Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 163 z 169 1 2 161 162 163 164 165 168 169
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by quincy
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry.
ok

ale dziwki i wóda na mundialu? no kurwa raz na 4 lata. Rozumiem, wyjazd na towarzyski. No chyba ze na miejscu lepiej zorganizowac dziwy
tzn no nie oszukujmy sie, na kazdym zgrupowaniu repry jest impreza

nie wiem czy na MŚ ale przed elimkami czy jakies towarzyskie to zabawa jest zawsze mniejsza/wieksza i na tym etapie czesto odpadaja Romanczuki bo w pewnym momencie odmawiaja nawet chwili zabawy i pozniej nikt z nim nawet w dziadka nie bedzie kopal.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by quincy
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry.
Jasne, ja nie polemizuje z samym czynem, chcialem tylko napisac ze nie chodzilo o wzgledy sportowe i cos ewidentnie bylo na rzeczy, bo sraczka straszna sie zrobila podobno. Wiec jesli mial cos do wyniesienia to pewnie bylo cos ciekawego i faktycznie cos w kadrze sie dzieje slabego, bo za pierdoly nikt by takiej afery nie krecil. Dodac do tego wyniki i zaczyna sie kleic.

Z Jagi mam nadzieje tez bedzie zgoniony, bo tez wynosil wszystko.

Tu akurat zgoda. Nawet jak się patrzy na Lewego to przynajmniej ja odnoszę wrażenie, że jemu znowu się nie chce za tę kadrę umierać. Tak jak było za Smudę i Fornalika.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Kura
Akhu dzwoni i jedzie ze składem Włochów
Marco POLO laugh

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
jak to jest bo przecież nie tylko nasi mają kasy jak małpa kitu, są celebrytami w swoim kraju, chleją, bzykają lale, grają w kasynach ale kazda ekipa na mundialu zostawia chociaż serce jak nie umie grać, a nasi nawet tego nie potrafią zaoferować kibicom...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Nie ten zły ptak co gniazdo kala, tylko ten co kalać nie pozwala smile

Bronić pijaków na zgrupowaniach...

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
no i na potwierdzenie moich slow Janekx juz cos tam kleci na ten temat, wiec nie pierdole glupot

tylko ja nie znam szczegolow, on pewnie zna wszystkie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
będzie wrzało w necie dziś w nocy

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
na czwartek podaje peffny dubel:
Kolumbia + Japonia
pograny przed chwilą bo na Japońców kurs 2,4 i zapewne będzie spadać

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
tego kołtonia to nie bardzo da się słuchać

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Borek najebany 10/10

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by aker
na czwartek podaje peffny dubel:
Kolumbia + Japonia
pograny przed chwilą bo na Japońców kurs 2,4 i zapewne będzie spadać

Japończykom remis wystarczy

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Tazen
no i na potwierdzenie moich slow Janekx juz cos tam kleci na ten temat, wiec nie pierdole glupot

tylko ja nie znam szczegolow, on pewnie zna wszystkie

Mógł pisać od razu skoro coś tam wiedział. Odgraża się, że nie jest dziennikarzyną ale w takim razie zachowuje się jak oni. Musi chronić informatorów.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Originally Posted by Kura
Originally Posted by aker
na czwartek podaje peffny dubel:
Kolumbia + Japonia
pograny przed chwilą bo na Japońców kurs 2,4 i zapewne będzie spadać

Japończykom remis wystarczy

myślisz że zagrają na remis ?
ja uważam że nie
a gadki naszych że oczywiście zagrają na maxa w meczu o honor nie traktuję poważnie
gołym okiem widać że tak każdy już marzy o powrocie do domu a nie o grze

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by quincy
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry.
ok

ale dziwki i wóda na mundialu? no kurwa raz na 4 lata. Rozumiem, wyjazd na towarzyski. No chyba ze na miejscu lepiej zorganizowac dziwy
tzn no nie oszukujmy sie, na kazdym zgrupowaniu repry jest impreza

nie wiem czy na MŚ ale przed elimkami czy jakies towarzyskie to zabawa jest zawsze mniejsza/wieksza i na tym etapie czesto odpadaja Romanczuki bo w pewnym momencie odmawiaja nawet chwili zabawy i pozniej nikt z nim nawet w dziadka nie bedzie kopal.

nie mogę się już doczekać kiedy będzie info, że przyklepany transfer Franka

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Franek pewnie dzielił pokój z Romańczukiem grin

Dobranoc.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Tazen
no i na potwierdzenie moich slow Janekx juz cos tam kleci na ten temat, wiec nie pierdole glupot

tylko ja nie znam szczegolow, on pewnie zna wszystkie

Mógł pisać od razu skoro coś tam wiedział. Odgraża się, że nie jest dziennikarzyną ale w takim razie zachowuje się jak oni. Musi chronić informatorów.
No tego juz nie oceniam, bo nie znam szczegolow tylko tyle co od ludzi okoloJagowych uslyszalem, ale myslalem ze to nic az tak grubego, a teraz sie klei jakas tam historia.

Ale info od Janka i tak moim zdaniem wyplynie z czasem - mam wrazenie ze on czesto puszcza pewne sprawy przez jakichs twitterowcow roznych, zeby nie bylo na niego. A ze temat goracy to kazdy predzej czy pozniej wyniucha co jest grane.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
@Twaro
Widzę, że w cyklu „Dzieci Adama” zaczyna się nadawanie na tatę.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
biczu szybciej blush

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Kołtoń dał Pazdanowi 2 a Bednarkowi 4
a Lewemu 5
co za gość

Strona 163 z 169 1 2 161 162 163 164 165 168 169

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], alfa, aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1