to ile ludzi mieszka w danym mieście nie znaczy nic o umiejętnościach piłkarskich Master to potrafi wytłumaczyć
Dokładnie, odnośnie piłki nożnej ważne jest aby grać w piłkę nożną, a np. w Stanach odnośnie koszykówki aby grać w koszykówkę. Jak mieszka w mieście dużo ludzi, którzy grają w koszykówkę, to nie będą grali dobrze w piłkę nożną
Czy Wy jeden z drugim nie widzicie ze z roku na rok jest coraz gorzej?Stawiam ze jeszcze 2-3 lata i bedziemy miec problem z zespolami z Andory czy San Marino.
to ile ludzi mieszka w danym mieście nie znaczy nic o umiejętnościach piłkarskich Master to potrafi wytłumaczyć
Dokładnie, odnośnie piłki nożnej ważne jest aby grać w piłkę nożną, a np. w Stanach odnośnie koszykówki aby grać w koszykówkę. Jak mieszka w mieście dużo ludzi, którzy grają w koszykówkę, to nie będą grali dobrze w piłkę nożną
dobrze ze jest Master na forum, teraz wszystko jest klarowne
Niech mi to ktoś wytłumaczy, bo to niepojęty dla mnie fenomen: 1) Remy jak przyszedł do Legii zagrał kilka niezłych meczów, niektórzy widzieli w nim prawdziwego kozaka, co zje ligę. Gdzie on się podział? 2) Cafu j.w. 3) Phillips j.w. 4) Hlousek j.w.
Czy Wy jeden z drugim nie widzicie ze z roku na rok jest coraz gorzej?Stawiam ze jeszcze 2-3 lata i bedziemy miec problem z zespolami z Andory czy San Marino.
Górnik już miał potężne problemy z OSTATNIĄ drużyną ligi mołdawskiej także wszystko idzie w dobrym kierunku
Niech mi to ktoś wytłumaczy, bo to niepojęty dla mnie fenomen: 1) Remy jak przyszedł do Legii zagrał kilka niezłych meczów, niektórzy widzieli w nim prawdziwego kozaka, co zje ligę. Gdzie on się podział? 2) Cafu j.w. 3) Phillips j.w. 4) Hlousek j.w.
WTF?!
Stolyca wcionga, Biczyk potwierdzi!
no jak nie jak tak mnie też się czasem nie chce ruszać do roboty.......
Czy Wy jeden z drugim nie widzicie ze z roku na rok jest coraz gorzej?Stawiam ze jeszcze 2-3 lata i bedziemy miec problem z zespolami z Andory czy San Marino.
Górnik już miał potężne problemy z OSTATNIĄ drużyną ligi mołdawskiej także wszystko idzie w dobrym kierunku