|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
o Rio Ave poczytałem sporo i tam doszło do bardzo dużej wymiany składu z zespołu podstawowego z poprzedniego sezonu zostało chyba tylko 5 zawodników, najlepsi odeszli (powrót do swoich klubów) + transfery (Pele za 10mln euro do Monaco) w zamian powypożyczali piłkarzy, ktoś tam wrocił i tak działają od jakiegoś czasu, w ostatnim sezonie do pucharów się załapali bo Aves po wygraniu pucharu nie spełnili wymogów do gry w pucharach a do wielkiej czwórkiej mieli aż 24 punkty straty czyli wiecej niż przewagi nad spadkiem
to są jakieś optymistycznie wiadomości, ale zawsze to jest liga portugalska i na pewno ci co doszli cos tam potrafią pokopać, do wczoraj byłem większym optymistą ale po występach Lecha i Górnika trochę zostałem sprowadzony na ziemię, obyśmy byli dobrze przygotowani do sezonu, dzisiejszy mecz też pewnie troche pokaże na co stać Jagę w meczu z Rio Ave Jagiellonia Gornik Z. 1:2 (0:0, 1:2) details 14.04.2018 Gornik Z. Jagiellonia 3:1 (1:1, 2:0) details 24.11.2017 ja jestem mega sceptyczny, Rio Ave przemeblowane czy nieprzemeblowane to zespół o klasę lepszy od ost. zespołu ligi mołdawskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
Pacyfek, Kretol, Haczyk, Vega ( zasłonięty ) Fechu, Beto i dziadek.. ![[Linked Image from img.izismile.com]](https://img.izismile.com/img/img11/20180718/640/dirty_mind_come_here_640_21.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Zdjęcie musiał robić Master. Patrząc po udach to Pani śmiga po Amsterdamie rowerkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
Zdjęcie musiał robić Master. Patrząc po udach to Pani śmiga po Amsterdamie rowerkiem.  ps. też sie nieźle wozicie z Akerem.. ![[Linked Image from img.izismile.com]](https://img.izismile.com/img/img11/20180718/640/dirty_mind_come_here_640_51.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ale fajnie by było gdyby choć jeden zespół w pucharach zaskoczył pozytywnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
zobaczymy co dzis pokaże Jaga..może to będzie właśnie Jaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ale fajnie by było gdyby choć jeden zespół w pucharach zaskoczył pozytywnie  Widzew w CopaDelSol kiedy ostro zamiatał !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
ale fajnie by było gdyby choć jeden zespół w pucharach zaskoczył pozytywnie  Widzew w CopaDelSol kiedy ostro zamiatał ! szukasz słomki do oka ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ale seryjnie Widzew grał w pucharze słońca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
I ktoś doszedł do finału Intertoto. Ruch chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
o Rio Ave poczytałem sporo i tam doszło do bardzo dużej wymiany składu z zespołu podstawowego z poprzedniego sezonu zostało chyba tylko 5 zawodników, najlepsi odeszli (powrót do swoich klubów) + transfery (Pele za 10mln euro do Monaco) w zamian powypożyczali piłkarzy, ktoś tam wrocił i tak działają od jakiegoś czasu, w ostatnim sezonie do pucharów się załapali bo Aves po wygraniu pucharu nie spełnili wymogów do gry w pucharach a do wielkiej czwórkiej mieli aż 24 punkty straty czyli wiecej niż przewagi nad spadkiem
to są jakieś optymistycznie wiadomości, ale zawsze to jest liga portugalska i na pewno ci co doszli cos tam potrafią pokopać, do wczoraj byłem większym optymistą ale po występach Lecha i Górnika trochę zostałem sprowadzony na ziemię, obyśmy byli dobrze przygotowani do sezonu, dzisiejszy mecz też pewnie troche pokaże na co stać Jagę w meczu z Rio Ave Jagiellonia Gornik Z. 1:2 (0:0, 1:2) details 14.04.2018 Gornik Z. Jagiellonia 3:1 (1:1, 2:0) details 24.11.2017 ja jestem mega sceptyczny, Rio Ave przemeblowane czy nieprzemeblowane to zespół o klasę lepszy od ost. zespołu ligi mołdawskiej  oczywiście że Rio Ave o klasę lepszy, tylko nie wiem jaki ma sens wklejania meczów z Górnikiem, ja mogłem wrzucić z Legią lepiej by to wyglądało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Burb wyraźnie poddenerwowany , proponuje dwjesta i dwa piwa !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
Burb wyraźnie poddenerwowany , proponuje dwjesta i dwa piwa ! wieczorkiem, może, może..ale nie więcej bo jutro nad morze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ale co ma do tego Legia? wiadomo, że mecz meczowi nierówny ale fakty są takie że Górnik ojebał Jagę 2/3 mecze i ten sam Górnik ledwo co pchnął Zarię Balti
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ale fakty są takie że Górnik ojebał Jagę 2/3 mecze i ten sam Górnik ledwo co pchnął Zarię Balti fakty są takie, że nie masz pojęcia co piszesz... Górnik stracił Wieteskę, Bochniewicza, Kurzawę, Kądziora, Wolsztyńskiego... więc jaki ten sam Górnik?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Inauguracyjne składy przed pierwszym spektaklem. ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/Dijk-x8WkAAj_P3.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
W Miedzi praktycznie żadnego debiutanta, same stare wygi, ciekawe czy skończy się jak w Sandecji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|