|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bebeto co na jutro/dziś pobierasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
W Polsce też się bawią. Najgorsi są ludzie którzy w dupie byli i dostaną ż jakiegoś powodu wyjazd do 5* hotelu lub do miejsc które na to zasługują. Ale ż pewnych powodów nie mogą mieć.
Do dziś kierowcy ż Golebiowskiego będą i pewnie to robią opowiadać żarty i tym jak weszło 500+.taka jest prawda chamstwo Polaków i brak jakiej kolwiek oglądy może zniknie za 30-40 lat
W kawalach zartach memach nie ma niestety grosza przesady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Taka jest prawda .przykro mi Polacy to w ogromnej mierze chwmstwo i nic więcej
Debile będą zapierdalac o 5 rano nad morze by rozstawać szałas w Pl
Jakby wzięli że sobą do samolotu to to samo zrobiłby wina początku Hiszpanii
Nie wierzycie ? Pojedzcie. Pierwsi do leżaków i parasol i. Przychodzi bambo i mów i ile kosztują i wtedy co ? Polacy znikają z takich miejsc i się okopuja. Wiem żałosne ale dokladnie tak jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
nie zapomnę sytuacji na Cyprze w hotelu dużo kacapów i angoli na kolacji był specjalnie wydzielony kucharz który piekł naleśniki, na blachę wchodziło mu około 8 naleśników i trzeba było czekać 5-6 minut żeby je przygotował z racji tego że była kolejka to każdy kto podchodził brał po jednym naleśniku no ale podszedł Polak i zabrał wszystkie jednorazowo na talerz mając w dupie ludzi czekających w kolejce. najlepsze jest to że wszystkich nie potrafił zjeść i połowę naleśników zostawił na talerzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  Wczoraj nie było notowania, a Rafał byłby bezapelacyjnie liderem klasyfikacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Rafał jak się loguje to nie po to żeby zajmować inne miejsce niż 1  Dzień dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Taka jest prawda .przykro mi Polacy to w ogromnej mierze chwmstwo i nic więcej
Debile będą zapierdalac o 5 rano nad morze by rozstawać szałas w Pl
Jakby wzięli że sobą do samolotu to to samo zrobiłby wina początku Hiszpanii
Nie wierzycie ? Pojedzcie. Pierwsi do leżaków i parasol i. Przychodzi bambo i mów i ile kosztują i wtedy co ? Polacy znikają z takich miejsc i się okopuja. Wiem żałosne ale dokladnie tak jest. Tak, ale to też wina innych krajów. Bo to one powybijały nam szlachtę i inteligencję w różnych okresach historii. I tak zostało w zdecydowanej większości chamstwo i pospólstwo, które dodatkowo bardziej się rozmnaża i panoszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Tych spierdoleńców na tvp sport, to się nie da słuchać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Bardzo fajne mecze dziś. Wielkie czarne Peru!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
dość zagadkowy wpis Kylo... witam serdecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Witam ![[Linked Image from 78.media.tumblr.com]](https://78.media.tumblr.com/d5ea99fb5ce685e6b1793d1af7510d62/tumblr_pahn11BjfR1w7bywyo1_500.