|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ale ładni sobie wytrenował wszystkich z Weszło, kłaniają mu się po pas, jak Biczykowi w fabryce  Prawda, widać, że poszanowanie 10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk, znasz jakieś inne forum gdzie znają się na kobietach? Tu jakoś Ciechocinkiem zalatuje  A`propo, gdzie piłkarze Legii będą dochodzić do siebie po meczu eliminacji LM?  Wiertnicza już zamknięta  ale pewno coś znajdą... a co do Ciechocinka to kiedyś byłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Zapalamy świeczki wszyscy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ta druga to chyba mały gamoń od kapuściocha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
My dopiero we czwartek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ale ładni sobie wytrenował wszystkich z Weszło, kłaniają mu się po pas, jak Biczykowi w fabryce  Prawda, widać, że poszanowanie 10/10 lata ciężkiej pracy żeby zasłużyć na taki szacunek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Radović świeżo po meczu: - W klubie jest za dużo zmian. Wielu zawodników przychodzi, wielu odchodzi. (...) Nie zrozumcie mnie źle, ale czym innym jest gra w Wiśle Płock czy Kraków, a czym innym w Legii. Nie lubię oceniać zawodników po roku gry. uuu grubo, widać nowi się nie wkupili w łaski jeszcze i jazda po Rado, a przecież powiedział prawdę. W dalszej części wypowiedzi przyznał, że dadzą radę, ale potrzebują czasu. Przecież to całkowita prawda. Ale tak kurewskie media funkcjonują. Rzucili coś wyrwanego z konktekstu na pożarcie ( a jest co jeść) Serba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
normalnie wbijasz Quinc... a żarcie MEGA !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Garsoniera czy jakoś tak  chudy wie bo czyta garsoniera forum drewnianych szwagrów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Biczyk, znasz jakieś inne forum gdzie znają się na kobietach? Tu jakoś Ciechocinkiem zalatuje  A`propo, gdzie piłkarze Legii będą dochodzić do siebie po meczu eliminacji LM?  Wiertnicza już zamknięta  ale pewno coś znajdą... a co do Ciechocinka to kiedyś byłem  To do Enklawy się już nie chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
ale ładni sobie wytrenował wszystkich z Weszło, kłaniają mu się po pas, jak Biczykowi w fabryce  Prawda, widać, że poszanowanie 10/10 Czasem aż to niesmaczne, jak wchodzi do redakcji to Stano chyba zabija się o kant i leci do niego z kuflem piwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
normalnie wbijasz Quinc... a żarcie MEGA !! Przetestuję. Kartacze mają? Cepeliny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jakiego czasu mafia co Ty pierdolisz mało mieli czasu na odpoczynek i przygotowanie ? Jakoś inni umieją się przygotować tylko im zawsze czegoś brakuje i pisze tu o wszystkich polskich drużynach banda leseròw i gamoni
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
normalnie wbijasz Quinc... a żarcie MEGA !! Przetestuję. Kartacze mają? Cepeliny? [img] http://familiabistro.pl/menu[/img] jeblim dwanaście dań z karty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Sraczkę mieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk, znasz jakieś inne forum gdzie znają się na kobietach? Tu jakoś Ciechocinkiem zalatuje  A`propo, gdzie piłkarze Legii będą dochodzić do siebie po meczu eliminacji LM?  Wiertnicza już zamknięta  ale pewno coś znajdą... a co do Ciechocinka to kiedyś byłem  To do Enklawy się już nie chodzi? ogólnie po całe długości mazowieckiej jest gdzie iść The View - Twarda 18 [ Linked Image] Level 27 - Aleje Jerozolimskie 123A [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Ja pierdole Klafurić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
normalnie wbijasz Quinc... a żarcie MEGA !! Przetestuję. Kartacze mają? Cepeliny? [img] http://familiabistro.pl/menu[/img] jeblim dwanaście dań z karty Fechu jesteś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
normalnie wbijasz Quinc... a żarcie MEGA !! Przetestuję. Kartacze mają? Cepeliny? [img] http://familiabistro.pl/menu[/img] jeblim dwanaście dań z karty Pierwsza myśl - Burbon to Bourdain. Ale przeca on się ostatnio wyhuśtał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
normalnie wbijasz Quinc... a żarcie MEGA !! Przetestuję. Kartacze mają? Cepeliny? [img] http://familiabistro.pl/menu[/img] jeblim dwanaście dań z karty Fechu jesteś ?co kurwa ?!? co??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|