|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a tam Błaszczu
niech mi ktoś wytłumaczy co robi Peszko na tym mundialu? (oprócz legendarnej atmosfery)
38 mln ludzi w kraju i zabrać na tak ważną imprezę piłkarskiego kmiota to jest dopiero skandal
na boisku dają dupy obaj skrzydłowi a tu nie ma kogo wpuścić i trzeba się ratować bocznymi obrońcami
od początku mi się Nawałka nie podobał ale za to powołanie to bym go kurwa zwolnił w trybie natychmiastowym
są pewne granice których przekraczać nie wypada
równie dobrze mógł zamiast Peszki powołać Wójcika z Ani Mru-Mru
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Trener Senegalu przed meczem obrona Polski to najgorsza formacja i to jest nasza szansa tracą zdecydownie za dużo goli więc musimy podejść blisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Bednarek, 2 meczy i 2 bramy zawalone, ale dobry mecz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
no własnie Bitek dlatego na konferencji powinien ktoś zadać to pytanie a nie lizanie się po fiutach ala Kurowski
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi losowanie chyba dobre? Dobre... Patrząc na ranking klubowy to dobre, ale Polska też dużo wyżej od Senegalu.  Wszystko wyjdzie w praniu. Plus jest taki, że odpadnięcie w 1 rundzie LM, daje Legii wolny los w 2 rundzie LE, a w następnej byłaby rozstawiona.  Na tę chwilę trudno o ocenę, bo Cork jest liderem i są w środku sezonu, a Legia dopiero zaczęła przygotowania. Ale bądźmy poważni, jak się chce w Europie być średniakiem, to takich Iroli trzeba pokonywać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Bednarek, 2 meczy i 2 bramy zawalone, ale dobry mecz... Ale to nie do końca jego gol. Co najwyżej 1/3.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Trener Senegalu przed meczem obrona Polski to najgorsza formacja i to jest nasza szansa tracą zdecydownie za dużo goli więc musimy podejść blisko  a nie podeszli... i co? a mimo tego wygrali, więc to zwykłe pierdolenie trenera
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A co do Peszki to zgoda. Ale to się łatwo pisze. Ciekawe czy ktoś z Was musiał z roboty kogoś wyjebac z kim pracował 10 lat. Ciężko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Bednarek, 2 meczy i 2 bramy zawalone, ale dobry mecz... Ale to nie do końca jego gol. Co najwyżej 1/3. Krychowiak wpierdolił na minę, a syn bezdomnego wybrał się na zapiekankę bez portfela.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Trener Senegalu przed meczem obrona Polski to najgorsza formacja i to jest nasza szansa tracą zdecydownie za dużo goli więc musimy podejść blisko  a nie podeszli... i co? a mimo tego wygrali, więc to zwykłe pierdolenie trenera Ty chyba inny mecz wiedziałeś chłopie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Peszko przydupas Lewego przecież to już tyle razy było pisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Bednarek, 2 meczy i 2 bramy zawalone, ale dobry mecz... Ale to nie do końca jego gol. Co najwyżej 1/3. Krychowiak wpierdolił na minę, a syn bezdomnego wybrał się na zapiekankę bez portfela.  dobry tekst
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
i co Lewy by się obraził i nie zagrał jakby Peszko nie pojechał ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
A co do Peszki to zgoda. Ale to się łatwo pisze. Ciekawe czy ktoś z Was musiał z roboty kogoś wyjebac z kim pracował 10 lat. Ciężko. zgadza się jak zwalniasz kogoś kto ledwo wiąże koniec z koncem to jest quincy drużyna narodowa nie Rataj Paszowice
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,792 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,792 Likes: 10 |
co za debile hahahhahahahaa Ssaczu...sam jesteś...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jak dla mnie drugi gol bardziej obciąża Krychowiaka niż Bednarka
tak samo jak przy pierwszym nie wina Cionka, tylko Piszczka
co by nie było, z tak komicznym blokiem obronnym + miłośnikiem futek w "życiowej" formie, ze dwie od Kolumbii przyjmiemy na luzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Na takim turnieju nie można takich błędów popełniać obsrana zbroja u wszystkich plus brak kondycji świeżości
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
nie ma to jak sparing z litwa 4-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
ale jak Bednarek może patrzeć na sędziego i reakcje ma kurwa grać póki nie przerwie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|