Pełna zgoda z Kowalem i Stano. Żaden się nie odważył wyjść na konferencję prasową. Dzień po poszedł Boniek, później Kownaś i Bednarek dzisiaj Teo i Bereś czyli sami rezerwowi. Gdzie Nawałka, Lewy? Ciężko przebić kucharza, ale to jest też kpina.
Nawałka typ narcyza do błędu się ciężko przyznać więc takich konferencji będzie unikać
Ja wszystko mogę zrozumieć, ale nienawidzę jak ktoś się zachowuje jak pizda. Dałem dupy? Uderzam się w pierś i staję twarzą w twarz z ludźmi i próbuję to jakoś wytłumaczyć. Jak dobrze idzie to wszyscy się pchają do pierwszego szeregu, jeśli coś idzie nie tak to okopani chuj wie gdzie.
Dziwisz się, a Ty byś poszedł w ostrze pytań Feddddkkkka i Kurowskiego ?
Zobaczymy po meczu z Kolumbia, Japonia. Moze cos wymysli i wygramy, jesli nie, wtedy trzeba oceniac. Wg mnie wpierdalamy sie w Kolumbie, a potem Japonie. I wyjazd z grupy. Konczymy na 1/8 z Belgia/Anglia
Dziwisz się, a Ty byś poszedł w ostrze pytań Feddddkkkka i Kurowskiego ?
kurna ale on jest dla nas a nie dla siebie liczy że z Kolumbią wygrają i wszyscy zapomną o ustawieniu oraz stylu z Senegalem i wówczas wyjdzie na konferencję no nic lepiej reklamować parówki berlinki
Pełna zgoda z Kowalem i Stano. Żaden się nie odważył wyjść na konferencję prasową. Dzień po poszedł Boniek, później Kownaś i Bednarek dzisiaj Teo i Bereś czyli sami rezerwowi. Gdzie Nawałka, Lewy? Ciężko przebić kucharza, ale to jest też kpina.
spoconego powinni w trybie natychmiastowym na konferencje ściagnąć
Zobaczymy po meczu z Kolumbia, Japonia. Moze cos wymysli i wygramy, jesli nie, wtedy trzeba oceniac. Wg mnie wpierdalamy sie w Kolumbie, a potem Japonie. I wyjazd z grupy. Konczymy na 1/8 z Belgia/Anglia
Obym nie miał racji ale na tą chwilę wyjście z grupy jest tak samo realne jak pokonanie Anglii czy Belgii.
Pełna zgoda z Kowalem i Stano. Żaden się nie odważył wyjść na konferencję prasową. Dzień po poszedł Boniek, później Kownaś i Bednarek dzisiaj Teo i Bereś czyli sami rezerwowi. Gdzie Nawałka, Lewy? Ciężko przebić kucharza, ale to jest też kpina.
Nawałka typ narcyza do błędu się ciężko przyznać więc takich konferencji będzie unikać
Ja wszystko mogę zrozumieć, ale nienawidzę jak ktoś się zachowuje jak pizda. Dałem dupy? Uderzam się w pierś i staję twarzą w twarz z ludźmi i próbuję to jakoś wytłumaczyć. Jak dobrze idzie to wszyscy się pchają do pierwszego szeregu, jeśli coś idzie nie tak to okopani chuj wie gdzie.
Dziwisz się, a Ty byś poszedł w ostrze pytań Feddddkkkka i Kurowskiego ?
Zobaczymy po meczu z Kolumbia, Japonia. Moze cos wymysli i wygramy, jesli nie, wtedy trzeba oceniac. Wg mnie wpierdalamy sie w Kolumbie, a potem Japonie. I wyjazd z grupy. Konczymy na 1/8 z Belgia/Anglia
Obym nie miał racji ale na tą chwilę wyjście z grupy jest tak samo realne jak pokonanie Anglii czy Belgii.