|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
tvp sport w ramach pocieszenia znów katuje mundial 74, zaraz pewnie będzie Janek i zwycięski remis na Wembley 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
jeszcze sto lat będziemy to wspominać pewnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378 |
Kołtoń dał Pazdanowi 2 a Bednarkowi 4 a Lewemu 5 co za gość to jest zjeb i tutaj chyba wszyscy są tego świadomi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
To moze troche trzezwej oceny dorobku Nawalki i kadry:
Oczekiwania spore, balon napompowany do granic mozliwosci przede wszystkim swietnym wystepem na ME.
I tu zaczyna sie problem. Czy ten wystep byl swietny, dobry?
Wynik koncowy czyli odpadniecie wQF po karnych mozna tak nazwac.
Ale jak sie przypatrzec blizej to juz tak ciekawie to nie wyglada. Ogranie Iroli Polnocnych - wymeczone. Remis z Niemcami - dobry wystep z szansami nawet na wygrana. Wygrana z Ukraina. Z grup wychodzily po 3 zespoly procz dwoch z najmniejsza iloscia punktow. Ciezko bylo nie wyjsc.
1/8 i QF - oba mecze wygladaly podobnie. W drugich polowach i dogrywkach oddychanie rekawami i rozpaczliwe bronienie remisu aby do karnych dotrwac.
A pilkarze? Na pewno Lewy nie byl filarem druzyny i jej nie ciagnal. Strzelil jednego gola z Portugalcami. Wymagaloby sie od gwiazdy wiecej. No ale suckes odtrabiono. Jedyny sukces to malo traconych goli.
Eliminacje do MS - slaba grupa, duzo spotkan - zawsze ktos gdzies straci punkty, jest czas zeby nadrobic. Zupelnine inne granie.
Najwiecej straconych goli wsrod druzyn z 1 miejsca. Remis z pastuchami z Kazachstanu 2-2, anal z Dania 0-4. Czesto slaba gra szczegolnie w drugich polowach. Na plus Lewandowski ktory akurat w eliminacjach nastrzelal sporo goli.
Mundial to tylko efekt pochylej drogi na ktorej nasza reprezentacja sie znajdowala od dluzszego czasu. Lewy tak jak na ME filarem ekipy nie byl. Tracone gole jak w eliminacjach...
Do tego trzeba dodac, ze 2 lata robia dla niektorych pilkarzy spora roznice jesli sie ma over 30lat. Dodajcie sobie do tego to, ze przed ME akurat pilkarze grali w swoich klubach i walczyli w tamtym czasie o transfery. A teraz kto walczyl o transfer zeby sie pokazac? No chyba jedynie Lewy, reszta miala wyjebane.
Dodajcie sobie do tego wszystko to o czym bylo tu mowione czyli Nawalka i jego powolania, wybor Soczi...
Czas wyjebac Pana Adama. Czas wyjebac z polowe kopaczy (Grosiki, Krychowiaki, Blaszcze, Piszczki itd.), wziac trenera zagranicznego z twarda reka, ktory nie jest uwiklany w ukladziki tylko spojrzy chlodnym okiem na wszystkich grajkow co mamy. I twardo ze skurwysynami od poczatku - albo gramy albo sie bawimy a jak nie pasuje to wypierdalac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Gówno wpadło w wentylator.
A zaczął Glik wbijając parę razy szpilę w Nawałkę tuż po meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Piję zdrowie usmej dróżyny świata ktorej samo ujawnienie skladu wyjsciowego na mecz powoduje grymas strachu najlepszych bramkarzy i zatrzymanie krążenia u przeciętnych obrońców.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Lewy dzis ogłosi pożegnanie z kadrą? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Lewy dzis ogłosi pożegnanie z kadrą?  Na pewno takowe powinien ogłosić Nawałka juz dzisiaj i powiedzieć ze mecz z Japonią jest ostatnim w roli selekcjonera...Ale ten gość nie ma jaj i tego nie zrobi , a Boniek bedzie go bronił i zamiecie wsjo pod dywan.....Obym sie mylił...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Lewy dzis ogłosi pożegnanie z kadrą?  Na pewno takowe powinien ogłosić Nawałka juz dzisiaj i powiedzieć ze mecz z Japonią jest ostatnim w roli selekcjonera...Ale ten gość nie ma jaj i tego nie zrobi , a Boniek bedzie go bronił i zamiecie wsjo pod dywan.....Obym sie mylił... Nawalka nic nie musi mówic a Boniek zamiatac bo kontrakt sie konczy. w TVPIS juz Probierza lansuja na selekcjonera
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3 |
Lewy dzis ogłosi pożegnanie z kadrą?  Na pewno takowe powinien ogłosić Nawałka juz dzisiaj i powiedzieć ze mecz z Japonią jest ostatnim w roli selekcjonera...Ale ten gość nie ma jaj i tego nie zrobi , a Boniek bedzie go bronił i zamiecie wsjo pod dywan.....Obym sie mylił... Nawałka to człowiek "sukcesu" zawsze poklepywany po plecach, dwa awanse do ME i MŚ, znaczący awans w rankingu i gościowi odwaliła palma teraz nie potrafi przyznać się do błędu bo niby on człowiek prawie nieomylny ma się do takiego czegoś przyznawać jedno jest pewne najlepiej wyszedł w reklamie berlinek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
"berlinki" faktycznie wypadły mu najlepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Lewy dzis ogłosi pożegnanie z kadrą?  Na pewno takowe powinien ogłosić Nawałka juz dzisiaj i powiedzieć ze mecz z Japonią jest ostatnim w roli selekcjonera...Ale ten gość nie ma jaj i tego nie zrobi , a Boniek bedzie go bronił i zamiecie wsjo pod dywan.....Obym sie mylił... Nawałka to człowiek "sukcesu" zawsze poklepywany po plecach, dwa awanse do ME i MŚ, znaczący awans w rankingu i gościowi odwaliła palma teraz nie potrafi przyznać się do błędu bo niby on człowiek prawie nieomylny ma się do takiego czegoś przyznawać jedno jest pewne najlepiej wyszedł w reklamie berlinek No i o to chodzi..., Dyzma większy niż Smuda....Ja pisze co powinien zrobić człowiek honoru..., ale od niego za bardzo tego nie oczekuje....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3 |
"berlinki" faktycznie wypadły mu najlepiej tam wychodzi w trakcie meczu to był zaszyfrowany przekaz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3 |
No i o to chodzi..., Dyzma większy niż Smuda....Ja pisze co powinien zrobić człowiek honoru..., ale od niego za bardzo tego nie oczekuje.... ja nie wiem czy może on jest chory na autyzm i żyje w swoim świecie człowiek nie widzi w ogóle swojej winy winni są przeciwnicy bo są lepsi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Trzeba jednak przyznać,że to co udało sie dla PZPN mistrzowsko,to znakomity "pijar". Propagandowo to kadrą rozegrali przez te lata super.Ludzie oszaleli.Uwierzyli we wszystko. Nikt nie chciał widzieć,że sam awans to było szczęscie przy losowaniu,a potem megafartowne mecze w grupie. PZPN sprzedał tę bankę mydlaną,za wielkie pieniądze.Ludzie kupili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
a mnie juz wkurwia to ze zamiast sie zebrac, ogarnac, przeprosic i zaczac odbudowe na nastepne eliminacje i turnieje to teraz bedzie pranie brudu, syfu i wyciaganie trupów z szafy przez pół roku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|