|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Kiedy następny mecz Polaków? niedziela Dziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
mecz w niedzielę o 20:00 a w poniedziałek do pracy dopiero na 22:00 to wróży tylko jedno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tak Józek, napisz jeszcze qrwa że Peszko bardziej zasłużył na powołanie niż Szymański z Legii albo Kądzior z Górnika  nie ma co gówna nazywać cukierkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
powołanie Peszki to jest gruba przesada
zły przykład dla tych co już są w kadrze i jeszcze gorszy dla tych co dopiero do niej pukają
nie musisz się starać i grać dobrze - wystarczy, że będziesz robił atmosferę co to znaczy robic atmosfere w grupie 23 chlopa? Opierdala gały? Podciera rowy? Robi za blazna? Nawalka jest sam sobie winny. Wzial Peszke, Jedrzejczyka a jak trzeba robic zmiany to strach spojrzec na lawke bo wie ze tak nikogo zdolnego do gry nie ma. Kurwa Szymanski, Zurkowski wydymani straszliwie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
błedy trzeba wytykać Józefie od tego jest forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ssaczu mnie nie pytaj co to znaczy
dla mnie powołanie Peszki to jest pierdolony skandal i tyle w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Jozef ze swoja Grazyna spiewali na bacznosc po meczu: Polacy nic sie nie stalo... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Józef to powiedz swoje zdanie Ja na to wszystko patrzę z innej perspektywy. Sam uprawialem sport, ponad 15lat na jakimś tam poziomie 2.liga(max) i po prostu krew mnie zalewa jak widzę te wszystkie pomyje wylewane po meczu. To jest porażka tych chłopaków i to oni są najbardziej zawiedzeni. Naprawdę myślicie, że gdzieś odpuscili, specjalnie coś zawalili, nie dali z siebie maxa ? To impreza sportowa ich życia! Rozumiecie to w ogóle ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Zajebista realizacja mundialu w BBC
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
Dziwne, że Mila się Nie załapał. Tak samo zasłużył jak peszkin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Na konferencji prasowej, po tym jak w "Bildzie" pojawił się artykuł informujący, że Lewandowski przekazał szefom Bayernu, że chce odejść z Monachium, Lewandowski powiedział, że jego to nie interesuje, nie myśli o transferze i skupia się na mistrzostwach. Ale to była tylko śpiewka pod publiczkę. Takie mówienie, które ma uspokoić tych, którzy się nie znają na piłce. Ci, którzy się znają, wiedzą, że coś takiego zostaje w głowie. Moment ogłoszenia takich rzeczy, że chce odejść z Bayernu, po przegranych półfinałach Ligi Mistrzów, przed mistrzostwami świata, był fatalny. Nie wiem, kto mu doradza, nie wiem, czy Pini Zahavi się z nim konsultował. Lewandowski mówi, że nie, ale faktem jest, że gdy Cezary Kucharski był jego menedżerem, robił jakieś błędy, ale takiego strzału w stopę jeszcze nie zaliczył. Lewandowski z Senegalem nie był liderem, którym był przez eliminacje. Przez dwa lata był siłą tej reprezentacji. Teraz nie potrafił scalić zespołu i mamy efekt w postaci wyniku 1:2 z Senegalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Józef to powiedz swoje zdanie Ja na to wszystko patrzę z innej perspektywy. Sam uprawialem sport, ponad 15lat na jakimś tam poziomie 2.liga(max) i po prostu krew mnie zalewa jak widzę te wszystkie pomyje wylewane po meczu. To jest porażka tych chłopaków i to oni są najbardziej zawiedzeni. Naprawdę myślicie, że gdzieś odpuscili, specjalnie coś zawalili, nie dali z siebie maxa ? To impreza sportowa ich życia! Rozumiecie to w ogóle ? Ale to nie jest forum sportowe Stad reakcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Józef to powiedz swoje zdanie Ja na to wszystko patrzę z innej perspektywy. Sam uprawialem sport, ponad 15lat na jakimś tam poziomie 2.liga(max) i po prostu krew mnie zalewa jak widzę te wszystkie pomyje wylewane po meczu. To jest porażka tych chłopaków i to oni są najbardziej zawiedzeni. Naprawdę myślicie, że gdzieś odpuscili, specjalnie coś zawalili, nie dali z siebie maxa ? To impreza sportowa ich życia! Rozumiecie to w ogóle ? Jóżku! Ale oni nie piszą o tym, a bardziej o powołaniach itp. Czy o braku zmian takich, a nie innych. Nikt tam nie odpuścił, czy nie chciał biec na 100 %, a to że ludzie się denerwują świadczy tylko, że rzeczywiście przejmują się losami kadry! O! ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jakie pomyje do chuja pana?
co mamy pisać, że Krychowiak i Błaszczykowski zagrali mecz życia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
po 6 msc na emigracji nawet Szydło atrakcyjna ![[Linked Image from wykop.pl]](https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_FufccbrWNs7RiBflvPrw0FjCflI6aZy6.gif) Boję się zapytać kto może być dla pacyfka atrakcyjny po kilkunastu latach... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371 |
Józef to powiedz swoje zdanie Ja na to wszystko patrzę z innej perspektywy. Sam uprawialem sport, ponad 15lat na jakimś tam poziomie 2.liga(max) i po prostu krew mnie zalewa jak widzę te wszystkie pomyje wylewane po meczu. To jest porażka tych chłopaków i to oni są najbardziej zawiedzeni. Naprawdę myślicie, że gdzieś odpuscili, specjalnie coś zawalili, nie dali z siebie maxa ? To impreza sportowa ich życia! Rozumiecie to w ogóle ? ale to były mega babole więc nie ma tu czego chwalić a czy to nie jest impreza sportowa naszego życia? dali dupy i tyle a wszelkie pisanie, że nie rozumiemy ich... no cóż ja ich nie rozumiem ale to nie zmienia faktu, że zagrali fatalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Kadra 23-osobowa to nie jest to samo co 23 najlepszych piłkarzy danego kraju.
Kto tego nie rozumie, nie rozumie sportów drużynowych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
jakie pomyje do chuja pana?
co mamy pisać, że Krychowiak i Błaszczykowski zagrali mecz życia? Tak właściwie to zagrali: Krychowiak jedyna bramka w życiu na Mundialu Błaszczykowski 100-ny mecz w reprezentacji Polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Dobry rower jak na tę cenę, nawet bardzo dobry -> http://www.unibike.pl/argon.html ![[Linked Image from sprint-rowery.pl]](https://sprint-rowery.pl/media/catalog/product/cache/8877c72a8d56c8d6f173e22c3fd72c69/r/o/rower-szosowy-unibike-argon-2017.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Kadra 23-osobowa to nie jest to samo co 23 najlepszych piłkarzy danego kraju.
Kto tego nie rozumie, nie rozumie sportów drużynowych To odnośnie powołań
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|