|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
kuzwa @akagi,myslałem ,że Ty pijący inaczej,ale nie ....myliłem się Widzę że rozpatrujesz to w kategoriach czarne - białe. Wczoraj było czarne, to nie można myśleć o białym.  Dobra, w każdym razie jakbyś chciał przyjąć zakład na Mistrza Polski, to... Nie krępuj się, przecież jest czarno, to masz szansę na wygraną.  jaki to miałby byc zakład? ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/OkgExNQhc99XPDhW5R/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
serio?
moim zdaniem przegraliście właśnie przez ten system, skrzydła to autostrada dla przeciwnika
ale Zagłębie słabiutkie, obrona tam gubiła się niesamowicie, będą mega tracić bramki, tak czuję, szykuje się overowa drużyna na ten sezon
Legia totalnie bez środka pola w tym meczu Pewnie nie oglądałeś całego meczu to i pisanie przy takim wyniku jest dla Ciebie łatwiejsze. Oczywiście, gra obrony to duży problem, nie da się tego ukryć. Nie ma odpowiednich wykonawców. Cała trójka za wolna. Nie ma wahadeł o dużej wydolności organizmu. Poza tym nie każdemu zawsze się chce wracać, po stracie piłki. To są minusy do poprawy. W ofensywie jest jednak duży potencjał i było go wczoraj widać. Nie wpadały bramki, które wpaść powinny, tak się zdarza i zdarzać się będzie. Moim zdaniem Klaf wczoraj popełnił błąd, że nie wystawił najlepszych od początku. Bo jakby strzelili na początku jedną, dwie, to mogliby ustawić się potem 4 4 2 i czekać na kontry. Ale to tylko takie gdybanie, bo człowiek mądry po fakcie. A że Lubin się gubił... Każdy u nas w lidze będzie się gubił przy takim systemie Legii. I Lech i Wy i inni.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
@akagi odpłynął,za chwile bedzie tekst że "L" była lepsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zakład o Mistrza Polski forty.
Ja Legia, a Ty... Możesz wybrać dwa dowolne zespoły.
Załóżmy o 100zł, na chore dzieci.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
Zakład o Mistrza Polski forty.
Ja Legia, a Ty... Możesz wybrać dwa dowolne zespoły.
Załóżmy o 100zł, na chore dzieci. wchodzę ,jutro podam 2 zespoły
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
@akagi odpłynął,za chwile bedzie tekst że "L" była lepsza O czym Ty piszesz ? Czytasz co ja pisałem, czy tylko wyrywasz z kontekstu małe fragmenty i na podstawie tego walisz ? Legia przegrała, to znaczy że była gorsza. Gorsza w tym meczu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Załóżmy o 100zł, na chore dzieci. wchodzę ,jutro podam 2 zespoły [/quote] OK 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
forty nie lepiej od razu wpłacić na chore dzieci?
po co mają czekać do czerwca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
@bitek tragedia.Tylko fakt związku z Lublinem ratuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
łeł łeł łeł... Wiesz forty że darzę Cię szacunkiem, zatem nie wchodźmy na grząski teren.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Zakład o Mistrza Polski forty.
Ja Legia, a Ty... Możesz wybrać dwa dowolne zespoły.
Załóżmy o 100zł, na chore dzieci. wchodzę ,jutro podam 2 zespoły  podaj 14
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
prawda jest taka panie @akagi,że w tej kolejce dwie najsłabsze ekipy to Legia i tragiczna Jagiellonia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
Zakład o Mistrza Polski forty.
Ja Legia, a Ty... Możesz wybrać dwa dowolne zespoły.
Załóżmy o 100zł, na chore dzieci. wchodzę ,jutro podam 2 zespoły  podaj 14 ćpaj dalej,jak nie umiesz czytac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
@akagi odpłynął,za chwile bedzie tekst że "L" była lepsza Po czym poznajesz że ktos był lepszy? Bo ja po stworzonych sytuacjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
chocież z drugiej strony skoro sami sobie wjebali 3 gole to chyba faktycznie byli słabsi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
warszawskie forty, warszawskie To poprawna forma, nikt się nie powinien obrazić  Fajna dyskusja od rana Lepszy ale przegrał  To nie łyżwiarstwo, nie ma punktów styl, co w sieci się liczy, nic innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
prawda jest taka panie @akagi,że w tej kolejce dwie najsłabsze ekipy to Legia i tragiczna Jagiellonia Kasa forty kasa. Puchary dają jakieś szanse na jej pozyskanie z dodatkowego źródła. Na polskie warunki dużej kasy. To siedzi w podświadomości zespołów mających na to szanse, chociaż nie uważam, żeby zarówno Jaga jak i Legia nie chciały swoich meczów wygrać, bądź nie miały na to szans. Zobaczymy jak dzisiaj wypadnie Lech i Górnik.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|