|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
No właśnie.Kiedyś, kiedy buki w Polsce jeszcze raczkowały.Teraz to już jest abstrakcja. stad tez wspomniane wypady na słowacje byly :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
no ja tez z checia bym zobaczyl temat Raftera, moze Experto by nam z tym pomogl? pozdrawiam chyba o ten temat Wam chodzi RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" [ mecz.org] chociaz mial kilka tematow w ktorych przekazywal innym swoje teorie, w kazdym razie szkoda ze juz sie na mecz.pl nie udziela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Szczerze mowiac nigdy nie slyszalem o tej grupie o ktorej mowicie panowie , moze ktos kto ma pojecie o tym temacie przedstawic szczegolowo ten temat , sposob gry oraz cala otoczke na temat tej grupy, od samego powstania. I czy istnieje ona do dzisiaj ? [color:"blue"]w dawnych czasach rk byly takie, ze mozna bylo kroic naziemnych niesamowicie, popelniali tyle bledow ze zawodowcy wiedzieli, jak na tym zarobic TUTAJ masz o tym temat [ mecz.org] [/color]
Last edited by Experto; 13/11/2006 18:01.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,652
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,652 |
Kiedys dorwalem stronke pewnego goscia typera, juz nie pamietam skad ja mialem:)
Gosciu mieszkal w Norwegi twierdzil ze ma rozpracowane wiekszosc ukladow w ligach skandynawskich. Oczywscie potraktowalem to jako kompletna bzdure <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tym bardziej ze napisal, ze tak sie juz dorobil na bukmacherce ze stalo sie to dla niego niebezpieczne i zalozyl firme kotra czyms tam sie zajmuje.
Podal 5 meczy z lig skandynawskich gdzie beda remisy i qurwa te mecze zakoczyly sie remisami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie wiem czy go tylko zwyklu fuks a reszta to wymyslona bajka aczkolwiek jak to zobaczylem nie moglem 3 dni spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zwatpilem w otaczajaca mnie rzeczywistosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gdy chcialem na te stronke wejsc nastepnego dnia juz adres byl zlikwidowany... to mialo miejsce jakies 4 ale chyba dlugo tego nie zapomne
Sie pochwale:)
w tym roku grajac system 2 bloki po 3z5 za 200zl udalo mi sie wygral 29000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />wieszkosc z tej kasy juz wladowalem w mieszkanie ale radosc byla nieziemska:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Wszystko sie zgadza Panowie jezeli chodzi o toto i jego poczatki.
...Ale zauwazcie ze ta sprawa ujrzala swiatlo dzienne w zeszlym roku a tak jak pisze Maciek buk ten juz dawno dostrzegl swoje bledy i tak naprawde ciezko jest tam ugrac nawet te kilka % yieldu (podatek)
ja dalej zdania nie zmieniam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Rozumiem ze ta grupa o ktorej mowa wykorzystywala fakt pomylek kursowych. Czy istnieje gdzies w archiwum temat w ktorym mozna poczytac konkretne przyklady zawyzonych wowczas kursow o ktorych pislaes Experto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Czy istnieje gdzies w archiwum temat w ktorym mozna poczytac konkretne przyklady zawyzonych wowczas kursow wiekszosc kursow byla zawyzona , zwłaszcza ligi (powiedzmy) mniej popularne , a to co napisałem na poprzedniej stronie to juz były totalne babole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 0-0 za 70 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Straciłem 30 minut na przeczytanie tematu RAFTERA ale było warto hahaha. Ciekaw jestem jak potoczyły się jego dalsze losy:D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Straciłem 30 minut na przeczytanie tematu RAFTERA ale było warto hahaha. Ciekaw jestem jak potoczyły się jego dalsze losy:D Ja rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla mnie chlopina jest mistrzem piora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i bardzo, bardzo prosze o podanie linkow z jego nowszymi tematami /byly chyba takie z zeszlego lub tego roku jak dobrze pamietam/. Nie ma co jak napisze ksiazke to stoje w dniu premiery w nocy juz czatujac na otwarcie ksiegarni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Kozackie jest zwlaszcza jego podejscie do kasyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Strasznie mi go brakuje na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Rafter wracaj prosimy, czekamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Straciłem 30 minut na przeczytanie tematu RAFTERA ale było warto hahaha. Ciekaw jestem jak potoczyły się jego dalsze losy:D Tego mozemy sie tylko domyslac... - Niewykluczone ze lezy gdzies teraz na plazy w otoczeniu pieknych latynosek i nie ma po prostu czasu na tak przyziemne sprawy jak pisanie na jakims forum gdzie roi sie od noobow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
