Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 164 z 169 1 2 162 163 164 165 166 168 169
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dobranoc paniska

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
tvp sport w ramach pocieszenia znów katuje mundial 74, zaraz pewnie będzie Janek i zwycięski remis na Wembley laugh

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
jeszcze sto lat będziemy to wspominać pewnie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Originally Posted by Warren
Kołtoń dał Pazdanowi 2 a Bednarkowi 4
a Lewemu 5
co za gość
to jest zjeb i tutaj chyba wszyscy są tego świadomi

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
To moze troche trzezwej oceny dorobku Nawalki i kadry:

Oczekiwania spore, balon napompowany do granic mozliwosci przede wszystkim swietnym wystepem na ME.

I tu zaczyna sie problem. Czy ten wystep byl swietny, dobry?

Wynik koncowy czyli odpadniecie wQF po karnych mozna tak nazwac.

Ale jak sie przypatrzec blizej to juz tak ciekawie to nie wyglada. Ogranie Iroli Polnocnych - wymeczone. Remis z Niemcami - dobry wystep z szansami nawet na wygrana. Wygrana z Ukraina. Z grup wychodzily po 3 zespoly procz dwoch z najmniejsza iloscia punktow. Ciezko bylo nie wyjsc.

1/8 i QF - oba mecze wygladaly podobnie. W drugich polowach i dogrywkach oddychanie rekawami i rozpaczliwe bronienie remisu aby do karnych dotrwac.

A pilkarze? Na pewno Lewy nie byl filarem druzyny i jej nie ciagnal. Strzelil jednego gola z Portugalcami. Wymagaloby sie od gwiazdy wiecej. No ale suckes odtrabiono. Jedyny sukces to malo traconych goli.

Eliminacje do MS - slaba grupa, duzo spotkan - zawsze ktos gdzies straci punkty, jest czas zeby nadrobic. Zupelnine inne granie.

Najwiecej straconych goli wsrod druzyn z 1 miejsca. Remis z pastuchami z Kazachstanu 2-2, anal z Dania 0-4. Czesto slaba gra szczegolnie w drugich polowach. Na plus Lewandowski ktory akurat w eliminacjach nastrzelal sporo goli.

Mundial to tylko efekt pochylej drogi na ktorej nasza reprezentacja sie znajdowala od dluzszego czasu. Lewy tak jak na ME filarem ekipy nie byl. Tracone gole jak w eliminacjach...

Do tego trzeba dodac, ze 2 lata robia dla niektorych pilkarzy spora roznice jesli sie ma over 30lat. Dodajcie sobie do tego to, ze przed ME akurat pilkarze grali w swoich klubach i walczyli w tamtym czasie o transfery. A teraz kto walczyl o transfer zeby sie pokazac? No chyba jedynie Lewy, reszta miala wyjebane.

Dodajcie sobie do tego wszystko to o czym bylo tu mowione czyli Nawalka i jego powolania, wybor Soczi...

Czas wyjebac Pana Adama. Czas wyjebac z polowe kopaczy (Grosiki, Krychowiaki, Blaszcze, Piszczki itd.), wziac trenera zagranicznego z twarda reka, ktory nie jest uwiklany w ukladziki tylko spojrzy chlodnym okiem na wszystkich grajkow co mamy. I twardo ze skurwysynami od poczatku - albo gramy albo sie bawimy a jak nie pasuje to wypierdalac.


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Chujnia wypływa

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Gówno wpadło w wentylator.

