Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 124 1 2 36 37 38 39 40 123 124
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
To niezły amator

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Bebeto co na jutro/dziś pobierasz?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
W Polsce też się bawią. Najgorsi są ludzie którzy w dupie byli i dostaną ż jakiegoś powodu wyjazd do 5* hotelu lub do miejsc które na to zasługują. Ale ż pewnych powodów nie mogą mieć.

Do dziś kierowcy ż Golebiowskiego będą i pewnie to robią opowiadać żarty i tym jak weszło 500+.taka jest prawda chamstwo Polaków i brak jakiej kolwiek oglądy może zniknie za 30-40 lat

W kawalach zartach memach nie ma niestety grosza przesady.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Taka jest prawda .przykro mi Polacy to w ogromnej mierze chwmstwo i nic więcej


Debile będą zapierdalac o 5 rano nad morze by rozstawać szałas w Pl

Jakby wzięli że sobą do samolotu to to samo zrobiłby wina początku Hiszpanii


Nie wierzycie ? Pojedzcie. Pierwsi do leżaków i parasol i. Przychodzi bambo i mów i ile kosztują i wtedy co ? Polacy znikają z takich miejsc i się okopuja. Wiem żałosne ale dokladnie tak jest.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
nie zapomnę sytuacji na Cyprze
w hotelu dużo kacapów i angoli
na kolacji był specjalnie wydzielony kucharz który piekł naleśniki, na blachę wchodziło mu około 8 naleśników i trzeba było czekać 5-6 minut żeby je przygotował
z racji tego że była kolejka to każdy kto podchodził brał po jednym naleśniku no ale podszedł Polak i zabrał wszystkie jednorazowo na talerz mając w dupie ludzi czekających w kolejce.
najlepsze jest to że wszystkich nie potrafił zjeść i połowę naleśników zostawił na talerzu

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Vitolo toast

Wczoraj nie było notowania, a Rafał byłby bezapelacyjnie liderem klasyfikacji

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Rafał jak się loguje to nie po to żeby zajmować inne miejsce niż 1 smile

Dzień dobry

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by rafal08
Taka jest prawda .przykro mi Polacy to w ogromnej mierze chwmstwo i nic więcej


Debile będą zapierdalac o 5 rano nad morze by rozstawać szałas w Pl

Jakby wzięli że sobą do samolotu to to samo zrobiłby wina początku Hiszpanii


Nie wierzycie ? Pojedzcie. Pierwsi do leżaków i parasol i. Przychodzi bambo i mów i ile kosztują i wtedy co ? Polacy znikają z takich miejsc i się okopuja. Wiem żałosne ale dokladnie tak jest.

Tak, ale to też wina innych krajów. Bo to one powybijały nam szlachtę i inteligencję w różnych okresach historii. I tak zostało w zdecydowanej większości chamstwo i pospólstwo, które dodatkowo bardziej się rozmnaża i panoszy.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Kibic Senegalu w Rosji

https://streamable.com/i6cse

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Tych spierdoleńców na tvp sport, to się nie da słuchać frown

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Bardzo fajne mecze dziś. Wielkie czarne Peru!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
dość zagadkowy wpis Kylo...

witam serdecznie piwo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Witam

[Linked Image from 78.media.tumblr.com]

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by W8inG4DeatH
Tak, ale to też wina innych krajów. Bo to one powybijały nam szlachtę i inteligencję w różnych okresach historii. I tak zostało w zdecydowanej większości chamstwo i pospólstwo, które dodatkowo bardziej się rozmnaża i panoszy.

Temat rzeka.
Oczywiście masz dużo racji, ale to że tak się stało, w głównej mierze spowodowane było słabością państwa.
Były czasy że Polska była europejską potęgą.

Liberum veto spowodowało ukształtowanie się zachowań i postaw dążących do osiągania korzyści własnych kosztem dobra państwa.

Chłopi odrabiali pańszczyznę i pracowali na ziemiach szlacheckich za talony do realizacji w gospodach i karczmach zależnych od możnych.
W związku z tym dużo pili.
A później po pijaku płodzili.

