a tu cos od niego : Suppose a total of $11,000 is risked by..."> a tu cos od niego : Suppose a total of $11,000 is risked by...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#716195 09/11/2006 18:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
Moimi idolami sa :

SONNY REIZNER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

a tu cos od niego :

Suppose a total of $11,000 is risked by bettors to win $10,000 on a favorite, but only $5,500 is risked by bettors to win $5,000 on the underdog...Look what happens:

If the dog wins, the book makes a profit of $6,000. (He keeps the $11,000 risked by bettors on the favorite, and pays the underdog bettors their profit of $5,000.)

If the favorite wins, the bookmaker loses $4,500. (He keeps the $5,500 risked by bettors on the underdog, and pays the favorite bettors $10,000 in winnings.)

Essentially, then, in that example, the bookmaker is risking $4,500 in order to win $6,000. In that particular case, he actually breaks even if he can win only 42.9 percent of his 'bets.' Rather than laying $110 to win $100, as is the case with sports bettors, the bookmaker is in effect laying only $75 to win $100! Those are very, very big odds in favor of the house. To the house, when bettors have risked twice as much on one side as the other, every bet is +133! In order for you and me to win $6,000 we'd have to risk $6,600 - not $4,500.

R. J. Miller <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

wiecej na ich temat :

http://www.professionalgambler.com/RJNFL.html


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> a,wy od kogo sie uczycie ?

Bonus: Unibet
#716196 09/11/2006 18:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Rafter.


Przepraszam,nie moglem sie powstrzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#716197 09/11/2006 18:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Mercedes możesz przetłumaczyć :wstyd:

#716198 11/11/2006 20:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Quote
Rafter.


Przepraszam,nie moglem sie powstrzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
RAFTER to zdecydowanie "namberłan" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> drugie miejscie to niejaki Lottogracz i jego brylantowe "ósemki" itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#716199 12/11/2006 01:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jeszcze brakuje tutaj Ekipy (Warszawskich o ile dobrze pamiętam) Matematyków.

#716200 12/11/2006 01:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
a Eugenia? tfu Eugeniusz z ustawkami? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#716201 12/11/2006 02:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Quote
Jeszcze brakuje tutaj Ekipy (Warszawskich o ile dobrze pamiętam) Matematyków.

"Gang matematykow" to tylko socjotechniczny wymysł ludzi z totoshitu. Gdyby taka grupa rzeczywiscie istniala to wcale bysmy sie o tym nie dowiedzieli a juz napewno nie z ust prezesa totoshitu ktory niby to zalił sie na ta grupe w bulwarowej prasie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#716202 12/11/2006 23:02
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Billy Walters

#716203 13/11/2006 11:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
Quote
Jeszcze brakuje tutaj Ekipy (Warszawskich o ile dobrze pamiętam) Matematyków.

"Gang matematykow" to tylko socjotechniczny wymysł ludzi z totoshitu. Gdyby taka grupa rzeczywiscie istniala to wcale bysmy sie o tym nie dowiedzieli a juz napewno nie z ust prezesa totoshitu ktory niby to zalił sie na ta grupe w bulwarowej prasie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Istniała taka grupa jeszcze jak tego forum nie było.

#716204 13/11/2006 12:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Byc moze Maciek ale na pewno nie byla to sama grupa o ktorej opowiadal prezes totoshitu bo takiej nie bylo!
Przeciez ten koleś miedzywierszami niby to nieswiadomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mowil: "Chcecie duzych wygranych to grajcie pociagi!"
Owszem od czasu do czasu taki pociag ma prawo siaść ale suma sumarum to nie jest sposob na buki. Oni doskonale o tym wiedza a w ten sposob chcieli tylko zamieszac w glowach mniej doswiadczonych graczy

#716205 13/11/2006 14:10
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Była też pewna grupa z Warszawy, której kupony nie chcieli przyjmować w centrum miasta. Nawet podstawionej osobie odmówili przyjęcia zakładu bo na kartce rozpoznali charakter pisma (oczywiście po tym już wszystko szło zupełnie incognito). W celach obstawiania grupa często też jeździła na Słowację.

