|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
5 minut zostalo na gola BATE, tu juz tylko telefon uratuje Obstawiłeś kurs 1.5 w lidze białoruskiej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,938 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,938 Likes: 19 |
Vincent, widziałeś? Rekiny biznesu dostali 450k gwarantowane. Interes życia. Widziałem niech jeszcze Stolarczyka wywalą po miesiącu to będę mieć 5 trenerów na etacie. Hiszpański AS pisze że za 1,5 mln poszedł  Zaczeło sie od ponad banki teraz 450 a za tydzien sie okaze ze mu jeszcze przez cały sezon bedziemy płacic A na razie to musieli machlojowi banke odpalic zeby jutro chłopaki z Monaco i Eurosportu nie przeczytali karteczki na chuja zescie tu przylecieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
5 minut zostalo na gola BATE, tu juz tylko telefon uratuje Obstawiłeś kurs 1.5 w lidze białoruskiej ? jak przegrywali stawialem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent, widziałeś? Rekiny biznesu dostali 450k gwarantowane. Interes życia. Widziałem niech jeszcze Stolarczyka wywalą po miesiącu to będę mieć 5 trenerów na etacie. Hiszpański AS pisze że za 1,5 mln poszedł  Zaczeło sie od ponad banki teraz 450 a za tydzien sie okaze ze mu jeszcze przez cały sezon bedziemy płacic A na razie to musieli machlojowi banke odpalic zeby jutro chłopaki z Monaco i Eurosportu nie przeczytali karteczki na chuja zescie tu przylecieli  Ściemnianie jest ze względu na dług wobec miasta inaczej tego nie widzę. W tym co Weszło podaje jest 30% od następnego transferu. Każda wersja inna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
goooooooooooooooooooooooooool 3 minuty doliczone i gol w 95
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,938 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,938 Likes: 19 |
Vincent, widziałeś? Rekiny biznesu dostali 450k gwarantowane. Interes życia. Widziałem niech jeszcze Stolarczyka wywalą po miesiącu to będę mieć 5 trenerów na etacie. Hiszpański AS pisze że za 1,5 mln poszedł  Zaczeło sie od ponad banki teraz 450 a za tydzien sie okaze ze mu jeszcze przez cały sezon bedziemy płacic A na razie to musieli machlojowi banke odpalic zeby jutro chłopaki z Monaco i Eurosportu nie przeczytali karteczki na chuja zescie tu przylecieli  Ściemnianie jest ze względu na dług wobec miasta inaczej tego nie widzę. W tym co Weszło podaje jest 30% od następnego transferu. Każda wersja inna. No w sciemnianiu to jestesmy international level 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak ustawić stefan, to chyba nie ustawili. Bramka po czasie doliczonym.  Ale ważne że Ci weszło. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
goooooooooooooooooooooooooool 3 minuty doliczone i gol w 95 widać, że Master dał rade odpalić sprzęt, potwierdzi wieczorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
max 15 minuta i Neymar wykona efektowne padolino na murawie
dają gdzieś na to kursy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Brazyliańczycy już płaczą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Włodarczyk na twitterze pisze że te bonusy to przez trzy sezony aktualne. Wiadomo że biorąc pod uwage szanse ich maksymalnego uzyskania wciąż słabo,ale jednak po kalkulacjach nie ma ąż takiej tragedii jak te całe 450k brzmi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
Brazyliańczycy już płaczą ? rozgrzewają się ale dziś dzień faworytów więc na koniec dnia płakać będą ci co postawili na Belgów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Brazyliańczycy już płaczą ? Brazylianie,chyba?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Brazyliańczycy już płaczą ? Brazylianie,chyba? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Brazyliańczycy już płaczą ? Brazylianie,chyba? gwestefan tak dziś namieszał, że już nie wiem, Brazylianowie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ponoć mieszkaniec Trinidadu i Tobago to - Trynidadczyk i Tobagończyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Brazyliańczycy już płaczą ? Brazylianie,chyba? gwestefan tak dziś namieszał, że już nie wiem, Brazylianowie ? zgadywales jak mieszkaniec Mjanmy sie nazywa to odpowiadam ze Birmańczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|