Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
kurla przy takim pikniku to już kartki nie pokaże
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
gdzie na tweecie czytalem o kandydaturze cesare prandelli...
Klasa sama w sobie
jeden z nielicznych włoskich trenerów, którego chciałem w Interze
skąd to zmartwienie?
Strasznie za nim nie przepadałem. Podobno sytuacja jak z Mancio
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Ale my się odnosiliśmy do dzisiejszego meczu Józef. Nikt tu nie sugeruje że ilość przebiegniętych kilometrów w meczu przekłada się bezpośrednio na zwycięstwo bramkowe. Natomiast ta statystyka daje jakieś pojęcie o zaangażowaniu w meczu. Powtarzam jeszcze raz, jakieś pojęcie.
W odniesieniu do dzisiejszego meczu, to go wygraliśmy i tyle.
Biegamy dużo i przegrywamy - źle
Biegamy mało i wygrywamy - źle
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
w tym się zawsze różniliśmy
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Tunezja 2-1 a jeżdżą na dupach aż miło qrwa pokazać ten mecz tym naszym pizdom, niech sobie popatrzą
pewno nikt nie tego nie ogląda z naszej ekipy
oczywiscie, ze nie
nasza ekipa zajeta instagramowaniem, tweetowanie i przegladaniem torebek na
https://www.balamonte.com/
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
ESTONIA: Puchar Estonii
17:00 Koniec
Sillamae - Kalju
0 - 16
działo się
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ale my się odnosiliśmy do dzisiejszego meczu Józef. Nikt tu nie sugeruje że ilość przebiegniętych kilometrów w meczu przekłada się bezpośrednio na zwycięstwo bramkowe. Natomiast ta statystyka daje jakieś pojęcie o zaangażowaniu w meczu. Powtarzam jeszcze raz, jakieś pojęcie.
W odniesieniu do dzisiejszego meczu, to go wygraliśmy i tyle.
Biegamy dużo i przegrywamy - źle
Biegamy mało i wygrywamy - źle
jesteś zadowolony z postawy naszych piłkarzy dzisiaj?
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
i huj z kartek jak panama 2-2
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
przepraszam, ale byl faul
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Tunezja 2-1 a jeżdżą na dupach aż miło qrwa pokazać ten mecz tym naszym pizdom, niech sobie popatrzą
a z jakim to potentatem gra ta Tunezja, bo nie wiem czy przełączać z lecącego równolegle hitu
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Tunezja 2-1 a jeżdżą na dupach aż miło qrwa pokazać ten mecz tym naszym pizdom, niech sobie popatrzą
a z jakim to potentatem gra ta Tunezja
panama papers
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
nawalka powiedzial po meczu z japonia ze cel glowny (wyjscie z grupy) byl nieosiagalny o kurwa, swietne podejscie jednak trzeba nowego coacha
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Rajmoooo Amerykanie na złość zrobili tv Fox, która zapłaciła konkretne siano za prawa do transmisji!!!!!!!!!!!
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
W . KHAZRI strzeli gola TAK 2,7
asysta w meczu TAK 3,15
2 gole lub wiecej 9,8 FORTUNA Tunezyjczycy jakby nie było powinni sobie poradzic z Panama . Sadze ze strzela 2-3 bramki a zawodnikiem który bedzie miał udział w trafieniach bedzie wyzej wymieniony zawodnik
Dawaj jeszcze jedna
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
nawalka powiedzial po meczu z japonia ze cel glowny (wyjscie z grupy) byl nieosiagalny o kurwa, swietne podejscie jednak trzeba nowego coacha
spocony mu da
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dajcie spokój z bieganiem wyglądaliśmy jak ludzie którzy nie sa przygotowani do gry Rzepka sobie może wykresy analizować itp sprawy dzisiaj nie oglądałem tylko fragment jak Nawałka 100 melonów msc każe symulować Grosikowi też około 100 koła kontuzje żeby na plac wszedł bileter też 100 koła to jest kurwa dramat
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Rajmoooo Amerykanie na złość zrobili tv Fox
a dlaczego? zle mowili/pisali o pilkarzach
Link skopiowany do schowka