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak, ale to też wina innych krajów. Bo to one powybijały nam szlachtę i inteligencję w różnych okresach historii. I tak zostało w zdecydowanej większości chamstwo i pospólstwo, które dodatkowo bardziej się rozmnaża i panoszy. Temat rzeka. Oczywiście masz dużo racji, ale to że tak się stało, w głównej mierze spowodowane było słabością państwa. Były czasy że Polska była europejską potęgą. Liberum veto spowodowało ukształtowanie się zachowań i postaw dążących do osiągania korzyści własnych kosztem dobra państwa. Chłopi odrabiali pańszczyznę i pracowali na ziemiach szlacheckich za talony do realizacji w gospodach i karczmach zależnych od możnych. W związku z tym dużo pili. A później po pijaku płodzili. Najazd szwedzki ludzie kojarzą głównie z filmem " Potop". Ale nie wiedzą o tym, że Szwedzi spustoszyli Polskę demograficznie i materialnie w sposób dużo większy niż to uczyniła II Wojna Światowa. A państwo słabe ekonomicznie, mające ciągle skłócone elity, jest zawsze łatwym kąskiem dla sąsiadów, biorąc również pod uwagę położenie geograficzne. Później to już w głównej mierze pokłosie poprzednich uwarunkowań. Ale to temat rzeka i można by polemizować bez końca, a tu mamy forum bukmacherskie i rządnych zarobku inwestorów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Śmiech,śmiechem ale tyle razy ile bylo mi wstyd za Polakow zagranica to sie w głowie nie miesci Zeby wszystkie historie opisac to dnia by brakło Przychodzi 2 oszołomow, dziunia i 2 dzieci do pełnej restauracji. Siadaja , dzieci oczywiscie biegaja jakby dopiero im Duracelle doładowali. Zamawiaja łamanym polsko angielsko łacińskim gdzie w Chorwacji w sporej ilosci knajp normalnie Polski jest zrozumiały . Zamowili oczywiscie drąc sie na cała sale. I kurwa na koniec Bedzie kecup do tych frytkow i tak z 4 razy za kelnerem ,ktory szedł do barku. Pozniej to juz w ogole brak słów W innej knajpie podobna sytuacja. Przyszedł podobny zestaw , siadł w miare blisko, dra te ryje. Przyszła para a ze nie bylo stolikow siadla blisko nich . Gadaja po niemieku, my po angielsku zeby sie przypadkiem nie chcieli integrowac. Kolejna zajebista cecha . Jak ktos mowi w Twoim jezyku na pewno chce byc Twoim nowym znajomym najlepiej przez cały pobyt  . Szybko poszli bo oczywiscie podstawa jedzenia były frytki z kecupem. To tez ciekawa moda  i typowo Chorwackie jedzenie. Okazało sie ze gadajacy po Niemiecku byli Polakami i to bardzo fajnymi osobami a nie mowili po polsku z tych samych wzgledow. Ale czego wymagac. Wynajmowalismy 2-3 lata temu całkiem normalnemu gosciowi jeden z lokali. Kurtuazyjne pytanie przy jakiejs okazji . Gdzie na wakacje? No my to do Chorwacji jedziemy pierwszy raz . A no to super. No spoko bedzie, zgrzewke konserw juz kupiłem i dwie zgrzewki piwa . I chuj zatkało mnie , nie pamietam co odpowiedziałem.Ceny w Chorwacji nizsze lub takie same jak w PL byly Jeszze lepsze jaja byly we Francji i Hiszpanii ale nie chce mi sie juz pisac .Chociaz Hiszpania ma ogromny plus . Czym dalej od granicy z Francja tym mniej slyszysz naszego jezyka, a od polowy nie liczac Costa del Sol nie slyszysz go w ogole Sandały + skarpetki niestety nie jest to tylko żart Wiadomo trafiaja sie normalni ludzie ale w porownaniu do calosci to zadko kiedy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Pacyfek z Grażynką też raz wybrali się na zagraniczne wakacje. Po tym przykrym incydencie tylko Mrzeżyno i ślepa mewa. ![[Linked Image from memegenerator.net]](https://memegenerator.net/img/instances/81054075/grayna-kura-wczasy-z-ol-inkjuziw-a-za-piwo-mam-poci.