A zaczął Glik wbijając parę razy szpilę w Nawałkę tuż po meczu.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Piję zdrowie usmej dróżyny świata ktorej samo ujawnienie skladu wyjsciowego na mecz powoduje grymas strachu najlepszych bramkarzy i zatrzymanie krążenia u przeciętnych obrońców.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Lewy dzis ogłosi pożegnanie z kadrą? hmm

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by forty
Lewy dzis ogłosi pożegnanie z kadrą? hmm

Na pewno takowe powinien ogłosić Nawałka juz dzisiaj i powiedzieć ze mecz z Japonią jest ostatnim w roli selekcjonera...Ale ten gość nie ma jaj i tego nie zrobi , a Boniek bedzie go bronił i zamiecie wsjo pod dywan.....Obym sie mylił...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by kamasutra
Originally Posted by forty
Lewy dzis ogłosi pożegnanie z kadrą? hmm

Na pewno takowe powinien ogłosić Nawałka juz dzisiaj i powiedzieć ze mecz z Japonią jest ostatnim w roli selekcjonera...Ale ten gość nie ma jaj i tego nie zrobi , a Boniek bedzie go bronił i zamiecie wsjo pod dywan.....Obym sie mylił...
Nawalka nic nie musi mówic a Boniek zamiatac bo kontrakt sie konczy.
w TVPIS juz Probierza lansuja na selekcjonera

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by kamasutra
Originally Posted by forty
Lewy dzis ogłosi pożegnanie z kadrą? hmm

Na pewno takowe powinien ogłosić Nawałka juz dzisiaj i powiedzieć ze mecz z Japonią jest ostatnim w roli selekcjonera...Ale ten gość nie ma jaj i tego nie zrobi , a Boniek bedzie go bronił i zamiecie wsjo pod dywan.....Obym sie mylił...

Nawałka to człowiek "sukcesu"
zawsze poklepywany po plecach, dwa awanse do ME i MŚ, znaczący awans w rankingu i gościowi odwaliła palma
teraz nie potrafi przyznać się do błędu bo niby on człowiek prawie nieomylny ma się do takiego czegoś przyznawać
jedno jest pewne najlepiej wyszedł w reklamie berlinek

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
"berlinki" faktycznie wypadły mu najlepiej

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by aker
Originally Posted by kamasutra
Originally Posted by forty
Lewy dzis ogłosi pożegnanie z kadrą? hmm

Na pewno takowe powinien ogłosić Nawałka juz dzisiaj i powiedzieć ze mecz z Japonią jest ostatnim w roli selekcjonera...Ale ten gość nie ma jaj i tego nie zrobi , a Boniek bedzie go bronił i zamiecie wsjo pod dywan.....Obym sie mylił...

Nawałka to człowiek "sukcesu"
zawsze poklepywany po plecach, dwa awanse do ME i MŚ, znaczący awans w rankingu i gościowi odwaliła palma
teraz nie potrafi przyznać się do błędu bo niby on człowiek prawie nieomylny ma się do takiego czegoś przyznawać
jedno jest pewne najlepiej wyszedł w reklamie berlinek

No i o to chodzi..., Dyzma większy niż Smuda....Ja pisze co powinien zrobić człowiek honoru..., ale od niego za bardzo tego nie oczekuje....

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by forty
"berlinki" faktycznie wypadły mu najlepiej

tam wychodzi w trakcie meczu
to był zaszyfrowany przekaz wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by kamasutra
No i o to chodzi..., Dyzma większy niż Smuda....Ja pisze co powinien zrobić człowiek honoru..., ale od niego za bardzo tego nie oczekuje....

ja nie wiem czy może on jest chory na autyzm i żyje w swoim świecie
człowiek nie widzi w ogóle swojej winy
winni są przeciwnicy bo są lepsi wink

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Trzeba jednak przyznać,że to co udało sie dla PZPN mistrzowsko,to
znakomity "pijar".
Propagandowo to kadrą rozegrali przez te lata super.Ludzie oszaleli.Uwierzyli we wszystko.
Nikt nie chciał widzieć,że sam awans to było szczęscie przy losowaniu,a potem megafartowne mecze w grupie.
PZPN sprzedał tę bankę mydlaną,za wielkie pieniądze.Ludzie kupili.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
a mnie juz wkurwia to ze zamiast sie zebrac, ogarnac, przeprosic i zaczac odbudowe na nastepne eliminacje i turnieje to teraz bedzie pranie brudu, syfu i wyciaganie trupów z szafy przez pół roku

Strona 164 z 169 1 2 162 163 164 165 166 168 169

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker), 2,550 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1