Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 98 z 120 1 2 96 97 98 99 100 119 120
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Master.com back
Kiedy następny mecz Polaków?

niedziela

Dziękuję

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
mecz w niedzielę o 20:00 a w poniedziałek do pracy dopiero na 22:00

to wróży tylko jedno laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
tak Józek, napisz jeszcze qrwa że Peszko bardziej zasłużył na powołanie niż Szymański z Legii albo Kądzior z Górnika smile

nie ma co gówna nazywać cukierkiem

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by bitnap
powołanie Peszki to jest gruba przesada

zły przykład dla tych co już są w kadrze i jeszcze gorszy dla tych co dopiero do niej pukają

nie musisz się starać i grać dobrze - wystarczy, że będziesz robił atmosferę


co to znaczy robic atmosfere w grupie 23 chlopa?

Opierdala gały? Podciera rowy? Robi za blazna?

Nawalka jest sam sobie winny. Wzial Peszke, Jedrzejczyka a jak trzeba robic zmiany to strach spojrzec na lawke bo wie ze tak nikogo zdolnego do gry nie ma.

Kurwa Szymanski, Zurkowski wydymani straszliwie.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
błedy trzeba wytykać Józefie od tego jest forum


Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ssaczu mnie nie pytaj co to znaczy

dla mnie powołanie Peszki to jest pierdolony skandal i tyle w temacie

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Jozef ze swoja Grazyna spiewali na bacznosc po meczu: Polacy nic sie nie stalo...

smile

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by Kretol
Józef to powiedz swoje zdanie

Ja na to wszystko patrzę z innej perspektywy. Sam uprawialem sport, ponad 15lat na jakimś tam poziomie 2.liga(max) i po prostu krew mnie zalewa jak widzę te wszystkie pomyje wylewane po meczu.

To jest porażka tych chłopaków i to oni są najbardziej zawiedzeni.
Naprawdę myślicie, że gdzieś odpuscili, specjalnie coś zawalili, nie dali z siebie maxa ?
To impreza sportowa ich życia! Rozumiecie to w ogóle ?


Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Zajebista realizacja mundialu w BBC

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Dziwne, że Mila się Nie załapał. Tak samo zasłużył jak peszkin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Na konferencji prasowej, po tym jak w "Bildzie" pojawił się artykuł informujący, że Lewandowski przekazał szefom Bayernu, że chce odejść z Monachium, Lewandowski powiedział, że jego to nie interesuje, nie myśli o transferze i skupia się na mistrzostwach. Ale to była tylko śpiewka pod publiczkę. Takie mówienie, które ma uspokoić tych, którzy się nie znają na piłce. Ci, którzy się znają, wiedzą, że coś takiego zostaje w głowie. Moment ogłoszenia takich rzeczy, że chce odejść z Bayernu, po przegranych półfinałach Ligi Mistrzów, przed mistrzostwami świata, był fatalny. Nie wiem, kto mu doradza, nie wiem, czy Pini Zahavi się z nim konsultował. Lewandowski mówi, że nie, ale faktem jest, że gdy Cezary Kucharski był jego menedżerem, robił jakieś błędy, ale takiego strzału w stopę jeszcze nie zaliczył. Lewandowski z Senegalem nie był liderem, którym był przez eliminacje. Przez dwa lata był siłą tej reprezentacji. Teraz nie potrafił scalić zespołu i mamy efekt w postaci wyniku 1:2 z Senegalem.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by Kretol
Józef to powiedz swoje zdanie

Ja na to wszystko patrzę z innej perspektywy. Sam uprawialem sport, ponad 15lat na jakimś tam poziomie 2.liga(max) i po prostu krew mnie zalewa jak widzę te wszystkie pomyje wylewane po meczu.

To jest porażka tych chłopaków i to oni są najbardziej zawiedzeni.
Naprawdę myślicie, że gdzieś odpuscili, specjalnie coś zawalili, nie dali z siebie maxa ?
To impreza sportowa ich życia! Rozumiecie to w ogóle ?

Ale to nie jest forum sportowe
Stad reakcje

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by Kretol
Józef to powiedz swoje zdanie

Ja na to wszystko patrzę z innej perspektywy. Sam uprawialem sport, ponad 15lat na jakimś tam poziomie 2.liga(max) i po prostu krew mnie zalewa jak widzę te wszystkie pomyje wylewane po meczu.

To jest porażka tych chłopaków i to oni są najbardziej zawiedzeni.
Naprawdę myślicie, że gdzieś odpuscili, specjalnie coś zawalili, nie dali z siebie maxa ?
To impreza sportowa ich życia! Rozumiecie to w ogóle ?

Jóżku! Ale oni nie piszą o tym, a bardziej o powołaniach itp. Czy o braku zmian takich, a nie innych. Nikt tam nie odpuścił, czy nie chciał biec na 100 %, a to że ludzie się denerwują świadczy tylko, że rzeczywiście przejmują się losami kadry!

O! ;-))

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
jakie pomyje do chuja pana?

co mamy pisać, że Krychowiak i Błaszczykowski zagrali mecz życia?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by pacyfista
po 6 msc na emigracji nawet Szydło atrakcyjna

[Linked Image from wykop.pl]

Boję się zapytać kto może być dla pacyfka atrakcyjny po kilkunastu latach... wink

Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by Kretol
Józef to powiedz swoje zdanie

Ja na to wszystko patrzę z innej perspektywy. Sam uprawialem sport, ponad 15lat na jakimś tam poziomie 2.liga(max) i po prostu krew mnie zalewa jak widzę te wszystkie pomyje wylewane po meczu.

To jest porażka tych chłopaków i to oni są najbardziej zawiedzeni.
Naprawdę myślicie, że gdzieś odpuscili, specjalnie coś zawalili, nie dali z siebie maxa ?
To impreza sportowa ich życia! Rozumiecie to w ogóle ?
ale to były mega babole więc nie ma tu czego chwalić a czy to nie jest impreza sportowa naszego życia? dali dupy i tyle a wszelkie pisanie, że nie rozumiemy ich... no cóż ja ich nie rozumiem ale to nie zmienia faktu, że zagrali fatalnie

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Kadra 23-osobowa to nie jest to samo co 23 najlepszych piłkarzy danego kraju.

Kto tego nie rozumie, nie rozumie sportów drużynowych

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by bitnap
jakie pomyje do chuja pana?

co mamy pisać, że Krychowiak i Błaszczykowski zagrali mecz życia?

Tak właściwie to zagrali:
Krychowiak jedyna bramka w życiu na Mundialu
Błaszczykowski 100-ny mecz w reprezentacji Polski

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Dobry rower jak na tę cenę, nawet bardzo dobry -> http://www.unibike.pl/argon.html


[Linked Image from sprint-rowery.pl]

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by Józef Małolepszy
Kadra 23-osobowa to nie jest to samo co 23 najlepszych piłkarzy danego kraju.

Kto tego nie rozumie, nie rozumie sportów drużynowych

To odnośnie powołań

Strona 98 z 120 1 2 96 97 98 99 100 119 120

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1