|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10 |
Jedziemy z tematem  Piłka nożna - 2.Hiszpania - Valladolid - Gijon12976 spotkanie/obie drużyny strzelą gola 1/tak 4.35 7.6. 20:30  optymistycznie Biczyk, optymistycznie.. chyba przez ten dzień seksu [img] [/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10 |
Cooo Burbon pan starszy, swiat sie konczy... tera sie będziesz przypierdalał biedrona ??!!?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10 |
nie lubię jak kogoś brakuje.. Pacyf, BKS..Biszop sie pojawił na szczęście proszę dawać znaki kurwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Cooo Burbon pan starszy, swiat sie konczy... tera sie będziesz przypierdalał biedrona ??!!??  Raczej pozytywne zaskoczenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
burbon jak szybko temat zmienia żeby nikt się przypierdolił do zdjęcia z youtuba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,435 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,435 Likes: 11 |
Na rozgrzewke przed MŚ 2 z 3 overy 4,5 w dzisiejszych wieczornych towarzyskich  Pewnie cud by sie musial stac no,ale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ciekawe jak Angole dziś zagrajoo no i Kostaryka. Eleven 2 live !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
England v Costa Rica HT 2 - @ 9 0-2 HT - @ 100 over 1,5 HT @ 3.0
Portugal v Algeria HT 2 - @ 12 0-2 HT - @ 120 over 1,5 HT @ 2,9
czuje ze gdzies mi to wejdzie, oby tylko nie 0-0/1-0 HT
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10 |
burbon jak szybko temat zmienia żeby nikt się przypierdolił do zdjęcia z youtuba  wpierdolę Cię do rosołu..ani chybi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10 |
England v Costa Rica HT 2 - @ 9 0-2 HT - @ 100 over 1,5 HT @ 3.0
Portugal v Algeria HT 2 - @ 12 0-2 HT - @ 120 over 1,5 HT @ 2,9
czuje ze gdzies mi to wejdzie, oby tylko nie 0-0/1-0 HT w dupę kurwa a weź Ty się odjebaj Qłe od tych meczów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
więc Kłinc zostaje 500 godzin na gotowanie picie i inne hobby Nie wiem jak to liczysz ale ja wstaje o 7:00, wychodzę z chałupy o 8:00, wracam o 18:00 i nie mam wieczorem nie mam siły, żeby pilota w ręce utrzymać. Chyba coś źle robię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Polki 1 set 22:20 --> 22:25
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
więc Kłinc zostaje 500 godzin na gotowanie picie i inne hobby Nie wiem jak to liczysz ale ja wstaje o 7:00, wychodzę z chałupy o 8:00, wracam o 18:00 i nie mam wieczorem nie mam siły, żeby pilota w ręce utrzymać. Chyba coś źle robię. Znajdź lżejsza pracę i po 8h 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
England v Costa Rica HT 2 - @ 9 0-2 HT - @ 100 over 1,5 HT @ 3.0
Portugal v Algeria HT 2 - @ 12 0-2 HT - @ 120 over 1,5 HT @ 2,9
czuje ze gdzies mi to wejdzie, oby tylko nie 0-0/1-0 HT w dupę kurwa a weź Ty się odjebaj Qłe od tych meczów zobaczymy za godzine jak gdzies bedzie 0-2 HT
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
więc Kłinc zostaje 500 godzin na gotowanie picie i inne hobby Nie wiem jak to liczysz ale ja wstaje o 7:00, wychodzę z chałupy o 8:00, wracam o 18:00 i nie mam wieczorem nie mam siły, żeby pilota w ręce utrzymać. Chyba coś źle robię. Znajdź lżejsza pracę i po 8h  No właśnie zacząłbym szukać ale musiałbym smyrnąć za dwa trzy kursy/szkolenia na które... nie mam siły ani czasu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10 |
więc Kłinc zostaje 500 godzin na gotowanie picie i inne hobby Nie wiem jak to liczysz ale ja wstaje o 7:00, wychodzę z chałupy o 8:00, wracam o 18:00 i nie mam wieczorem nie mam siły, żeby pilota w ręce utrzymać. Chyba coś źle robię. Znajdź lżejsza pracę i po 8h  nowy tiwi od Bicza...nowy, to i pilot lżejszy  pewnie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,758 Likes: 10 |
England v Costa Rica HT 2 - @ 9 0-2 HT - @ 100 over 1,5 HT @ 3.0
Portugal v Algeria HT 2 - @ 12 0-2 HT - @ 120 over 1,5 HT @ 2,9
czuje ze gdzies mi to wejdzie, oby tylko nie 0-0/1-0 HT w dupę kurwa o dwa ziemniaki, że nie będzie ?? przecinaj Kretol a weź Ty się odjebaj Qłe od tych meczów zobaczymy za godzine jak gdzies bedzie 0-2 HT
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czekam Burbon na taki co go będę miał w okularach i okiem będę przełączał kanały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
nie lubię jak kogoś brakuje.. Pacyf, BKS..Biszop sie pojawił na szczęście proszę dawać znaki kurwa  BKS-a widziałem niedawno na forum, ale nic nie pisał. Jakieś NATO-wskie ćwiczenia będą, może broń czyści.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Burbon tak zjebanego cytowania dawno nie widziałem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|