie limity na siatkę ??? U mnie początkowo było 500 PLN a wczoraj już 50 PLN (fakt że reszta poszła do akceptacji i zaakceptowana po jakimś czasie została ale to jednak mało komfortowe ...). Boje się że po dzisiejszym dniu będzie 5 PLN. Apropos który buk ma jeszcze takie fajne kursy na siatę (i w miarę wcześnie wystawia ofertę) ??? Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274 |
Moze mi ktos powiedziec jaka jest min kwota depozytu przez MB.
BO wpłącam 50 pln klikam dalej i niewchodzi....
Czy robie cos ien tak...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Moze mi ktos powiedziec jaka jest min kwota depozytu przez MB.
BO wpłącam 50 pln klikam dalej i niewchodzi....
Czy robie cos ien tak...? masz pewnie zablokowane wyskakujace okienka dla expekt.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Panowie mam pytanie,dawno nie grałem w expekekcie,dzisiaj puscilem tam kupon,chwiel temu jeszce byl w "w trakcie" z podanym wynikiem,ale hajs ciagle nei byl rozliczony (kupon wygrany) teraz nie ma o ani w trakcie,ani w histori,ani pieniadze nie sa rozliczone?to normalne teraz w expekcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Panowie mam pytanie,dawno nie grałem w expekekcie,dzisiaj puscilem tam kupon,chwiel temu jeszce byl w "w trakcie" z podanym wynikiem,ale hajs ciagle nei byl rozliczony (kupon wygrany) teraz nie ma o ani w trakcie,ani w histori,ani pieniadze nie sa rozliczone?to normalne teraz w expekcie? normalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa bedzie zaraz dopisana i kupon umieszczony w histori
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
dodam,że nei był to żaden błąd buka wykrozystany z mojej strony czy cokolwiek (roma w eurolidze po 1.3)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
dziekuje yaaho,zawsze szybko odpowidasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
masz racje,już wszystko ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Szanowny Kliencie,
Zauważyliśmy, że dawno nie grałeś w naszym serwisie, tym samym chcielibyśmy Cię zaprosić do ponownej wizyty na naszej stronie.
Dziś chcielibyśmy Ci przypomnieć o wspaniałych produktach i serwisie jaki oferujemy, dlatego też mamy coś specjalnego właśnie dla Ciebie:
Złóż jakikolwiek zakład na wydarzenie sportowe odbywające się w ten weekend i otrzymaj zwrot stawki aż do 10EUR, jeżeli Twój zakład okaże się przegrany. Promocja ta dotyczy pierwszego zawartego w nadchodzący weekend zakładu.
Chcielibyśmy byś ponownie grał z nami, także skorzystaj z tej szansy i zapoznaj się z naszą szeroką ofertą.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|