Najazd szwedzki ludzie kojarzą głównie z filmem " Potop".
Ale nie wiedzą o tym, że Szwedzi spustoszyli Polskę demograficznie i materialnie w sposób dużo większy niż to uczyniła II Wojna Światowa.

A państwo słabe ekonomicznie, mające ciągle skłócone elity, jest zawsze łatwym kąskiem dla sąsiadów, biorąc również pod uwagę położenie geograficzne.

Później to już w głównej mierze pokłosie poprzednich uwarunkowań.

Ale to temat rzeka i można by polemizować bez końca, a tu mamy forum bukmacherskie i rządnych zarobku inwestorów. smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Śmiech,śmiechem ale tyle razy ile bylo mi wstyd za Polakow zagranica to sie w głowie nie miesci

Zeby wszystkie historie opisac to dnia by brakło


Przychodzi 2 oszołomow, dziunia i 2 dzieci do pełnej restauracji. Siadaja , dzieci oczywiscie biegaja jakby dopiero im Duracelle doładowali. Zamawiaja łamanym polsko angielsko łacińskim gdzie w Chorwacji w sporej ilosci knajp normalnie Polski jest zrozumiały . Zamowili oczywiscie drąc sie na cała sale. I kurwa na koniec Bedzie kecup do tych frytkow i tak z 4 razy za kelnerem ,ktory szedł do barku. Pozniej to juz w ogole brak słów

W innej knajpie podobna sytuacja. Przyszedł podobny zestaw , siadł w miare blisko, dra te ryje. Przyszła para a ze nie bylo stolikow siadla blisko nich . Gadaja po niemieku, my po angielsku zeby sie przypadkiem nie chcieli integrowac. Kolejna zajebista cecha . Jak ktos mowi w Twoim jezyku na pewno chce byc Twoim nowym znajomym najlepiej przez cały pobyt laugh laugh . Szybko poszli bo oczywiscie podstawa jedzenia były frytki z kecupem. To tez ciekawa moda laugh i typowo Chorwackie jedzenie. Okazało sie ze gadajacy po Niemiecku byli Polakami i to bardzo fajnymi osobami a nie mowili po polsku z tych samych wzgledow.

Ale czego wymagac. Wynajmowalismy 2-3 lata temu całkiem normalnemu gosciowi jeden z lokali. Kurtuazyjne pytanie przy jakiejs okazji . Gdzie na wakacje? No my to do Chorwacji jedziemy pierwszy raz . A no to super. No spoko bedzie, zgrzewke konserw juz kupiłem i dwie zgrzewki piwa . I chuj zatkało mnie , nie pamietam co odpowiedziałem.Ceny w Chorwacji nizsze lub takie same jak w PL byly

Jeszze lepsze jaja byly we Francji i Hiszpanii ale nie chce mi sie juz pisac .Chociaz Hiszpania ma ogromny plus . Czym dalej od granicy z Francja tym mniej slyszysz naszego jezyka, a od polowy nie liczac Costa del Sol nie slyszysz go w ogole

Sandały + skarpetki niestety nie jest to tylko żart laugh

Wiadomo trafiaja sie normalni ludzie ale w porownaniu do calosci to zadko kiedy

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Pacyfek z Grażynką też raz wybrali się na zagraniczne wakacje. Po tym przykrym incydencie tylko Mrzeżyno i ślepa mewa.

[Linked Image from memegenerator.net]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by akagi
Originally Posted by W8inG4DeatH
Tak, ale to też wina innych krajów. Bo to one powybijały nam szlachtę i inteligencję w różnych okresach historii. I tak zostało w zdecydowanej większości chamstwo i pospólstwo, które dodatkowo bardziej się rozmnaża i panoszy.

Temat rzeka.
Oczywiście masz dużo racji, ale to że tak się stało, w głównej mierze spowodowane było słabością państwa.
Były czasy że Polska była europejską potęgą.

