|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
mistrz Danii nie moze wyjsc z polowy w meczu z mistrzem Kazachstanu, przeciez to jest jakis zart, jak to brzmi wogole, mozna dostac bramke przypadkowo ale FCM nic nie gra, co sie dzieje z tym calym futbolem A wiesz że oni grali w grupie LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,834 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,834 Likes: 10 |
mistrz Danii nie moze wyjsc z polowy w meczu z mistrzem Kazachstanu, przeciez to jest jakis zart, jak to brzmi wogole, mozna dostac bramke przypadkowo ale FCM nic nie gra, co sie dzieje z tym calym futbolem A wiesz że oni grali w grupie LM gadajcie sobie co chcecie, ogladalem ich mecz, zostala juz tylko nazwa z tego klubu, oni są przeciency, jak ktos tu zatypowal astane to powinien sie zastanowic nad dalszym typowaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Stefan znowu płacze, że postawił na trzecią tercję a kulka się zatrzymała na pierwszej. Litości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Stefan, ależ ty pierdolisz głupoty. Aż się wierzyć nie chce, że naprawdę w to wierzysz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
tak jak i takie zespoly: karabach, macabi tel aviv, malmo czy cluz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Stefan, ależ ty pierdolisz głupoty. Aż się wierzyć nie chce, że naprawdę w to wierzysz. Miałem się nie odzywać Ale masz rację Fechu Stefan chyba na środkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jak można porównywać ligę do ligi skoro ta Astana jest drużyną o dwie klasy lepszą od reszty stawki w kraju a goście nawet na papierze nie są najsilniejszą drużyną w Danii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
stefan to pomału przejmuje role jacka na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,834 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,834 Likes: 10 |
Stefan, ależ ty pierdolisz głupoty. Aż się wierzyć nie chce, że naprawdę w to wierzysz. życzenia Ci wkleiłem niewdzięczniku Ty..nawet z gifem.. co prawda spóźnione ( bo wczoraj mi sie nie chciało ), ale szczere 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
tak uwierzylem w cos niesamowitego, w to ze mistrz Danii jest lepszy od mistrza Kazachstanu w pilke nozną, naprawde fantastyka, i pomylilem sie, zaplace za swoje typy i pomylke
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dołączam się Fechu. Najlepszego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2 |
Kurwa a kto jest mistrz Danii? Poza tym ten mistrz to jak Lubin mistrz Polski. No może trochę więcej, przesadziłem. Ale nie ma co ich przeceniać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
tak uwierzylem w cos niesamowitego, w to ze mistrz Danii jest lepszy od mistrza Kazachstanu w pilke nozną, naprawde fantastyka, i pomylilem sie, zaplace za swoje typy i pomylke Co sie wkurwiasz Siara, Jakbyś spojrzał np rok wstecz to na prawde bardzo bliska wyeliminowania tego zespołu była Gdyńska Arka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
stefan weź no jeszcze porównaj Leicester z mistrzowskiego sezonu z nie wiem, może Juventusem? aż jestem ciekaw jakie byś wystawił kursy na taki mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Stefan, ależ ty pierdolisz głupoty. Aż się wierzyć nie chce, że naprawdę w to wierzysz. życzenia Ci wkleiłem niewdzięczniku Ty..nawet z gifem.. co prawda spóźnione ( bo wczoraj mi sie nie chciało ), ale szczere  ja wczoraj pisałem też olał, nie wiem może czeka na jakiś przelew urodzinowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2 |
Stefan ja twoich postów już nawet nie czytam odkąd zacząłeś pierdolić o jakimś 0:2 HT. Mało tego, Ty nawet nie zatrzymałeś się z tym 0:2 a bawiłeś się dalej w najlepsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,834 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,834 Likes: 10 |
szkoda strzepić ryja na Fecha
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2 |
Forty już dobrze napisał. Do kiedy wrzucałeś "ustawki" to coś się działo w tych meczach i każdy mógł przyjrzeć się tym meczom na swój sposób, ale z tym 0:2 ht to już psychiczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
a co oni za darmo dostali mistrzostwo Danii, 1 mecz o tym decydowal? wygrali 27 spotkan na 36 a wiecie ile taka kopenhaga ? 17
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,834 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,834 Likes: 10 |
Stefan ja twoich postów już nawet nie czytam odkąd zacząłeś pierdolić o jakimś 0:2 HT. Mało tego, Ty nawet nie zatrzymałeś się z tym 0:2 a bawiłeś się dalej w najlepsze. wiesz jak to jest...piszesz, piszesz fantastykę i...raz na jakiś czas, scenariusz się sprawdza a wtedy...szapman sie leje, dziewczyny stoja w kolejce by moc pocałować buta itd.. akurat teraz jest taka dłuższa passa niefartowna, ale jakby tak ze dwa razy weszło...a wchodziło przecież  a tak serio, to myślę, że Qłe nigdy tego nie gra co tu wypisuje...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|