Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 129 1 2 17 18 19 20 21 128 129
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
forty jak był mały tu mu Niemiec krzywdę chyba zrobił też nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Sensei
Ja kibicuje Meksykowi i,co jestem Meksykiem:D


tak jesteś

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Sensei
Ja kibicuje Meksykowi i,co jestem Meksykiem:D

Nie, jesteś Apaczem. smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Meksyk łatwo mogę zrozumieć ,ale nigdy Hitlerowcow czy Stalinowców,tym dwóm nacjom-nigdy.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Vitolo

Jeśli moja córka lubi kawę Inke to znaczy że jest Inkiem?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,807
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,807
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Originally Posted by forty
Musisz byś Niemcem,inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć
laugh
laugh

Dziadek nie szalej..'
truskawki drożeją
witam serdecznie piwo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Z Sane to wperdalajacemu kozy odjebalo jak Janasowi z Frankiem

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Sensei
Ja kibicuje Meksykowi i,co jestem Meksykiem:D

Jestes za burrito zamiast naszym polskim schabowym kurła!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,807
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,807
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Vitolo

Jeśli moja córka lubi kawę Inke to znaczy że jest Inkiem?

jeżeli Master lubi pedałować, to znaczy, że jest .....??

ale w kwestii niemieckiej, to popieram dziadka

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by burbon
Originally Posted by fechu
Vitolo

Jeśli moja córka lubi kawę Inke to znaczy że jest Inkiem?

jeżeli Master lubi pedałować, to znaczy, że jest .....??
laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by burbon
ale w kwestii niemieckiej, to popieram dziadka

A w kwestii rosyjskiej ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Oczywiście, że kibicujemy tylko jednej jedynej właściwej druzynie. A jeśli my odpadamy to kibicujemy tym na których postawiliśmy w zakładzie o Jacusia.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Sane w dwunastu meczach reprezentacji Niemiec zaliczył tylko jedną asystę. Nie strzelił nawet bramki. Świetny sezon klubowy, ale w kadrze cień samego siebie i odstaje strasznie od Müllera, Reusa czy Draxlera.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
W wieku 57 lat zmarł Robert Brylewski, słynny gitarzysta i wokalista takich zespołów jak Armia, Izrael czy Brygada Kryzys. Artysta zmarł w szpitalu przy ul. Szaserów w niedzielę rano, 3 czerwca. O śmierci poinformowała rodzina na stronie zespołu Izrael. Muzyk na początku roku został bestialsko pobity na warszawskiej Pradze. Jego śmierć ma prawdopodobnie związek z tą napaścią.


Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by Kylo
Sane w dwunastu meczach reprezentacji Niemiec zaliczył tylko jedną asystę. Nie strzelił nawet bramki. Świetny sezon klubowy, ale w kadrze cień samego siebie i odstaje strasznie od Müllera, Reusa czy Draxlera.
Po takim sezonie powinien dostać powołanie do każdej reprezentacji na świecie. Śmiech na sali, nie ma co tłumaczyć Loewa.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Sane odstaje od Reusa laugh

Jeszcze zostanie powołany w jego miejsce jak ten znowu w szpitalu wyląduje

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Kylo
Sane w dwunastu meczach reprezentacji Niemiec zaliczył tylko jedną asystę. Nie strzelił nawet bramki. Świetny sezon klubowy, ale w kadrze cień samego siebie i odstaje strasznie od Müllera, Reusa czy Draxlera.
Dla mnie nakrywa czapką tych trzech.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Została godzina

Czekamy na ogłoszenie kadry przez Adama/Lewego

@Quincy
1. Skorupski 2. Kędziora 3. Kamiński 4. Dawidowicz 5. Żurkowski 6. Frankowski 7. Mączyński 8. Szymański 9. Wilczek

@Betowiec
wilczek, zurkowski, dawidowicz, kaminski, bialkowski, goralski, peszko,frankowski, kedziora

@Haczyk
1. Białkowski 2. Kędziora 3. Kamiński 4. Dawidowicz 5. Frankowski 6. Żurkowski 7. Szymański 8. Teodorczyk 9. Wilczek

@Fechu
Białkowski Kędziora Kamiński Dawidowicz Żurkowski Frankowski Peszko Wilczek Teodorczyk

@TEO
Skorupski Kędziora Kamiński Dawidowicz Żurkowski Frankowski Peszko Wilczek Kownacki.

@Irek
1. Białkowski 2. Kędziora 3. Kamiński 4. Dawidowicz 5. Frankowski 6. Żurkowski 7. Kurzawa 8. Teodorczyk 9. Wilczek

@Tronk
Białkowski Kamiński Dawidowicz Peszko Żurkowski Szymański Wilczek Frankowski Cionek

@ANZELMO
1. Skorupski 2. Kędziora 3. Kamiński 4. Dawidowicz 5. Peszko 6. Frankowski 7. Jędrzejczyk 8. Mączyński 9. Wilczek

@Forty
1 Białkowski 2 Kaminski 3 Frankowski 4 Dawidowicz 5 Kędziora 6 Szymanski 7 Wilczek 8 Cionek 9 Bednarek

@Ojro
1. skorupski 2. jędrzejczyk 3. kamiński 4. góralski 5. peszko 6. frankowski 7. kurzawa 8. kownacki 9. wilczek

@Mafia
1. Bialkowski 2. Kedziora 3. Kaminski 4. Dawidowicz 5. Frankowski 6. Zurkowski 7. Kurzawa 8. Wilczek 9. Kownacki

@MORO
# 1 SKORUPSKI # 2 JEDZA # 3 KĘDZIORA # 4 FRANKOWSKI # 5 ZURKOWSKI # 6 PESZKO # 7 GÓRALSKI # 8 WILCZEK # 9 DAWIDOWICZ

@Kretol
1. Białkowski 2. Kamiński 3. Kędziora 4. Szymański 5. Żurkowski 6. Dawidowicz 7. Frankowski 8. Kurzawa 9. Wilczek

@Ssaczu
1 Białkowski 2 Kaminski 3 Kedziora 4 Dawidowicz 5 Frankowski 6 Alkoholik 7 Maczynski 8 Zurkowski 9 Wilczek

@Wyluzowany pucybut
białko/kamien/kedziora/dawidowicz/koper pod nosem/franek dolas/zurkowski/wilczek/peszkin

@Vvega
1. Skorupski 2. Kamiński 3. Kędziora 4. Dawidowicz 5. Peszko 6. Żurkowski 7. Frankowski 8. Wilczek 9. Mączyński

@Łuki
1. Białkowski 2. Kędziora 3. Kamiński 4. Dawidowicz 5. Frankowski 6. Żurkowski 7. Szymański 8. Wilczek 9. Kownacki

@Qwestefan
1. Skorupski 2. Kamiński 3. Kędziora 4. Szymański 5. Żurkowski 6. Dawidowicz 7. Frankowski 8. Góralski 9. Wilczek

@Feel-Tsu
Skorupski, Dawidowicz, Wilczek, Kaminski, Frankowski, Zurkowski, Kedziora, Maczynski i Szymanski

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Kylo
Sane w dwunastu meczach reprezentacji Niemiec zaliczył tylko jedną asystę. Nie strzelił nawet bramki. Świetny sezon klubowy, ale w kadrze cień samego siebie i odstaje strasznie od Müllera, Reusa czy Draxlera.
burbon w private picks też trafił tylko jeden typ na 12 podanych, ale nikt go z tego powodu nie wypierdolil stamtąd bo to klasowy typer.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
laugh

Strona 19 z 129 1 2 17 18 19 20 21 128 129

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, aker), 2,643 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1