|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi to jak Celtic odpada My awansujemy i rozstawienie w czwartej rundzie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Zobaczcie orientacyjnie jak to działa w Fortunie, która swoje zakłady prowadzi w Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji i Rumunii.
Za 1 kwartał 2018 przyjęli zakładów za 797 mln euro, wypłacili brutto 110 mln, czyli prawie 7 razy mniej niż przyjęli.
Zysk netto to już inna para kaloszy bo tylko 14 mln, ale ciekawi mnie jaki będą mieli po MŚ. Jakby na tym nie zarabiali to by ten interes zamknęli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Tak, odnośnie BKS-a, kazdy, że BKS ma nosa, że weszło, itd., a dlaczego nikt nie bierze pod uwagę tych zaewanych nocy, kiedy BKS nalizuje mecze, sprawdza kyrsy, minutę strzelonych bramek itp! no właśnie ... ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Aker jest Tronk u Ciebie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Z BKS-em to inna sytuacja.
MON mu zlecił skombinowanie kasy na tę łódź podwodną co Polska miała już mieć kilka lat temu.
Wysłali po Europie ludzi z wywiadu i mu tylko przesyłają sms-y kto strzeli, a on obstawia. rozgryźli mnie  początki ... ![[Linked Image from images.tinypic.pl]](https://images.tinypic.pl/i/00968/mscjnt321wtc.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Aker jest Tronk u Ciebie ? Tak, wróciliśmy właśnie z mszy wieczornej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Aker jest Tronk u Ciebie ? Ładziak chyba w Radomiu czeka bo go wkurwiliście podczas meczu Liverpoolu. Będzie Was wyłapywał po kolei. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
Vincent  To sa pięknie ulepione pierogi a nie jakieś chujowe bańko-piłki od doktora Gudojcia. Jednorazówka na Cienie wystarczy? ![[Linked Image from 78.media.tumblr.com]](https://78.media.tumblr.com/d4de912d8daf1abb2fc8e31971c5e6d0/tumblr_pc9hhe7PTB1wk9c1ro1_1280.jpg) zamawiam u niej fejstajm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
u celtów do ht @1,65
900,00  po o1,5 @1,75 450,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Kurwa jedzie 550 km nad polskie morze żeby się nie móc wykąpać z powodu sinic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Kurwa jedzie 550 km nad polskie morze żeby się nie móc wykąpać z powodu sinic  ale lampa na polu! w Jelitkowie możesz sobie nóżki zamoczyć w rzeczce  po huj nad polskie morze, dalej tych ludzi nie kumam ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Kurwa jedzie 550 km nad polskie morze żeby się nie móc wykąpać z powodu sinic Człowiek jedzie mialo byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w unidos po gola @2,100 350,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Kurwa jedzie 550 km nad polskie morze żeby się nie móc wykąpać z powodu sinic Człowiek jedzie mialo byc nie lepiej w Niwce się wykąpać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Kurwa jedzie 550 km nad polskie morze żeby się nie móc wykąpać z powodu sinic  ale lampa na polu! w Jelitkowie możesz sobie nóżki zamoczyć w rzeczce  po huj nad polskie morze, dalej tych ludzi nie kumam ... Bo z 1,5 rocznym dzieckiem nie będę daleko jeździć
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Panowie chcecie dwa dobre typy z tenisa? Trzeba poczekac na ich rozstrzygniecie do jutra prawdopodobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Kurwa jedzie 550 km nad polskie morze żeby się nie móc wykąpać z powodu sinic  ale lampa na polu! w Jelitkowie możesz sobie nóżki zamoczyć w rzeczce  po huj nad polskie morze, dalej tych ludzi nie kumam ... A gdzie Pan rozłożysz parawan! Fot. Fechu-polskie_morze_sierpien_2017r_leżakowanie_po_obiedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Z folderu Mrzeżyno 2016 z Pacyfka laptoka ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/98635893276664492411.jpg) [ iv.pl] ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/56160657770333190278.jpg) [ iv.pl] ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/86601168191405804218.jpg) [ iv.pl] ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/66928775853242322862.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Vincent  To sa pięknie ulepione pierogi a nie jakieś chujowe bańko-piłki od doktora Gudojcia. Jednorazówka na Cienie wystarczy? ![[Linked Image from 78.media.tumblr.com]](https://78.media.tumblr.com/d4de912d8daf1abb2fc8e31971c5e6d0/tumblr_pc9hhe7PTB1wk9c1ro1_1280.jpg) zamawiam u niej fejstajm Ale dupsko. Jakbym zajebał bitch slap'a to bym spłoszył wszystkie kormorany w Kątach Rybackich.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|