Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#716215 13/11/2006 17:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
No właśnie.Kiedyś, kiedy buki w Polsce jeszcze raczkowały.Teraz to już jest abstrakcja.
stad tez wspomniane wypady na słowacje byly :-)

Bonus: Unibet
#716216 13/11/2006 17:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
no ja tez z checia bym zobaczyl temat Raftera, moze Experto by nam z tym pomogl?
pozdrawiam

chyba o ten temat Wam chodzi RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał" [mecz.org] chociaz mial kilka tematow w ktorych przekazywal innym swoje teorie, w kazdym razie szkoda ze juz sie na mecz.pl nie udziela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#716217 13/11/2006 17:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Szczerze mowiac nigdy nie slyszalem o tej grupie o ktorej mowicie panowie , moze ktos kto ma pojecie o tym temacie przedstawic szczegolowo ten
temat , sposob gry oraz cala otoczke na temat tej grupy, od samego powstania.
I czy istnieje ona do dzisiaj ?

[color:"blue"]w dawnych czasach rk byly takie, ze mozna bylo kroic naziemnych niesamowicie, popelniali tyle bledow ze zawodowcy wiedzieli, jak na tym zarobic TUTAJ masz o tym temat [mecz.org] [/color]

Last edited by Experto; 13/11/2006 18:01.
#716218 13/11/2006 18:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,652
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,652

Kiedys dorwalem stronke pewnego goscia typera, juz nie pamietam skad ja mialem:)

Gosciu mieszkal w Norwegi twierdzil ze ma rozpracowane wiekszosc ukladow w ligach skandynawskich.
Oczywscie potraktowalem to jako kompletna bzdure <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tym bardziej ze napisal, ze tak sie juz dorobil na bukmacherce ze stalo sie to dla niego niebezpieczne i zalozyl firme kotra czyms tam sie zajmuje.

Podal 5 meczy z lig skandynawskich gdzie beda remisy i qurwa te mecze zakoczyly sie remisami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie wiem czy go tylko zwyklu fuks a reszta to wymyslona bajka aczkolwiek jak to zobaczylem nie moglem 3 dni spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zwatpilem w otaczajaca mnie rzeczywistosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gdy chcialem na te stronke wejsc nastepnego dnia juz adres byl zlikwidowany...
to mialo miejsce jakies 4 ale chyba dlugo tego nie zapomne


Sie pochwale:)

w tym roku grajac system 2 bloki po 3z5 za 200zl udalo mi sie wygral 29000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />wieszkosc z tej kasy juz wladowalem w mieszkanie ale radosc byla nieziemska:)

#716219 13/11/2006 18:28
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Wszystko sie zgadza Panowie jezeli chodzi o toto i jego poczatki.

...Ale zauwazcie ze ta sprawa ujrzala swiatlo dzienne w zeszlym roku a tak jak pisze Maciek buk ten juz dawno dostrzegl swoje bledy i tak naprawde ciezko jest tam ugrac nawet te kilka % yieldu (podatek)

ja dalej zdania nie zmieniam

#716220 13/11/2006 18:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Rozumiem ze ta grupa o ktorej mowa wykorzystywala
fakt pomylek kursowych.
Czy istnieje gdzies w archiwum temat w ktorym mozna poczytac konkretne przyklady zawyzonych wowczas kursow o ktorych pislaes Experto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

#716221 13/11/2006 18:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Czy istnieje gdzies w archiwum temat w ktorym mozna poczytac konkretne przyklady zawyzonych wowczas kursow
wiekszosc kursow byla zawyzona , zwłaszcza ligi (powiedzmy) mniej popularne , a to co napisałem na poprzedniej stronie to juz były totalne babole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
0-0 za 70 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#716222 13/11/2006 19:55
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523

Straciłem 30 minut na przeczytanie tematu RAFTERA ale było warto hahaha. Ciekaw jestem jak potoczyły się jego dalsze losy:D

#716223 13/11/2006 20:19
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Quote
Straciłem 30 minut na przeczytanie tematu RAFTERA ale było warto hahaha. Ciekaw jestem jak potoczyły się jego dalsze losy:D

Ja rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla mnie chlopina jest mistrzem piora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i bardzo, bardzo prosze o podanie linkow z jego nowszymi tematami /byly chyba takie z zeszlego lub tego roku jak dobrze pamietam/. Nie ma co jak napisze ksiazke to stoje w dniu premiery w nocy juz czatujac na otwarcie ksiegarni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Kozackie jest zwlaszcza jego podejscie do kasyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Strasznie mi go brakuje na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Rafter wracaj prosimy, czekamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#716224 13/11/2006 20:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Quote
Straciłem 30 minut na przeczytanie tematu RAFTERA ale było warto hahaha. Ciekaw jestem jak potoczyły się jego dalsze losy:D


