|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Hiszpania to nie Bora Bora, samoloty latają często.
Jak ma się podpisać ważny papier, to można plany zmienić, tym bardziej że za dużo sobie nie potrenował, a rozgrywki za pasem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Chyba jest w Hiszpanii do piątku a badania w poniedziałek jak Haczyk pisał. Gość wart stadionu na dziś niechęć idzie. Nie tak to miało wyglądać. Zwlekali, mogli dostać wyższą cenę, to teraz dostaną ochłapy, bo potrzebują kasy na zaraz. Legia mądrze skorzysta z biedronkowej promocji, za taką kwotę nie znajdzie nikogo lepszego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Chyba jest w Hiszpanii do piątku a badania w poniedziałek jak Haczyk pisał. Gość wart stadionu na dziś niechęć idzie. Nie tak to miało wyglądać. Zwlekali, mogli dostać wyższą cenę, to teraz dostaną ochłapy, bo potrzebują kasy na zaraz. Legia mądrze skorzysta z biedronkowej promocji, za taką kwotę nie znajdzie nikogo lepszego. Milion euro za takiego piłkarza to bym pobierał jak Aker wpierdol w Radomiu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Tak jak Akagi pisze, pewnie to wszystko zostanie przyspieszone i w tym tygodniu dopną szczegóły.
Mecz z potężnym Cork zbliża się nieubłaganie, także tutaj czas jest istotny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jak tam Fechu na nowym się żyje ?? Grodzisz teren ? Żyje się świetnie burbonie, a grodzenie musi poczekać chwilę  widzisz, a trzeba było piekarnik na dole zamontować... [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
W MisjaRosja Włodar powiedział, że napisał do Rudego SMS-a czy Prandelli jest brany pod uwagę. To Zibi mu odpowiedział "dzięki za podpowiedź" i buźkę z uśmiechem ze łzami.
To kierwa nie wiem jak to interpretować. Czy polew z Włodarczyka czy z propozycji osoby Prandellego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
W MisjaRosja Włodar powiedział, że napisał do Rudego SMS-a czy Prandelli jest brany pod uwagę. To Zibi mu odpowiedział "dzięki za podpowiedź" i buźkę z uśmiechem ze łzami.
To kierwa nie wiem jak to interpretować. Czy polew z Włodarczyka czy z propozycji osoby Prandellego. Chyba polew z nudziarza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Poza tym dzisiaj przed meczem z Viitorulem odbędzie się prezentacja drużyny, a na tę chwilę tylko Kante jest tym nowym, reszta to powroty z wypożyczeń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tak jak Akagi pisze, pewnie to wszystko zostanie przyspieszone i w tym tygodniu dopną szczegóły.
Mecz z potężnym Cork zbliża się nieubłaganie, także tutaj czas jest istotny. Zbroją się zacnie  Lech też co chwila prezentacje nowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Burbon Biczu chytry plan. Tylko że się wyeliminował. Bo jest 6 dni meczowych i na każdy ma być jeden zakład za minimum 20. Teraz go nie stać, więc niech szybko korektę zrobi. To nie można na tą fazę zmienić regulaminu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Przecież zostały 4 spotkania i je zagrałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jak wejdzie to gram dalej a jak nie wejdzie to goodbay
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
dobrze gada Biczu, zaliczmy mu !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
Vincent, nie ma, że boli - wypierdol Bicza !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
Vincent, nie ma, że boli - wypierdol Bicza !!! nie czytać, na priv miało iść
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Burbon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dla mnie piątkowe awanse są forty-forty (nie mylić z dziadkiem z Białegostoku) a buki dają tak:
Urugwaj @2,70 Belgia @2,40
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|