Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15
#715073 19/11/2006 17:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Prosze o kogoś kto wypłacił kase wpłacając i wyplacając poprzez MB sprawdzoną i jednoznaczną , czy jak sie wplaci poprzez MB mzna wszystko wyplacic na MB?

Szanowny Panie, jezeliwplaca Pan srodki przez Moneybookers - taka sama kwote
co wniesiony wczesniej depozyt moze Pan wyplacic ponownie do konta MB.
Pozostala kwote - na konto bankowe.

Bonus: Unibet
#715074 19/11/2006 17:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Gram tam od 3 lat i nigdy nie mialem problemu, zeby wypłacić wieksza kwote anizeli wplacalem.

#715075 19/11/2006 17:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Troche mnie tez to dziwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Rozmawiałem z Czepkiem którego pozdrawiam i on mówi ze niema problemu tyle ile zarząda tyle dostaje NIE tylko kwote depozytu

Pytanie kiedy moge spodziewac sie zwrotu stawki? Dostałem na @ ze cos tam cos i ze jak przegram pierwszy zakład dostane zwrot do 40 PLN.W mailu pisali ze nic nie trzeba im wysyłać.
Miał ktoś z was podobną akcje ?

#715076 19/11/2006 17:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Oki dzieki , to chyba chodzi o to ze jak sie skanów nie wysle to tylko depozyt mozna wyplacic tak? Krupier a to pewne? mozna przez MB wplacic dajmy 100 a wyplacic 300 dajmy?

#715077 19/11/2006 17:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Jeszcze mam 1 sprawe , jak exp rozliczy handicap w którym Polpak +2,0 mam w kuponie a przegrali 2-oma , w rezultacie widze kurs 1,87 i +2,0 i -2,0 jako win? jak to rozliczą?

#715078 19/11/2006 17:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Mysle, ze rzeczywiscie takie watpliwosci moga sie tyczyc pierwszej wyplaty, bo z tego co sie orientuje expekt nie wymaga skanow dokumentow, a wiec teoretycznie to okazja dla multi CH...

#715079 19/11/2006 19:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a ja mam taki inny problem expekt wysyla (chyba) mi korespondencje na poczte neostrady a ja z kolei nie znam hasla i za cholere nie moge odczytac poczty jak dowiedziec sie odzyskac haslo ???

#715080 20/11/2006 06:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Witam , 1-sza wyplata z expa na MB , zlecilem wyplate wszystkiego , to ile trwa?

#715081 20/11/2006 07:53
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
O 3 w nocy wysylaja, pierwsza wyplata zazwyczaj na druga noc od zlecenia (czyli dostaniesz kase w srode o 3 w nocy)

#715082 20/11/2006 19:26
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
dziala wam teraz live expektu? mi pokazuje mecze z niedzieli i soboty, u kolegi na kompie to samo kurde co sie dzieje?:) pisze do nich robia ze mnie idiote ze niby ok a stawiac czasem moge i nei wiem od czego to zalezy .... przeinstalowalem jave, kasowalem tempy itd.

#715083 21/11/2006 08:28
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Jakie macie limity na siatkę ??? U mnie początkowo było 500 PLN a wczoraj już 50 PLN (fakt że reszta poszła do akceptacji i zaakceptowana po jakimś czasie została ale to jednak mało komfortowe ...). Boje się że po dzisiejszym dniu będzie 5 PLN.
Apropos który buk ma jeszcze takie fajne kursy na siatę (i w miarę wcześnie wystawia ofertę) ???

#715084 21/11/2006 08:39
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Jakie macie limity na siatkę ??? U mnie początkowo było 500 PLN a wczoraj już 50 PLN (fakt że reszta poszła do akceptacji i zaakceptowana po jakimś czasie została ale to jednak mało komfortowe ...). Boje się że po dzisiejszym dniu będzie 5 PLN.
Apropos który buk ma jeszcze takie fajne kursy na siatę (i w miarę wcześnie wystawia ofertę) ???

Unibet

#715085 22/11/2006 19:25
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
Moze mi ktos powiedziec jaka jest min kwota depozytu przez MB.

BO wpłącam 50 pln klikam dalej i niewchodzi....

Czy robie cos ien tak...?

#715086 22/11/2006 20:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Moze mi ktos powiedziec jaka jest min kwota depozytu przez MB.

BO wpłącam 50 pln klikam dalej i niewchodzi....

Czy robie cos ien tak...?

masz pewnie zablokowane wyskakujace okienka dla expekt.com

#715087 22/11/2006 21:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Panowie mam pytanie,dawno nie grałem w expekekcie,dzisiaj puscilem tam kupon,chwiel temu jeszce byl w "w trakcie" z podanym wynikiem,ale hajs ciagle nei byl rozliczony (kupon wygrany) teraz nie ma o ani w trakcie,ani w histori,ani pieniadze nie sa rozliczone?to normalne teraz w expekcie?

#715088 22/11/2006 21:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Panowie mam pytanie,dawno nie grałem w expekekcie,dzisiaj puscilem tam kupon,chwiel temu jeszce byl w "w trakcie" z podanym wynikiem,ale hajs ciagle nei byl rozliczony (kupon wygrany) teraz nie ma o ani w trakcie,ani w histori,ani pieniadze nie sa rozliczone?to normalne teraz w expekcie?

normalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa bedzie zaraz dopisana i kupon umieszczony w histori

#715089 22/11/2006 21:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
dodam,że nei był to żaden błąd buka wykrozystany z mojej strony czy cokolwiek (roma w eurolidze po 1.3)

#715090 22/11/2006 21:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
dziekuje yaaho,zawsze szybko odpowidasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#715091 22/11/2006 22:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
masz racje,już wszystko ok.

#715092 23/11/2006 13:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Szanowny Kliencie,

Zauważyliśmy, że dawno nie grałeś w naszym serwisie, tym samym chcielibyśmy Cię zaprosić do ponownej wizyty na naszej stronie.

Dziś chcielibyśmy Ci przypomnieć o wspaniałych produktach i serwisie jaki oferujemy, dlatego też mamy coś specjalnego właśnie dla Ciebie:

Złóż jakikolwiek zakład na wydarzenie sportowe odbywające się w ten weekend i otrzymaj zwrot stawki aż do 10EUR, jeżeli Twój zakład okaże się przegrany. Promocja ta dotyczy pierwszego zawartego w nadchodzący weekend zakładu.

Chcielibyśmy byś ponownie grał z nami, także skorzystaj z tej szansy i zapoznaj się z naszą szeroką ofertą.

Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1