Tego mozemy sie tylko domyslac...
- Niewykluczone ze lezy gdzies teraz na plazy w otoczeniu pieknych latynosek i nie ma po prostu czasu na tak przyziemne sprawy jak pisanie na jakims forum gdzie roi sie od noobow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#716225 13/11/2006 20:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
hahahaaa
Przypomnialo mi sie jeszcze jak RAFTER konwersował z niejakim ARGENTYNĄ

"wiesz (do ARGENTYNY) my hazardzisci" czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Boskie to bylo:D No i te opowiesci o kasynach całego swiata - klasyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#716226 13/11/2006 21:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Odnosnie tego tematu RAFTERA to nie jest on obiektywny, jesli chcecie to poszukajcie jego innych postow na forum, w tamtym temacie chlopak trafil na czarna serie i progresywny dobor stawek nie pomogl...Kilka typow i OUT, tak jak napisal hazardzista z niego, bo kto tak zwieksza stawki przy przegranej?hehe

Warto przeczytac tamen temat, jak wiele sie zmienilo od tamtego czasu, jesli chodzi o stawki i strategie gry niektorych userow.

#716227 13/11/2006 21:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Experto a ten watek z ARGENTYNA gdzies jeszcze istnieje?
Wiem ze koles dostał bana ale chyba ten watek nie zostal skasowany?
Nie za bardzo potrafie korzystac z tej wyszukiwarki a chetnie bym to sobie jeszcze raz przeczytal - Pomozesz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"blue"]znalazlem tez taki temat, moze tam bedzie LINK [mecz.org] [/color]

Last edited by Experto; 13/11/2006 21:59.
#716228 13/11/2006 21:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Z tego co pamietam, to Argentyna byl starym hazardzista, najpierw wygral a potem przegral majatek w kasynach na calym swiecie. Czy to prawda to nie wiem... W kazdymr azie chodzilo mu o to, zeby zakazac calkowicie hazardu w Polsce, bo jest to bagnao, itp. Cos w tym stylu.

#716229 13/11/2006 22:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Dokladnie donic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak dla mnie facet byl bardzo wiarygodny i prawde mowiac ...mam podobne zdanie .

Nie dziwie sie ze dostal tu bana .Zreszta po mojej deklaracji nie zdziwie sie jak nie bede mogl sie jutro zalogowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#716230 13/11/2006 22:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
Przegladam foru od około 2 lat , ale poraz pierwszy raz zobaczyłem wyzej wymienione i przytoczone tematy, "Wielki finał" przeczytałem w nieco więcej niż 30 minut, ale popieram opinię jacusia że warto było.
Ze swojej strony muszę jednak powiedzieć , że pomimo dramaturgi w/w tematu i tragicznego wielkiego finału z lektury tej można naprawdę wyciągnąć wiele ciekawych wskazówek.
Ogólnie jest to zdecydowanie podstawowa lektura dla każdego, któ choćby raz miał styczność z bukmacherką.
A teksty - chyba KULTOWE.

Pozdrawiam autora "Wielkiego finału" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#716231 13/11/2006 22:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
Blackhunter: niewiem czy mowimy o tym samy kolesiu, ale tez mialem dostep do typow czlowieka ktory mowil ze ma informacje o sprzedanych meczach. Oczywiscie na poczatku bylo trudno uwierzyc i zagrac grubiej, ale podal okolo 5-7 typow w tym remisy kursy 3-5 itp. wszystko powchodzilo. Niestety zaprzestal swoja dzialalnosc bo wygrane pozwolily mu na zlozenie firmy.

#716232 13/11/2006 22:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Ja mialem kiedys dostep do typow goscia ktory gral tylko dokladne wyniki, kilkaset razy nic nie trafil ale jak trafil to byl tak zarobiony ze hoho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Niestety dla mnie gral progresja i ja skonczylem etap przed wieka wygrana, obszedlem sie ze smakiem i od tej chwili gram tylko pociagi za 2 zlote i jest pysznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#716233 13/11/2006 22:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a ja pamietam goscia ktory zalozyl temat na mecz.pl o nazwie 'TYPY OD BOGA' podal pierwszy typ na remis w NBA, kurs chyba z 10 i byl remis...

dla fanow RAFTERA kolejny temat:

"Kontrola Ryzyka" (tenis) [mecz.org]

#716234 13/11/2006 22:53
Dołączył: Aug 2006
Posty: 205
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 205
może Rafter po prostu pomylił sie z powołaniem - lepiej pewnie sprawdziłby się jako spec od marketingu - kto jeszcze potrafiłby podać 6(??) typów w swoim "Private Picks" i zrobić z tego temat na 13 stron (przy kilkukrotnie mniejszym forum)...

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1