hahahaaa Przypomnialo mi sie jeszcze jak RAFTER konwersował z niejakim ARGENTYNĄ
"wiesz (do ARGENTYNY) my hazardzisci" czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Boskie to bylo:D No i te opowiesci o kasynach całego swiata - klasyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Odnosnie tego tematu RAFTERA to nie jest on obiektywny, jesli chcecie to poszukajcie jego innych postow na forum, w tamtym temacie chlopak trafil na czarna serie i progresywny dobor stawek nie pomogl...Kilka typow i OUT, tak jak napisal hazardzista z niego, bo kto tak zwieksza stawki przy przegranej?hehe
Warto przeczytac tamen temat, jak wiele sie zmienilo od tamtego czasu, jesli chodzi o stawki i strategie gry niektorych userow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Experto a ten watek z ARGENTYNA gdzies jeszcze istnieje? Wiem ze koles dostał bana ale chyba ten watek nie zostal skasowany? Nie za bardzo potrafie korzystac z tej wyszukiwarki a chetnie bym to sobie jeszcze raz przeczytal - Pomozesz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"blue"]znalazlem tez taki temat, moze tam bedzie LINK [ mecz.org] [/color]
Last edited by Experto; 13/11/2006 21:59.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Z tego co pamietam, to Argentyna byl starym hazardzista, najpierw wygral a potem przegral majatek w kasynach na calym swiecie. Czy to prawda to nie wiem... W kazdymr azie chodzilo mu o to, zeby zakazac calkowicie hazardu w Polsce, bo jest to bagnao, itp. Cos w tym stylu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Dokladnie donic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak dla mnie facet byl bardzo wiarygodny i prawde mowiac ...mam podobne zdanie .
Nie dziwie sie ze dostal tu bana .Zreszta po mojej deklaracji nie zdziwie sie jak nie bede mogl sie jutro zalogowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349 |
Przegladam foru od około 2 lat , ale poraz pierwszy raz zobaczyłem wyzej wymienione i przytoczone tematy, "Wielki finał" przeczytałem w nieco więcej niż 30 minut, ale popieram opinię jacusia że warto było. Ze swojej strony muszę jednak powiedzieć , że pomimo dramaturgi w/w tematu i tragicznego wielkiego finału z lektury tej można naprawdę wyciągnąć wiele ciekawych wskazówek. Ogólnie jest to zdecydowanie podstawowa lektura dla każdego, któ choćby raz miał styczność z bukmacherką. A teksty - chyba KULTOWE.
Pozdrawiam autora "Wielkiego finału" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
Blackhunter: niewiem czy mowimy o tym samy kolesiu, ale tez mialem dostep do typow czlowieka ktory mowil ze ma informacje o sprzedanych meczach. Oczywiscie na poczatku bylo trudno uwierzyc i zagrac grubiej, ale podal okolo 5-7 typow w tym remisy kursy 3-5 itp. wszystko powchodzilo. Niestety zaprzestal swoja dzialalnosc bo wygrane pozwolily mu na zlozenie firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Ja mialem kiedys dostep do typow goscia ktory gral tylko dokladne wyniki, kilkaset razy nic nie trafil ale jak trafil to byl tak zarobiony ze hoho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Niestety dla mnie gral progresja i ja skonczylem etap przed wieka wygrana, obszedlem sie ze smakiem i od tej chwili gram tylko pociagi za 2 zlote i jest pysznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
a ja pamietam goscia ktory zalozyl temat na mecz.pl o nazwie 'TYPY OD BOGA' podal pierwszy typ na remis w NBA, kurs chyba z 10 i byl remis... dla fanow RAFTERA kolejny temat: "Kontrola Ryzyka" (tenis) [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 205 |
może Rafter po prostu pomylił sie z powołaniem - lepiej pewnie sprawdziłby się jako spec od marketingu - kto jeszcze potrafiłby podać 6(??) typów w swoim "Private Picks" i zrobić z tego temat na 13 stron (przy kilkukrotnie mniejszym forum)...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|