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Tak, ale to też wina innych krajów. Bo to one powybijały nam szlachtę i inteligencję w różnych okresach historii. I tak zostało w zdecydowanej większości chamstwo i pospólstwo, które dodatkowo bardziej się rozmnaża i panoszy. Temat rzeka. Oczywiście masz dużo racji, ale to że tak się stało, w głównej mierze spowodowane było słabością państwa. Były czasy że Polska była europejską potęgą. Liberum veto spowodowało ukształtowanie się zachowań i postaw dążących do osiągania korzyści własnych kosztem dobra państwa. Chłopi odrabiali pańszczyznę i pracowali na ziemiach szlacheckich za talony do realizacji w gospodach i karczmach zależnych od możnych. W związku z tym dużo pili. A później po pijaku płodzili. Najazd szwedzki ludzie kojarzą głównie z filmem " Potop". Ale nie wiedzą o tym, że Szwedzi spustoszyli Polskę demograficznie i materialnie w sposób dużo większy niż to uczyniła II Wojna Światowa. A państwo słabe ekonomicznie, mające ciągle skłócone elity, jest zawsze łatwym kąskiem dla sąsiadów, biorąc również pod uwagę położenie geograficzne. Później to już w głównej mierze pokłosie poprzednich uwarunkowań. Ale to temat rzeka i można by polemizować bez końca, a tu mamy forum bukmacherskie i rządnych zarobku inwestorów.  brawo Akagi, ładnie narysowany szkic historyczno-społeczny. Dodaj do tego sprowadzenie Chazarów do handlowania, po paru wiekach nadanie im praw politycznych (własne sejmiki), wszędzie w Europie ich wyrzucano i byli podludźmi bez praw a w Polszy ładnie się rozwijali. Nie mówiąc o rozpijaniu chłopów, pożyczkach i w konsekwencji odbieraniu ziemi. Na początku XX wieku były takie powiaty gdzie procent areałów w żydowskich rękach dochodził do 70-80%
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
ja uważam, że sandały i skarpetki to taki stereotypowy wizerunek, kłujący w oczy, tylko w przypadku Rodaków.. widywałem przedstawicieli wielu innych narodów, dzierżących na stopach, obleczonych w skarpety, tenże własnie rodzaj nabutnika..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Tak, ale to też wina innych krajów. Bo to one powybijały nam szlachtę i inteligencję w różnych okresach historii. I tak zostało w zdecydowanej większości chamstwo i pospólstwo, które dodatkowo bardziej się rozmnaża i panoszy. Temat rzeka. Oczywiście masz dużo racji, ale to że tak się stało, w głównej mierze spowodowane było słabością państwa. Były czasy że Polska była europejską potęgą. Liberum veto spowodowało ukształtowanie się zachowań i postaw dążących do osiągania korzyści własnych kosztem dobra państwa. Chłopi odrabiali pańszczyznę i pracowali na ziemiach szlacheckich za talony do realizacji w gospodach i karczmach zależnych od możnych. W związku z tym dużo pili. A później po pijaku płodzili. Najazd szwedzki ludzie kojarzą głównie z filmem " Potop". Ale nie wiedzą o tym, że Szwedzi spustoszyli Polskę demograficznie i materialnie w sposób dużo większy niż to uczyniła II Wojna Światowa. A państwo słabe ekonomicznie, mające ciągle skłócone elity, jest zawsze łatwym kąskiem dla sąsiadów, biorąc również pod uwagę położenie geograficzne. Później to już w głównej mierze pokłosie poprzednich uwarunkowań. Ale to temat rzeka i można by polemizować bez końca, a tu mamy forum bukmacherskie i rządnych zarobku inwestorów.  brawo Akagi, ładnie narysowany szkic historyczno-społeczny. Dodaj do tego sprowadzenie Chazarów do handlowania, po paru wiekach nadanie im praw politycznych (własne sejmiki), wszędzie w Europie ich wyrzucano i byli podludźmi bez praw a w Polszy ładnie się rozwijali. Nie mówiąc o rozpijaniu chłopów, pożyczkach i w konsekwencji odbieraniu ziemi. Na początku XX wieku były takie powiaty gdzie procent areałów w żydowskich rękach dochodził do 70-80% 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|