|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Boże coś Polskę przez tak liczne wieki, otaczał blaskiem potęgi i chwały...
Cała reszta... wypierdalać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Czy ktoś ma może rozpiskę wariantów, które Polska musi spełnić aby wyjść z grupy? Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Bardziej konsekwencja chujowego nastawienia i ustawienia. Czaimy się w okopach i sami nadziewamy się na własną pikę. Nie nazwałbym tego pechową porażką oczywiście, że nie Zagrali fatalny mecz, kilka zrywów, ale będzie narracja że błędy Już się tłumaczą, że pech, szanujmy się
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tak się zastanawiam czy np taki Gumny byłby w stanie zagrać gorzej od Piszczka
Krychowiak jak dla mnie ławka w następnym meczu, dramatyczny występ i strzelona bramka nic tu nie zmienia
tak ogólnie to nie ma kogo pochwalić za ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Niestety w futbolu tak często bywa, że lepszy nie zawsze wygrywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Mecz przegrany brakiem treningów Chuj w dupę dla tego kto wybrał Soczi i taktyka z b klasy podejście skorokopów też profesjonalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
tak się zastanawiam czy np taki Gumny byłby w stanie zagrać gorzej od Piszczka
Krychowiak jak dla mnie ławka w następnym meczu, dramatyczny występ i strzelona bramka nic tu nie zmienia
tak ogólnie to nie ma kogo pochwalić za ten mecz +1 Krycha i Piszczek w tym meczu to jest największa katastrofa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
tronku ja pierdole. Senegal zagral piach ale wygrali mecz.
Mysmy zagrali 100x wiekszy piach niz Senegal.
tu nie ma dyskusji.
Punktow sie nie dostaje za to, ze sie przegralo ale ekipa przeciwna chujowo grala. Czego Ty kurwa chlopie oczekujesz. Piach zagrały obie ekipy, my na swoich błędach to przegralismy, nie odbieram czarnym wygranej. Tronku, od wczoraj oglądasz mecze? Jak czytam Twoje wpisy to ręce mi opadają. No przecież opisałem mecz, co ci tam opada chłopie. Nie jesteś w ogóle obiekt ywny i pierdolisz po 2 perłach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jebać reprezentację tylko Jaga !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
bez jaj ,bez ikry ,bez agresji ... jak pizdy Obie ekipy, gdyby to nie był PL mecz to zero emocji i poziomu tego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
tak się zastanawiam czy np taki Gumny byłby w stanie zagrać gorzej od Piszczka
Krychowiak jak dla mnie ławka w następnym meczu, dramatyczny występ i strzelona bramka nic tu nie zmienia
tak ogólnie to nie ma kogo pochwalić za ten mecz Mysle, ze po Grosiku nie ma co jezdzic. Widac, ze probowal cos w ofensie zdzialac ale nie mial z kim. Pazdan raczej tez na letki plusik. Reszta do wyjebania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tak się zastanawiam czy np taki Gumny byłby w stanie zagrać gorzej od Piszczka
Krychowiak jak dla mnie ławka w następnym meczu, dramatyczny występ i strzelona bramka nic tu nie zmienia
tak ogólnie to nie ma kogo pochwalić za ten mecz koper pod nosem narobił wiatru
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Najgorsze, że najbardziej zawiedli ci co powinni być filarami. Piszczu, Krycha, Robert
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
tak się zastanawiam czy np taki Gumny byłby w stanie zagrać gorzej od Piszczka
Krychowiak jak dla mnie ławka w następnym meczu, dramatyczny występ i strzelona bramka nic tu nie zmienia
tak ogólnie to nie ma kogo pochwalić za ten mecz Jeden się znajdzie Pazdan.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
Bardziej konsekwencja chujowego nastawienia i ustawienia. Czaimy się w okopach i sami nadziewamy się na własną pikę. Nie nazwałbym tego pechową porażką przebieg meczu był na 0:0, rykoszet i jakaś dziwna akcja na 2:0 dla Senegalu, który też nie miał żadnego pomysłu na wygranie tego meczu, więc jednak pozostanę przy zdaniu, że bardzo pechowa porażka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Salah w pierwszym składzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Porazka sama w sobie z senegalem mnie nie dziwi.Dziwi mnie porazka z tak chujowym senegalem
Wygladalo jak w Korei 2002
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Jebać reprezentację tylko Jaga !!!! zaczyna się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Salah w pierwszym składzie biczyk juz podawał skład ban do 20.00 Biszop wiesz co masz robić
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|