Liberum veto spowodowało ukształtowanie się zachowań i postaw dążących do osiągania korzyści własnych kosztem dobra państwa.

Chłopi odrabiali pańszczyznę i pracowali na ziemiach szlacheckich za talony do realizacji w gospodach i karczmach zależnych od możnych.
W związku z tym dużo pili.
A później po pijaku płodzili.

Najazd szwedzki ludzie kojarzą głównie z filmem " Potop".
Ale nie wiedzą o tym, że Szwedzi spustoszyli Polskę demograficznie i materialnie w sposób dużo większy niż to uczyniła II Wojna Światowa.

A państwo słabe ekonomicznie, mające ciągle skłócone elity, jest zawsze łatwym kąskiem dla sąsiadów, biorąc również pod uwagę położenie geograficzne.

Później to już w głównej mierze pokłosie poprzednich uwarunkowań.

Ale to temat rzeka i można by polemizować bez końca, a tu mamy forum bukmacherskie i rządnych zarobku inwestorów. smile



brawo Akagi, ładnie narysowany szkic historyczno-społeczny. Dodaj do tego sprowadzenie Chazarów do handlowania, po paru wiekach nadanie im praw politycznych (własne sejmiki), wszędzie w Europie ich wyrzucano i byli podludźmi bez praw a w Polszy ładnie się rozwijali. Nie mówiąc o rozpijaniu chłopów, pożyczkach i w konsekwencji odbieraniu ziemi. Na początku XX wieku były takie powiaty gdzie procent areałów w żydowskich rękach dochodził do 70-80%

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
ja uważam, że sandały i skarpetki to taki stereotypowy wizerunek, kłujący w oczy, tylko w przypadku Rodaków..
widywałem przedstawicieli wielu innych narodów, dzierżących na stopach, obleczonych w skarpety, tenże własnie rodzaj nabutnika..

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by akagi
Originally Posted by W8inG4DeatH
Tak, ale to też wina innych krajów. Bo to one powybijały nam szlachtę i inteligencję w różnych okresach historii. I tak zostało w zdecydowanej większości chamstwo i pospólstwo, które dodatkowo bardziej się rozmnaża i panoszy.

Temat rzeka.
Oczywiście masz dużo racji, ale to że tak się stało, w głównej mierze spowodowane było słabością państwa.
Były czasy że Polska była europejską potęgą.

Liberum veto spowodowało ukształtowanie się zachowań i postaw dążących do osiągania korzyści własnych kosztem dobra państwa.

Chłopi odrabiali pańszczyznę i pracowali na ziemiach szlacheckich za talony do realizacji w gospodach i karczmach zależnych od możnych.
W związku z tym dużo pili.
A później po pijaku płodzili.

Najazd szwedzki ludzie kojarzą głównie z filmem " Potop".
Ale nie wiedzą o tym, że Szwedzi spustoszyli Polskę demograficznie i materialnie w sposób dużo większy niż to uczyniła II Wojna Światowa.

A państwo słabe ekonomicznie, mające ciągle skłócone elity, jest zawsze łatwym kąskiem dla sąsiadów, biorąc również pod uwagę położenie geograficzne.

Później to już w głównej mierze pokłosie poprzednich uwarunkowań.

Ale to temat rzeka i można by polemizować bez końca, a tu mamy forum bukmacherskie i rządnych zarobku inwestorów. smile



brawo Akagi, ładnie narysowany szkic historyczno-społeczny. Dodaj do tego sprowadzenie Chazarów do handlowania, po paru wiekach nadanie im praw politycznych (własne sejmiki), wszędzie w Europie ich wyrzucano i byli podludźmi bez praw a w Polszy ładnie się rozwijali. Nie mówiąc o rozpijaniu chłopów, pożyczkach i w konsekwencji odbieraniu ziemi. Na początku XX wieku były takie powiaty gdzie procent areałów w żydowskich rękach dochodził do 70-80%
piwo

Strona 38 z 124 1 2 36 37 38 39 40 123 124

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1