|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
[Linked Image] [ imageshack.us] A Bern wygrywało po pierwszej tercji 0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
[ Linked Image] Zalamany jestem. A liczylem na ta wygrane. Bylo dosyc blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
[Linked Image] [ imageshack.us] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
hehe, brawo nocny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Widać że do ostatniej chwili się zastanawiał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gratki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
no kupon trzeba przyznać bardzo fajny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
Rowniez gratuluje nOcnY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja chyba w zyciu nie trafilem takiego AKO, a co dopiero singla o takim kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
nie wiem czy wklejać tutaj skan kuponu z dzisiaj z kursem koło 7 na dokładny wynik 2:0, bo nie grałem za taką stawke jak nocny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
nie wiem czy wklejać tutaj skan kuponu z dzisiaj z kursem koło 7 na dokładny wynik 2:0, bo nie grałem za taką stawke jak nocny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wklejaj... kursy sa wazniejsze od stawek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
hmmm, jedyny problem, że to ma 2.5 mb i na imageschack nie wrzuci sie, ma ktos jakis dobry serwer do wrzucania?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Jak 2,5 mega, zapisz jako JPG a nie jako Mape Bitowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
[ Linked Image] oto obiecany kurs 6.40 dokładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ps. widzę są tu nawet typerzy z mojego starego miasta - ełku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
jak tak sie Wam podoba to macie jeszcze jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
w jakim buku grasz nOcnY?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
w jakim buku grasz nOcnY? a czy to wazne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
w jakim buku grasz nOcnY? a czy to wazne? BetGUn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sam tam gram i sobie chwale narazie . Zreszta kupon wyglada na tego buka
|
|
|
Link skopiowany do schowka