Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
forty jak był mały tu mu Niemiec krzywdę chyba zrobił też nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Ja kibicuje Meksykowi i,co jestem Meksykiem:D
tak jesteś
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ja kibicuje Meksykowi i,co jestem Meksykiem:D
Nie, jesteś Apaczem.
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Meksyk łatwo mogę zrozumieć ,ale nigdy Hitlerowcow czy Stalinowców,tym dwóm nacjom-nigdy.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Vitolo Jeśli moja córka lubi kawę Inke to znaczy że jest Inkiem?
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,810
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,810
Likes: 10
Musisz byś Niemcem,inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć
Dziadek nie szalej..'
truskawki drożeją
witam serdecznie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Z Sane to wperdalajacemu kozy odjebalo jak Janasowi z Frankiem
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ja kibicuje Meksykowi i,co jestem Meksykiem:D
Jestes za burrito zamiast naszym polskim schabowym kurła!
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,810
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,810
Likes: 10
Vitolo Jeśli moja córka lubi kawę Inke to znaczy że jest Inkiem?
jeżeli Master lubi pedałować, to znaczy, że jest .....??
ale w kwestii niemieckiej, to popieram dziadka
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Vitolo Jeśli moja córka lubi kawę Inke to znaczy że jest Inkiem?
jeżeli Master lubi pedałować, to znaczy, że jest .....??
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
ale w kwestii niemieckiej, to popieram dziadka
A w kwestii rosyjskiej ?
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Oczywiście, że kibicujemy tylko jednej jedynej właściwej druzynie. A jeśli my odpadamy to kibicujemy tym na których postawiliśmy w zakładzie o Jacusia.
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Sane w dwunastu meczach reprezentacji Niemiec zaliczył tylko jedną asystę. Nie strzelił nawet bramki. Świetny sezon klubowy, ale w kadrze cień samego siebie i odstaje strasznie od Müllera, Reusa czy Draxlera.
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
W wieku 57 lat zmarł Robert Brylewski, słynny gitarzysta i wokalista takich zespołów jak Armia, Izrael czy Brygada Kryzys. Artysta zmarł w szpitalu przy ul. Szaserów w niedzielę rano, 3 czerwca. O śmierci poinformowała rodzina na stronie zespołu Izrael. Muzyk na początku roku został bestialsko pobity na warszawskiej Pradze. Jego śmierć ma prawdopodobnie związek z tą napaścią.
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Sane w dwunastu meczach reprezentacji Niemiec zaliczył tylko jedną asystę. Nie strzelił nawet bramki. Świetny sezon klubowy, ale w kadrze cień samego siebie i odstaje strasznie od Müllera, Reusa czy Draxlera.
Po takim sezonie powinien dostać powołanie do każdej reprezentacji na świecie. Śmiech na sali, nie ma co tłumaczyć Loewa.
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Sane odstaje od Reusa
Jeszcze zostanie powołany w jego miejsce jak ten znowu w szpitalu wyląduje
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Sane w dwunastu meczach reprezentacji Niemiec zaliczył tylko jedną asystę. Nie strzelił nawet bramki. Świetny sezon klubowy, ale w kadrze cień samego siebie i odstaje strasznie od Müllera, Reusa czy Draxlera.
Dla mnie nakrywa czapką tych trzech.
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Została godzina Czekamy na ogłoszenie kadry przez Adama/Lewego @Quincy 1. Skorupski 2. Kędziora 3. Kamiński 4. Dawidowicz 5. Żurkowski 6. Frankowski 7. Mączyński 8. Szymański 9. Wilczek @Betowiec wilczek, zurkowski, dawidowicz, kaminski, bialkowski, goralski, peszko,frankowski, kedziora @Haczyk 1. Białkowski 2. Kędziora 3. Kamiński 4. Dawidowicz 5. Frankowski 6. Żurkowski 7. Szymański 8. Teodorczyk 9. Wilczek @Fechu Białkowski Kędziora Kamiński Dawidowicz Żurkowski Frankowski Peszko Wilczek Teodorczyk @TEO Skorupski Kędziora Kamiński Dawidowicz Żurkowski Frankowski Peszko Wilczek Kownacki. @Irek 1. Białkowski 2. Kędziora 3. Kamiński 4. Dawidowicz 5. Frankowski 6. Żurkowski 7. Kurzawa 8. Teodorczyk 9. Wilczek @Tronk Białkowski Kamiński Dawidowicz Peszko Żurkowski Szymański Wilczek Frankowski Cionek @ANZELMO 1. Skorupski 2. Kędziora 3. Kamiński 4. Dawidowicz 5. Peszko 6. Frankowski 7. Jędrzejczyk 8. Mączyński 9. Wilczek @Forty 1 Białkowski 2 Kaminski 3 Frankowski 4 Dawidowicz 5 Kędziora 6 Szymanski 7 Wilczek 8 Cionek 9 Bednarek @Ojro 1. skorupski 2. jędrzejczyk 3. kamiński 4. góralski 5. peszko 6. frankowski 7. kurzawa 8. kownacki 9. wilczek @Mafia 1. Bialkowski 2. Kedziora 3. Kaminski 4. Dawidowicz 5. Frankowski 6. Zurkowski 7. Kurzawa 8. Wilczek 9. Kownacki @MORO # 1 SKORUPSKI # 2 JEDZA # 3 KĘDZIORA # 4 FRANKOWSKI # 5 ZURKOWSKI # 6 PESZKO # 7 GÓRALSKI # 8 WILCZEK # 9 DAWIDOWICZ @Kretol 1. Białkowski 2. Kamiński 3. Kędziora 4. Szymański 5. Żurkowski 6. Dawidowicz 7. Frankowski 8. Kurzawa 9. Wilczek @Ssaczu 1 Białkowski 2 Kaminski 3 Kedziora 4 Dawidowicz 5 Frankowski 6 Alkoholik 7 Maczynski 8 Zurkowski 9 Wilczek @Wyluzowany pucybut białko/kamien/kedziora/dawidowicz/koper pod nosem/franek dolas/zurkowski/wilczek/peszkin @Vvega 1. Skorupski 2. Kamiński 3. Kędziora 4. Dawidowicz 5. Peszko 6. Żurkowski 7. Frankowski 8. Wilczek 9. Mączyński @Łuki 1. Białkowski 2. Kędziora 3. Kamiński 4. Dawidowicz 5. Frankowski 6. Żurkowski 7. Szymański 8. Wilczek 9. Kownacki @Qwestefan 1. Skorupski 2. Kamiński 3. Kędziora 4. Szymański 5. Żurkowski 6. Dawidowicz 7. Frankowski 8. Góralski 9. Wilczek @Feel-Tsu Skorupski, Dawidowicz, Wilczek, Kaminski, Frankowski, Zurkowski, Kedziora, Maczynski i Szymanski
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Sane w dwunastu meczach reprezentacji Niemiec zaliczył tylko jedną asystę. Nie strzelił nawet bramki. Świetny sezon klubowy, ale w kadrze cień samego siebie i odstaje strasznie od Müllera, Reusa czy Draxlera.
burbon w private picks też trafił tylko jeden typ na 12 podanych, ale nikt go z tego powodu nie wypierdolil stamtąd bo to klasowy typer.
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Link skopiowany do schowka