|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3 |
świat schodzi na psy Akerski. jutro będzie śpiewał król polskiej estrady i piosenki człowiek który skończy trzy fakultety śpiewu i posiada 10 oktawów w głosie czyli maestro Sławomir dla takich chwil kurna warto żić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jak johny furczy to nie ma wybrzydzania
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,910 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,910 Likes: 12 |
Ja bym sobie też chętnie zagrał i dołożył nawet może inne nagrody do puli ale sęk w tym że taka forma mnie w ogóle nie bawi i po prostu nie mam na nie czasu.
Osobiście też mnie drażni że nie ma żadnego konkretnego konkursu na WC 2018 ale nie ma dlatego że na forum nie można reklamować PL bukmacherów. Z reszta tu też wygrane nie byłyby porywające. Max pula pewnie 1500 - 2000 PLN.
Jest paru bukmacherów ż zagranicy gdzie coś starałem się załatwić ale rozmowa zaczyna się od tego. Ile rejestracji ? Dużo. Ok . Ilu nowych depozytorow ? No 5 - 10 . Ok to damy 100 euro.
No sorry za takie nagrody to szkoda cokolwiek robić bo i tak będą potem się pluć jak bedzie 1 np depozytowe. Wiem już to z doświadczenia
Moim skromnym zdaniem za rok może dwa zostaną w Polsce tylko max 2 fora bukmacherskie. Przy obecnych przepisach PL i UK nie ma innej możliwości Tego forum dotyczą one w max 10 % a jakby się uparł to w 0 % wystarczyłoby parę drobnych zmian.A wtedy każda firma której te przepisy nie dotyczą też będzie chciała tu być. I wtedy wrócą duże konkursy.
Tak wiem. Teraz to jest forum bardziej towarzyskie niż bukmacherskie ale wszystko z czasem się zmienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Rafał, to nie graj, ale dorzucę coś do puli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,910 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,910 Likes: 12 |
OK dorzuce nie wiem dzis w jakiej formie ale na pewno to zrobie.
A i żeby nie było dziś mega rodzinna impreza w górach więc wypite 1 piwo tutejsze. Nie pamiętam nazwy bo świadek był już mocno trafiony jak ja mówił. A Ja no cóż taka mam zasadę że na duzych imprezach i weselach nie pije
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
VVega jest zagadka o jakiego Marka chodziło Eldorado w dziale polecam nute?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
VVega jest zagadka o jakiego Marka chodziło Eldorado w dziale polecam nute? Marek, którego nie ma. Jackowski ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
3mam za słowo Rafał  A dla całej reszty, która założy konta na Fantasy i nie dołączy do naszej zabawy - chuj w dupsko. Przepraszam, że tak dosadnie, ale to jest dramat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Możesz mieć rację przyjacielu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,910 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,910 Likes: 12 |
Noe cierpię oczepin bo są za późno jak już 80% facetow nawet nie wie co robi. Tak samo jak nowego pomysłu krojenia tortu o 8 lub o 9
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pacyfek to ja czy Fechu miał rację i wygrał toster ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tego sie nie dowiemy
Fechu może zapyta Eldorado na priv o jakiego Marka chodzi
dzieki Fechu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
ciekawe czy Biczu najebany już tam tarmosi jakąś panne ze sklepu Ma zasady - swoich nie tyka - poszukaj w teczkach Ja tam dobrze wiem, że tak mówił ale też dobrze wiem jak działa dobra dawka alkoholu  Oczywiście pisane wszystko w formie żartu i Biczu takie żarty zna i się nie obrazi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
tego sie nie dowiemy
Fechu może zapyta Eldorado na priv o jakiego Marka chodzi
dzieki Fechu Nie lubię takich zagadek bez rozwiązania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
chyba nie jestem w temacie
Rafał dlaczego nie można na forum zareklamować STS czy Fortuny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
tego sie nie dowiemy
Fechu może zapyta Eldorado na priv o jakiego Marka chodzi
dzieki Fechu Nie lubię takich zagadek bez rozwiązania  szkoda strzepic ryja na pacyfka
|
|
|
Link skopiowany do schowka