Według mnie tacy ludzie powinni książkę o tym napisać.

#716206 13/11/2006 14:39
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Ta grupa o ktorej Conrad piszesz to ta sama co w bajce prezia totoshitu. Tam zdaje sie tez byl watek ze Słowacją.
Jedno podstawowe pytanie: Po co ci kolesie mieli liczyc na łaske paniusi za biurkiem skoro mogli sobie zupelnie bezstresowo puszczac kupony w necie?

Powod mogl byc tylko jeden - zawyzone kursy w toto

Wszystko ok gdyby ci kolesie puszczali single badz duble za spora kase ( co u nazienych jest abstrakcja) oni jednak grali pociagi po kilkanascie zdarzen z ogromnym AKO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Inna sprawa ze aby u naziemnych otrzymac status persona non grata nie trzeba wcale wiele. Moim zdaniem popelniaja oni duzy blad bo matematyki oszukac sie nie da i te pieniadze wczesniej czy pozniej i tak by do nich wrociły.
Ale to juz ich problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#716207 13/11/2006 15:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Moim zdaniem Rafter powinien napisac ksiazke o swojej przygodzie z hazardem na pewno milo by sie ja czytalo , bylbym jednym z pierwszych jej nabywcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#716208 13/11/2006 15:43
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
A co on takiego robił??

#716209 13/11/2006 16:05
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Gdzieś był temat z jego historią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Experto kiedyś go gdzieś tutaj wklejał więc w ramach przypomnienia może wklei jeszcze raz...

#716210 13/11/2006 16:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Wszystko ok gdyby ci kolesie puszczali single badz duble za spora kase ( co u nazienych jest abstrakcja) oni jednak grali pociagi po kilkanascie zdarzen z ogromnym AKO
uwierz mi ze kiedys nie było zadnego problemu zeby zagrac w sts czy totosyfu singla za pare tysia :-)
a co do wymienionej grupy to byli tacy kolesie faktycznie , grali zawyzone kursy i wsio , a pociagi o ktorych mowisz tez sie zdarzały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przypomne tylko wybryk miksa z laczeniem remisu (na MS w korei) z cała masa zawodnikow ze nie strzela i bramkarzy ze nie puszczą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ako z tego bylo kosmiczne i wreszcie wpadło (francja dania 0-0 o ile pamietam) .
Drugi "pociag" to rajd turcji czy cypru , podobna sytuacja j.w. , łaczenie zakladu na Win z pojedynkami do tego zwyciezcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
trzeci "pociag" to np. reguralne rozpisy na udery we francuskiej , a placili je kiedys po 2-2.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i wreszcie przyszła odpowiednia underowa kolejka i kasy z tego było od groma :-)
o tym jak totosyfek chciał wyscigi zawojowac juz nawet nie wspominam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#716211 13/11/2006 17:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
no ja tez z checia bym zobaczyl temat Raftera, moze Experto by nam z tym pomogl?
pozdrawiam

#716212 13/11/2006 17:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
a co ma pociąg wspolnego z singlem ?

Jesli mieli wiecej oplacalnych kursow to im wyzsze ako tym matematyka byla bardziej po ich stronie niz po buka ,goscie byli dla mnie guru ,popieram Conrada ze ludzie smialo mogliby o tym ksiazke napisac !!!

Nie myslcie sobie ze to jakis system mieli po prostu kiedys w naziemnych mozna sie bylo dorobic piekielnie duzych pieniedzy (patrz dzial sports insider rok 2001) ,teraz ciezko tam uzyskac kilka % od obrotu.

#716213 13/11/2006 17:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
No właśnie.Kiedyś, kiedy buki w Polsce jeszcze raczkowały.Teraz to już jest abstrakcja.

#716214 13/11/2006 17:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
po prostu kiedys w naziemnych mozna sie bylo dorobic piekielnie duzych pieniedzy
amen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1