|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Banderowcy kozak interest robią na tych brazylijczykach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
5 mln. za Piątka...
Idą te ceny w górę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Pojebało ich te drewno max milion jest jest warte dobra gra głową jedynie jak u Rasiaka połowa goli z karnych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
SPORT BILD: BAYERN ODPOWIADA REALOWI. 200 MILIONÓW EURO ZA LEWANDOWSKIEGO!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
I jeszcze ego wyjebane w kosmos jak u Bolka Probierz musiał mu pocisnąć parę razy bo Chłop odfrunął
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Pawełek do Gieksy czyli wraca z Radomiaka Gostomski
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pojebało ich te drewno max milion jest jest warte dobra gra głową jedynie jak u Rasiaka połowa goli z karnych Nie zgadzam się. Jak Piątek będzie pracował to coś z niego będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
I co do zmiany podejścia Filipiaka... bo takie chyba ma miejsce. Przytuli za Piątka i Helika łącznie z 8 mln EUR. Czyli ich aktualnie roczny budżet.
To jest przyszłość polskich klubów na wyższe i stabilne budżety. Ale to trzeba robić z głową i długowalowo. Nie tak jak Alfons w Lechii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
SPORT BILD: BAYERN ODPOWIADA REALOWI. 200 MILIONÓW EURO ZA LEWANDOWSKIEGO! W Fortunie masz taką propozycję: zmieni klub do 3.9.2018 za kwote - 170 mln euro lub wiecej brak transferu=zakład przegrany @10 Warto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie wiem quincy, bo nasza legenda Franio Smuda powiedział, i to po niemiecku, że Lewy zostanie w Bayernie. Poza tym jak zrobią 2-3 dobre transfery to wygrają LM, a Franio się zna bo prowadził Lewego w Lechu i kadrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
To że odejdzie to ja wiem na 99%.
Tylko za ile. Tego dotyczyło moje pytanie czy warto. Bayern nie musi sprzedawać więc wali kwoty z sufitu. Ale wiadomo, że jak się wydaje nie swoje albo kradzione to można i 200 mln zapłacić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Lewy jest za stary, żeby dawać za niego 170, chociaż...
W tym pojebanym świecie transferowym wszystko, lub prawie wszystko możliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10 |
Jak za cysterne benzyny w Wenezueli chcą 1centa amerykańskiego a w Polsce za 1 centa nie kupisz nawet kieliszka to wszystko jest możliwe i za Lewego pewnie ktoś da te 170 mln
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Lewy jest za stary, żeby dawać za niego 170, chociaż...
W tym pojebanym świecie transferowym wszystko, lub prawie wszystko możliwe. dokładnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Trwają rozmowy Jagiellonii z Legią na temat Przemysława Frankowskiego. W drugą stronę miałby pójść Konrad Michalak. Legia dostałaby także pieniądze z następnego transferu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pojebani. Brałbym Michalaka zamiast Frankowskiego i miałbym za free. Ale jak ktoś nie szanuje 10 mln PLN to jego sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
To że odejdzie to ja wiem na 99%.
Tylko za ile. Tego dotyczyło moje pytanie czy warto. Bayern nie musi sprzedawać więc wali kwoty z sufitu. Ale wiadomo, że jak się wydaje nie swoje albo kradzione to można i 200 mln zapłacić. jeszcze miesiąc temu działacze Bayernu dawali głowę że Lewy nie odejdzie teraz już dają za niego wysoką cenę jeszcze parę dni/tygodni i cena skończy się na 120 bańkach plus jakiś zawodnik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Zamieniać się migusiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
to chyba byłoby zbyt piękne żeby okazało się prawdą
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|